Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar lampenvoeten van zwart kunststof met een beeltenis van een koppel en een jonge vrouw met ganzen.
Een paar lampenvoeten van zwart kunststof met een beeltenis van een koppel en een jonge vrouw met ganzen.
Een paar lampenvoeten van zwart kunststof met een beeltenis van een koppel en een jonge vrouw met ganzen.
Een paar lampenvoeten van zwart kunststof met een beeltenis van een koppel en een jonge vrouw met ganzen.
Een paar lampenvoeten van zwart kunststof met een beeltenis van een koppel en een jonge vrouw met ganzen.

Een paar lampenvoeten van zwart kunststof met een beeltenis van een koppel en een jonge vrouw met ganzen.

Deux pieds de lampe en plastique noir représentant un couple et une jeune femme avec des oies.
Online only
SKU: 3008170150.
Category: Verlichting.
Auction day: 27 September 2017 19:00
Catalogue #150
Estimate: € 140 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #44

    Een lampje, opgebouwd uit een beeldje van meerkleurig aardewerk in de vorm van een vogel op een houten sokkeltje. Sokkeltje beschadigd.

    Petit lampe portée par une statuette en faïence polychrome en forme d’oiseaux sur socle en bois. Dégât au socle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cl
    Estimate: € 30 / 40
  • #12

    Een paar appliques, versierd met glazen kraaltjes.

    Paire d’appliques décorées de perles en verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #101
    de Vianne

    Een paar glazen lampenvoeten met een geëtst bloemendecor. Gesigneerd. Kappen manco en beschadigd bovenaan.

    Paire de pieds de lampes en verre à décor de fleurs à l’eau forte. Signés. Abat-jour manquent et accident vers le haut.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #60

    Een oude lampenvoet van blauwgepatineerd hout met een meerkleurig Chinees decor.

    Pied de lampe ancien en bois à patine bleue et à décor chinois polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #81
    B. Harrewyn

    Een biljet van 500 Drachmen van gepolychromeerd schuim. In kader van plexiglas. Gesigneerd en gedateerd 2001.

    Billet de 500 Drachme en mousse polychrome. Cadre en plexiglas. Signé et daté 2001.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 66 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #135

    Een lot van elf oude foto’s in passe-partout met zichten op Oberammergau.

    Lot de onze photos anciennes dans des passe-partout avec des vues sur Oberammergau.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 55 / 75
  • #170

    “Diana”. Groep van monochroom wit biscuit. Gemerkt Sèvres en gesigneerd Ducuing. Enkele letsels.

    “Diane”. Groupe en biscuit monochrome blanche. Marque de Sèvres et signé Ducuing. Quelques petits dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. H 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #69
    Fievez

    “Hoeve”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1907 binnen de plaat.

    “Ferme”. Eau forte. Signée et datée 1907 dans la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #76

    “The Triumph of Mercy” & “ Diana and Acteon”. Twee oude Engelse gravures.

    “The Triumph of Mercy” & “ Diana and Acteon”. Deux gravures anglaises anciennes.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #148

    “De schilder” en “De schrijver”. Twee beelden van donkergepatineerd brons.

    “Le peintre” et “L’écrivain”. Deux sculptures en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #18

    Miniatuur marmeren vogelbad met versiering van 4 vogels uit composiet. Lichte beschadiging aan de vogeltjes.

    Bain à oiseaux miniature en marbre à décor de 4 oiseaux en compositie. Petit dégât aux oiseaux.
    No longer available
    Online only
    Dim. H 13 cm D 19 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #167

    Een art deco vaas van Booms glas.

    Vase art déco en verre de Boom.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #116

    Een paar groepen van meerkleurig porselein in de vorm van een vrouw met respectievelijk een jongen en een meisje op een trap. Eéntje met stukje van de sjaal. Begin XXe eeuw. Niet gemerkt.

    Paire de groupes en porcelaine polychrome en forme d’une femme avec respectivement un garçon et une fille sur un escalier. Petit éclat à un châle. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #174

    Twee verschillende kruiken van meerkleurig aardewerk, waarbij één gemerkt van Becquet.

    Deux différentes cruches en faïence polychrome dont une avec la marque de Becquet.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #165

    Een paar aquarellen met een dame en een heer, opgebouwd uit postzegels in collagetechniek. Chinees werk.

    Paire d’aquarelles représentant un homme et une femme à base d’un collage de timbres postes. Travail chinois.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13,5 x 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #141

    “Fat lady”. Een beeld van terracotta. Mogelijk Tang-dynastie.

    “Fat lady”. Sculpture en terre cuite. D’époque?
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Online-Only veiling van 27 September 2017

Deze veiling staat open voor biedingen tot 18.00 op 27 september. Hierna worden loten toegewezen aan het hoogste schriftelijke bod.

27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More