Similar lots by type
-
#765Een luchter van gesculpteerd eikenhout.
Lustre en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#598Een bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met acht lichtpunten en kristallen pendeloques.
Lustre en bronze de style Louis XV aux pendeloques en cristal. Huit lumières.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#268“Burlend hert”. Een beeld van zamak op een sokkel van onyx en arduin. Jaren ‘30.
“Cerf bramant”. Sculpture en régule sur socle en onyx et pierre de taille. Années 30.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#742Een staande schemerlamp van koper.
Lampadaire en cuivre.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#362Een lot glas en kristal, bestaande uit vijf karaffen (waarvan één zonder stop), een vaas en een schaal van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa (kleine letsels) en een paar kandelaars van ongekleurd geslepen kristal (Val Saint-Lambert gemerkt met gravure en etiket).
Lot de verres et de cristal comprenant cinq carafes (dont un bouchon manque), un vase et un plat en cristal taillé, coloré mauve dans la masse (petits dégâts) et une paire de candélabres en cristal taillé incolore (marque de Val Saint-Lambert gravée et avec étiquette).No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#406Een koperen luchter met zes lichtpunten met glazen kappen. Eén kap beschadigd.
Lustre en cuivre à six lumières aux abat-jour en verre. Un abat-jour abîmé.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#331Een paar messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Paire de candélabres d’église en laiton de style baroque.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200 / 300 -
#701Een paar schemerlampen van porselein en verguld koper. Versierd met kleine bloempjes in reliëf.
Paire de lampadaires en porcelaine et cuivre doré. Décor de petites fleurs en relief.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#275Een Venetiaanse luchter met zes lichtpunten en versierd met glazen planten en gebladerte. Eén kapje manco en een blaadje hersteld.
Lustre en verre de Venise à six lumières et décoré de feuilles et de fleurs en verre. Un abat-jour manque et une feuille est réparée.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#424Een paar messingen kandelaars in renaissancestijl, waarvan één gemonteerd als lamp.
Paire de candélabres en laiton de style Renaissance dont un monté en lampe.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#681“De druivenoogst”. Een beeld van donkergepatineerd zamak.
“Les vendanges”. Sculpture en régule à patine foncée.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#4Roger Hebbelinck“Zijbeuk van de kathedraal”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 97/350 buiten de plaat.
“Nef de la Cathédrale, côté Place Verte”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 97/350 hors planche.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#162Regnier Van De HerdePeriod: 1914-2004“Havenzicht te Oostende”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de port à Ostende”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 47 cmEstimate: € 160 / 220 -
#752Twee kinderstoeltjes van eikenhout, bekleed met leder. Renaissancestijl.
Deux chaises d’enfant en chêne recouvertes de cuir. De style Renaissance.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#87Twee heiligenbeelden van gesculpteerd hout. Omstreeks 1900.
Deux statuettes de saints en bois sculpté. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#1Een haan van meerkleurig kunststof en een smid van polychroom biscuit. Beide Italiaans werk, waarbij de eerste van G. Armani en de tweede van Capodimonte.
Un coq en résine polychrome et un forgeron en biscuit polychrome. Travail italien, l’un signé G. Armani, l’autre Capodimonte.No longer availableDim. h: 29 & 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#801Een driearmige gietijzeren luchter met glaspasta kapjes.
Lustre en fonte à trois lumières aux abat-jour en pâte de verre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#72Jos Trotteyn“De Kasteelhoeve van Laarne”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“La ferme du château de Laarne”. Huile sur toile. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#568“Staande Guanyin op schildpad”. Een beeld van monochroom wit porselein in de geest van de blancs de Chine.
Guanyin debout en porcelaine monochrome blanche dite Blanc de Chine.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 220 / 240 -
#108Val Saint LambertEen vaas van geslepen kristal in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan.
Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#378“Putto met bok”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Putto au bouc”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 35 -
#519Vera Noens“Odelle”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Odelle”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 55 / 75 -
#250Een halssnoer van verschillende kleuren Tahitiparels met een 18 karaats geel gouden slot.
Collier de perles de Tahiti de différentes couleurs. Fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 2400 / 2800





