#598Een lot Imari porselein, bestaande uit 4 borden en 3 pijpvaasjes.
#250Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
#490Een 18 kt geelgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt yellow gold pendant set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 16,90 gEstimate: € 800 / 900 -
#498Een bronzen beeld van een drinkende poes naar een werk van François Pompon.
A bronze sculpted statue of a drinking cat after a work by F. Pompon.No longer availableDim. 20 x 34,5 cmEstimate: € 500 / 600 -
#195Een ronde tafel van gesculpteerd eikenhout met een marmeren blad. De poten hebben een decor van vissen met twee staarten en mythologisch aandoende gevleugelde katachtigen. XIXde eeuws.
#621Een fishtank van Imariporselein. Onderaan gemerkt.
#624Een lot exemplaren koraal en gedroogd aquatisch fauna.
#329Een zicht op een brug in Frankrijk of Italie, potloodtekening, onduidelijk gesigneerd buiten de tekening en gedateerd 1858.
#440Omega Genève Swiss MadeEen roestvrij stalen vergulde herenhorloge. Grand Sport automatic.
#623Een bronzen beeldje van een liggende Boeddha.
#310Een 18 kt geelgouden ring zonder steen.
An 18 kt yellow gold ring without a stone.No longer availableDim. 4,13 gEstimate: € 120 / 150