Similar lots by type
-
#609
Twee luchters van messing met telkens zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Licht afwijkende modellen.
Deux lustres en laiton à six points lumineux, décoration de pendeloques en cristal. Modèles légèrement différents.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 250/400 -
#388
Een lot van drie oude glazen stolpen, waarbij twee met Brusselse hoornvaasjes. Twee zonder voetstuk.
Un lot de trois cloches en verre, dont deux avec vases cornus de Bruxelles. Deux sans socles.No longer availableDim. h: 35 & 50 cmEstimate: € 50/80 -
#470
Een glazen lampenvoet met een geslepen bladerdecor.
Un pied de lampe en verre au décor de feuilles taillé.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 32/40 -
#803
Een paar vol messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Paire de candélabres d’église en laiton. Style baroque.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 120/200 -
#257
Een paar bronzen girandoles, met zes lichtarmen, versierd met geslepen kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200/220 -
#623
Een koperen luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre à huit points lumineux décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 220/300 -
#764
Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#666
Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.
Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120/200 -
#450
Een art deco van rookbruin glas met gouden lijnen en een handgeschilderd bloemendecor.
Un vase Art Déco en verre brun fumé aux lignes dorées et au décor fleuri peint à la main.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 55/65 -
#629
Een grote industriële lamp.
Grande lampe industrielle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 180/220 -
#618
Een grote bronzen hallantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre en concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 460/500 -
#445
Een vaas van Italiaans glaspasta met een mirafioridecor.
Un vase en pâte de verre italien au décor millefleurs.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 65/80 -
#382
Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.
Partie de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#761
Een rood koperen scheepslantaarn van de S.S. Recordo.
Une lanterne de bateau du navire S.S. Recordo.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 60/80 -
#465
Een art deco vaas van groen glas.
Un vase Art Déco en verre vert.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 26/30 -
#28
Twee paar herinneringsglazen met handvat van kleurloos glas, met gegraveerde namen. Omstreeks 1900.
Deux paires de verres souvenirs avec manche en verre incolore et noms gravés. +- 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/50 -
#612
Een Venetiaanse luchter met tien lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre vénitien à dix bras de lumière, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 80/120 -
#619
Een bronzen hanglantaarn met gegraveerd glas.
Une lanterne à suspension en bronze.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 460/500 -
#786
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 100/120 -
#389
Een zevendelig toiletstelletje van geribd amber glas. Eén met beschadigde rand en een dekseltje manco. Jaren ‘20.
Une garniture de toilette en sept pièces en verre côtelé ambre. Une pièce avec le rebord endommagé et un couvercle manquant. Années ‘20.No longer availableDim. h: 8 - 18 cmEstimate: € 30/40 -
#613
Een bronzen luchter met vijf vergulde lichtarmen, centraal getooid met een vogel op een bal. Tijdperk Empire.
Lustre en bronze à cinq bras de lumière dorés, surmonté vers le centre par un oiseau tenant une balle. Epoque Empire.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 120/200 -
#589
Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h:80 cmEstimate: € 700/800 -
#383
Twee Madonna’s met kind van was onder stolp. Beide met barst.
Deux Vierges à l’Enfant en cire sous cloches en verre. Tout deux avec craquelure.No longer availableDim. h: 35 & 40 cmEstimate: € 40/60 -
#789
Een lot glazen met vergulde rand en voet met het opschrift ‘Laterre’, bestaande uit tien coupes en vier wijnglazen.
Un lot de verres à rebord doré sur pied, avec l’écriture ‘Laterre’. Comprenant dix coupes et quatre verres à vin.No longer availableDim. h: 12 & 13 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#211
Een eikenhouten bureau met gecanneleerde poten en met vijf laden.
Bureau en chêne aux pieds cannelés et ouvrant à cinq tiroirs.No longer availableDim. 150 x 80 cmEstimate: € 60/100 -
#35
Twee zilveren broches, een hanger en een een halssnoer van sterling zilver.
Deux broches en argent, un pendentif et un collier en argent Sterling.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#276
Een tafel van gebeeldhouwd eikenhout in ‘Tudorstijl’.
Une table en chêne sculpté style ‘Tudor’.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#525
“Man met koord en tentakel”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
”Homme avec une corde et tentacule”. Un netsuke en ivoire sculptée. Premier quart XXème siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/120 -
#73
Een schenkkan van meerkleurig aardewerk in de vorm van een zittende man. Delft of Frankrijk. Onderaan gemerkt.
Une verseuse en faïence polychrome en forme d’un homme assis. Delft ou France. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120/200 -
#516
Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hout, versierd met draken. Met marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois sculpté, décoration de dragons. Avec une tablette en marbre.No longer availableDim. 77 x 45 cmEstimate: € 120/180 -
#202
Een antiek wandtapijt met een voorstelling met o.a. Keizer Lotharius. X
Une tapisserie antique avec une représentation de l'Empereur Lothaire.No longer availableDim. 120 x 178 cmEstimate: € 450/550 -
#802
Een lot 19de eeuwse houten pruiken-en hoedenstaanders.
Lot de supports de perruques et de chapeaux en bois. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#634
“Zicht op Parijs”. Een foto op plexiglas.
”Vue sur Paris”. une photographie sur verre plexi.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 80/100 -
#587
Een paar olifanten van gesculpteerd ivoor, versierd met koraal en aquamarijn. Met houten sokkeltjes. Eén slurf licht beschadigd.
Une paire d’éléphants en ivoire sculptée aux décorations de corail et aigue-marine. Une trompe comporte des dégâts.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 280/340 -
#681
Een schotel van Imariporselein met geribde vleugel, gedecoreerd met een bloemenvaas in het plat.
Un plat en porcelaine Imari à l’aile côtelée et décor de fleurs dans le plat .No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 40/50 -
#356
Een sober gebeeldhouwd violontafeltje.
Une table violon sobre sculptée.No longer availableDim. 90 x 61 cmEstimate: € 40/60