Similar lots by type
-
#318Een paar messingen kandelaars met zes lichtpunten in drie niveaus in de vorm van een gestileerde boom.
Deux chandeliers en laiton à six bras en trois niveaux en forme d’arbre stylisé.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 120° / 200 -
#218Een paar lampenvoeten van zwart kunststof met een beeltenis van een koppel en een jonge vrouw met ganzen.
Deux pieds de lampe en plastique noir représentant un couple et une jeune femme avec des oies.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#96Een paar luchters van gepolychromeerd smeedijzer met tien lichtpunten in de vorm van gebladerte en versierd met glazen bloemetjes.
Paire de lustres en fer forgé polychrome à dix lumières et formant feuillages aux fleurs en verre.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#141Een luchter van koper en kristal met acht lichtpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal avec huit bras, décoré avec des pendeloques.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#313Een Christusbeeld van meerkleurig en verguld Brussels porselein onder stolp en twee olielampen van wit en verguld opaalglas.
Jésus Christ en porcelaine dite Vieux Bruxelles polychrome et doré sous globe et deux lampes à huile en opaline blanche et dorée.No longer availableDim. h: 30 & 57 cmEstimate: € 120 / 180 -
#634Een smeedijzeren luchter met drie lichtpunten met vier glazen kapjes, gemerkt van ‘Muller Frères’.
Un lustre en fonte à trois bras et quatre points lumineux . Muller Frères.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#632Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#151Davey’s patentEen scheepslantaarn van rood en geel koper.
Lanterne de bateau en cuivre rouge et jaune.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 140 -
#327Capodimonte“Studerende jonge vrouw”. Een groep van gepolychromeerd en verguld porselein op een geelkoperen voet met een hemel met glazen kraaltjes en een lampje. Onderaan gemerkt.
“Jeune étudiante”. Un groupe en porcelaine polychrome et dorée sur socle en cuivre jaune avec un ciel avec perles en verre et une lampe. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#361Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.
Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#393Twee paar kandelaars van verguld brons. Het eerste in met twee lichtpunten in Lodewijk XV-stijl en op houten voetstukken, het tweede paar versierd met ramskoppen en op drie voetjes in de vorm van leeuwen.
Deux paires de candélabres en bronze doré. La première à deux lumières de style Louis XV et sur bases en bois tourné, la deuxième décorée de têtes de bélier sur tripodes en forme de lions.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200 / 240 -
#664Een smeedijzeren lampje met een gesatineerd glazen kapje, gemerkt ‘Degras’.
Une lampe en fonte avec un abat-jour en verre satiné. Marque: ‘Degras’.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#232Een paar oude koperen koetslantaarns.
Deux lampes de chariot en cuivre.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#97Twee recente en een oud olielampje, waarbij twee van terracotta en één van ijzer.
Trois lampes à huile diverses dont deux en terre cuite et une en fonte.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#618Een balustervormige lampvoet van wit marmer en messing.
Pied de lampe balustre en marbre blanc et laiton.No longer availableDim. h: 58 cm
Other lots in this auction
-
#450KenzokiDrie verschillende vaporisators eau de parfum van 10 ml en één van 90 ml met cd en boekje in een cadeauverpakking.
Trois vaporisateurs divers d’eau de parfum de 10 ml et un de 90 ml avec CD et livret dans l’emballage de cadeau.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#98Een pop met porseleinen hoofdje, handjes en voetjes.
Une poupée avec tête, mains et pieds en porcelaine.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#771Een paar kuipfauteuils van witgepatineerd hout met blauw fluwelen bekleding.
Deux fauteuils en bois patiné blanc, revêtement en velours bleu.No longer availableEstimate: € 160 / 240 -
#799Een art deco vaas van purper Booms glas.
Un vase art deco en verre de Boom.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
#346Groot mechanisch wandtapijt.
Grand tapis mural mécanique.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#140Een ovale tafel van notenhout, versierd met ebbenhouten details. Centrale vierpoot met gesculpteerde acanthusbladeren en fruit voorzien van vier gedraaide sierpoten. Verlengbaar tot 12 plaatsen maar zonder verlengbladen. Tweede helft XIXde eeuw.
Table ovale en noyer aux détails en ébène. Pied central terminant en quatre volutes ornées de feuilles d’acanthe et à quatre pieds secondaires tournés. Jusqu’à 12 places, mais sans allonges. Deuxième moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. 130 x102 cmEstimate: € 250 / 400 -
#302Een ivoren waaier met handgeschilderde decors in XVIIIe eeuwse stijl. In kader.
Un éventail en ivoire avec décor peint à la main dans le goût du XVIIIième siècle. Dans un cadre.No longer availableDim. 63 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#512P. Massez“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1897.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1897.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#345Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 1,40 ct.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 2200 / 2300 -
#607Een vijfhoekig schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een haan in het decor.
Une coupelle pentagonale en porcelaine de Chine polychrome, décor représentant un coq.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 120 / 160 -
#730Een gefineerde commode met drie geaccoleerde laden met koperen trekkers en met een marmeren blad.
Une commode en placage de ronce avec trois tiroirs, tablette en marbre et poignées en cuivre.No longer availableDim. b: 83 cmEstimate: € 250 / 400 -
#339René MorrenPeriod: 1868 - 1941“Stadszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Vue sur la ville”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 100 / 120

