#22“Gouvernement Générale du Languedoc...” Een oude kaart.
#589Jan Van Saene“Zie, iets nieuws ga ik maken...”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1978.
"Tu vois, je vais faire quelque chose de nouveau...". Pastels sur papier. Signé et daté 1978.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 120 / 180 -
#16Een paar smeedijzeren vuurmanden.
#660Een 18 K witgouden ring met één briljant van +- 0,15 ct.
#565Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding.
#635Een koperen melkstoop.
Un ragoût de lait de cuivre.No longer availableDim. H:55cmEstimate: € 40 / 50 -
#546HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#480Twee verschillende 18 K witgouden trouwringen.
#97Een lot van zeven oude fotocamera’s en een verrekijker.
#251Van de Velde“Vrouw aan de stoof”. Een beeldje van gepatineerd terracotta. Gesigneerd met stempel.
"Femme au poêle". Une figurine en terre cuite patinée. Signé au cachet.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
Lot de six lampes en porcelaine multicolore en forme d'animaux. Un sans câblage.No longer availableDim. h: 15 - 31 cmEstimate: € 35 / 45