#121
Een antropomorfe houten kolom. Afrikaans werk.
#277
“Danseresje”. Art deco beeldje van brons met marmeren sokkel.
#296
#253
#245
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct.No longer availableDim. 5,44 gEstimate: € 600/700 -
#173
Een kleine Afrikaanse slagtand. Met CITES-certificaat. BE0023/2019. 3,7 kg.
#363
#298
#36
Een etagère van zwart perenhout met vijf legplanken. Napoléon III.
#175
Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge. (glas gebroken).
#45Tissot
Een vergulde dameshorloge.
Une montre femme plaqué d'or.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#40
Une montre de poche en or jaune 18 carats. (Il manque une main et le verre est fissuré).No longer availableDim. bruto: 59,45 gEstimate: € 100/150