Similar lots by type
-
#61Gien
Een inktstel van blauw en wit aardewerk met drie inktpotjes, versierd met een bloemendecor en met leeuwenkopjes. Onderaan gemerkt.
Un ensemble à encre en faïence blanche et bleue comprenant trois encriers avec un décor de têtes de lions et de fleurs. Marque à la base.No longer availableDim. b: 35 cmEstimate: € 80/100 -
#490
Een lot Nanking-aardewerk, bestaande uit vier balustervazen, waarbij twee een paar vormen en een gemberpot op houten sokkel.
Un lot d'objets en faïence Nankin, comprenant quatre vases balustre dont deux forment une paire et un pot à gingembre sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 6 - 35 cmEstimate: € 50/80 -
#37
Een paar achthoekige kandelaars van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Eén met schade aan de rand.
Deux chandeliers octogonaux en faïence blanche et bleu, Delft. Marque sous la base. XIXième siècle. Un chandelier avec dégâts au rebord.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#368
Een kleine console van meerkleurig aardewerk uit Rouen. Onderaan gemerkt.
Une petite console en faïence polychrome de Rouen. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30/40 -
#308Franz Mehlem
Een reeks van vier borden van meerkleurig aardewerk met Vlaamse spreuken. Onderaan gemerkt.
Une série de quatre assiettes en faïence polychrome avec des citations flamandes. Marques sous la base.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#71
Een dubbele inktpot van meerkleurig aardewerk. Aan de zijkanten versierd met een vrouwenhoofd. De recipiënten en het montuur rond de voet van tin. Onderaan gemerkt H. V. Mogelijk Gien, XIXe eeuw.
Un double encrier en faïence polychrome. les cotés sont décorés de têtes de femme. Les récipients et montures sont en étain. Marque H.V. à la base. Possiblement Gien, XIXe siècle.No longer availableDim. b: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#343Boch La Louvière
Een vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van tulpen in een ronde uitsparing. Model No. D2809. Gemonteerd als lampvoet.
Un vase en faïence polychrome avec un décor en relief de fleurs. Modèle N° D2809. Monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/120 -
#354Gouda
Een vaas van polychroom plateelwerk. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 20/30 -
#303
Een schaal van keramiek uit de jaren ‘70.
Un plat en céramique, années '70.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 35/40 -
#313La Tronche, Grenoble.
Een milieu-de-table van meerkleurig Frans aardewerk. Omstreeks 1780.
Un milieu-de-table en faïence française. +- 1780.No longer availableDim. b: 26 cmEstimate: € 160/180 -
#608
Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.
Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/300 -
#451
Een achthoekige flesvaas en een vierkant vaasje van van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Un vase bouteille octogonal et un vase carré en faïence de Delft bleue. Marque sous la base. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 29 & 9 cmEstimate: € 40/60 -
#53
Een theepotje en een vaasje op voetjes van meerkleurig aardewerk. Het eerste onderaan gemerkt. Rouen, XIXe eeuw.
Une théière et un petit vase sur pied en faïence polychrome. Ce premier porte une marque en dessous. Rouen, XIXième siècle.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 100/120 -
#117
Een Naamse koffiepot op pootjes met zilveren montuur. XVIIe eeuw. Barst aan de bovenkant.
Une cafetière de Namur sur pieds et monture en argent. XVIIième siècle. Il y a une craquelure au dessus.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 180/240 -
#51
Een klepkan van blauw en wit aardewerk met een tinnen klep en een decor van personages in een landschap. Gemerkt van De Roos. Eind XVIIIe eeuw.
Une verseuse en faïence blanche et bleue avec un clapet en étain, décor de personnages dans un paysage. Marque De Roos. Fin XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 120/200 -
#778Staffordshire
“Victoria en Albert”. Twee beelden van meerkleurig aardewerk.
"Victoria" et "Albert". Deux statues en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100/120 -
#530
Een paar kokervazen van Nanking-aardewerk met een reliëfdecor van draken. Onderaan gemerkt. Begin XXe eeuw.
Deux vases tubulaires en faïence de Nankin, décor en relief de dragons. Marque sous la base. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/60
Other lots in this auction
-
#172Adolf Van NestePeriod: 1880 - 1959
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 x 79 cmEstimate: € 100/150 -
#334
“Arena Martis in Belgio, Qua Provinciae X Catholica...”. XVIIIe eeuwse kaart van Johann Baptiste Homann. Deels met de hand ingekleurd.
“Arena Martis in Belgio, Qua Provinciae X Catholica”. Une carte du XVIIIième siècle de J. Baptiste Homann. Partiellement colorée à la main.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 100/120 -
#470
Een driedelig kamerscherm.
Paravent à trois ventaux.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 100/120 -
#695
Een art nouveau luchter van messing met een kap van opaalglas en versierd met kralen.
Lustre art nouveau en laiton à abat-jour en opaline et décoré de perles.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 80/150 -
#317Val St. Lambert
Twee verschillende vazen van geslepen groen en kleurloos kristal.
Deux vases différents en cristal taillé vert et incolore.No longer availableDim. h: 16 & 25 cmEstimate: € 60/100 -
#487
Twee theepotjes van Cantonporselein. Eentje met beschadigd deksel. Einde XIXe eeuw.
Deux théières en porcelaine de Canton. Un couvercle avec des dégâts. Fin XIXième siècle.No longer availableDim. h: 9 & 12 cmEstimate: € 40/60 -
#44
Een lot van drie oude miniatuur damesportretten.
Un lot de trois portraits miniatures de dames.No longer availableDim. h: 5 - 8 cmEstimate: € 100/120 -
#439
Een kunstboek van Eugeen Van Mieghem. 1875-1930. Door Erwin Joos en in originele verpakking.
Un livre d'art portant sur Eugeen Van Mieghem. 1875- 1930. Par Erwin Joos, dans son emballage d'origine.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#263
Vier diverse schotels van Weens porselein. Met klassieke en bijbelse voorstellingen. Achteraan gemerkt.
Quatre plats différents en porcelaine de Vienne. Représentations Bibliques et classiques. Marques au verso.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#195
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 3,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 3,50 ct.No longer availableDim. 10,44 gEstimate: € 3300/3600 -
#734
Lelievormig vaasje van geel en groen glaspasta.
Un vase en forme de lys en pâte de verre jaune et verte.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 30/50 -
#806R. Collon
“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 60/100