Similar lots by type
-
#409Een grote bolle designluchter met een kap van blauw Muranoglas.
Lustre design sphérique à abat-jour en verre bleu de Murano.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#461Een lamp in de vorm van zittend Chinees figuur met een lantaarn van goud- en zwartgepatineerd gips. Beschadiging achteraan.
Lampe en forme d’un Chinois assis portant une lanterne en plâtre noir et doré. Dégât au verso.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 160 -
#24Een tafellamp van messing, brons en wit marmer in de vorm van een zuiltje, gedragen door drie putti.
Lampe de table en laiton, bronze et marbre blanc en forme de colonnette portée par trois putti.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#430Een paar olielampen van meerkleurig en verguld aardewerk, tin en brons, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en met tulpvormige glazen kappen. Omstreeks 1900.
Paire de lampes à huile en faïence polychrome et doré, étain et bronze, décorées de fleurs peintes à la main. Abat-jour de forme tulipe en verre. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#620Een indrukwekkende bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met achttien lichtpunten en kristallen pendeloques.
Lustre impressionnant en bronze de style Louis XV. 18 lumières et pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 650 / 700 -
#416Een luchter van koper met glazen kralen in drie niveaus met onderaan een hangende glazen coupe met druppelvormige pendeloques van kristal.
Lustre en cuivre aux perles en verre sur trois niveaux. Vers le bas une coupe en verre aux pendeloques de cristal en forme de larmes.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 120 / 200 -
#770Een bronzen luchter in barokke stijl.
Lustre en bronze de style Baroque.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#43Een lot van drie lampen van zamak, bestaande uit een jongetje bij een lantaarn, een in de vorm van een bloemenrank met een putto onderaan en een groep van een muziek spelende dame en een putto met twee lichtpunten.
Lot de trois lampes en régule comprenant un petit garçon près d’une lanterne, une branche fleurie au putto et un groupe d’une musicienne et un putto à deux branches de lumières.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#773Een staande lamp van gesculpteerd hout in de vorm van een gecanneleerde zuil.
Lampadaire en bois sculpté en forme d’une colonne cannelée.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 50 / 80 -
#282Serie van zes borden van wit porselein, versierd met zes verschillende bloemendecors, met de hand geschilderd. Vergulde gechantourneerde randen. Meissen, begin XXste eeuw, gemerkt met de zwaarden in blauw onder glazuur, tweemaal doorstreept.
Suite de six assiettes en porcelaine blanche décorées de différents bouquets de fleurs peints à la main. Bords chantournés. Meissen, début XXe siècle, marquées aux épées croisées en bleu sous couverte, barrées deux fois.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#408Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120 / 200 -
#595Jozef CantréEen houtsnede met personages. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Gravure sur bois aux personnages. Signée et numérotée hors planche.No longer availableDim. 23 x 16,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#412Een luchter van glas in lood met een decor van bloemen.
Lustre en vitrail à décor de fleurs.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#402Een bronzen hanglampje met twee lichtpunten met bloemvormige kapjes, gedragen door twee putti.
Lampe de vestibule en bronze à deux lumières et aux abat-jour en forme de fleurs portées par deux putti.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#485Een tafellamp van cloisonné op brons on de vorm van een Korinthische zuil op een voetstuk van albast.
Lampe de table en bronze cloisonné en forme de colonne corinthienne à bassement en albâtre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#779Een luchter van koper met zes lichtpunten en kristallen pendeloques.
Lustre en cuivre à six lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#34Een luchter van meerkleurig Gouda-aardewerk met twee maal zes koperen lichtpunten
Lustre en faïence de Gouda polychrome. Deux fois six lumières.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60 / 100 -
#427Een verguld koperen luchter met vijf lichtpunten in de vorm van plantenranken en met bloemvormige kapjes van roze glas.
Lustre en cuivre doré à cinq lumières en forme de plantes et aux abat-jour en verre rose.No longer availableDim. h: 111 cmEstimate: € 120 / 200 -
#422Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.
Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#784Een halllantaarn van brons en glas in barokke stijl.
Lanterne de vestibule en bronze et verre de style baroque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#410Een luchter van kristal en koper, versierd met gekleurde glazen pendeloques en druiventrosjes.
Lustre en cristal et cuivre décoré de pendeloques et de grappes de raisins en verre de couleur.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#771Een koperen luchter met zes lichtpunten met glazen kappen. Eén kap beschadigd.
Lustre en cuivre à six lumières aux abat-jour en verre. Un abat-jour abîmé.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#411Een geelkoperen luchtertje met zes lichtpunten.
Petit lustre en cuivre jaune à six lumières.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#11Een octogonale theebus van geel koper, versierd met handgeschilderde personages. Gemonteerd als lampenvoet.
Boîte à thé octogonale en cuivre jaune décorée de personnages peints à la main et montée en lampe.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#57Een lot van vier beeltenissen van Napoleon van zamak en koper.
Lot de quatre représentations de Napoléon en régule et cuivre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#75Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or blanc et jaune sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 4,13 gEstimate: € 250 / 350 -
#316Een kleine Lodewijk XVI klapsecretaire met bovenaan één beglaasde deur met latwerk. Bovenrand met gesculpteerde guirlande versierd. XIXde eeuw.
Petit secrétaire Louis XVI à abattant. Le dessus à une porte vitrée avec lattes. Vers le haut une guirlande sculptée. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#466Een secretaire met opzet met zes laden en een uitschuifbaar blad.
Secrétaire à deux corps ouvrant à six tiroirs et à tablette glissante.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#46Alfred Richard“Vrouw met hooischoof”. Terracotta beeld, te gebruiken als vaas. UItgegeven bij Firma Van Hasselt. Gesigneerd.
“Femme à la gerbe de foin”. Sculpture en terre cuite, pouvant servir comme vase. Ed. Firme Van Hasselt. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 220 / 280 -
#681“Antwerpens maritiem verleden”. R. Baetens & A. De Vos. Ed. MIM. Antwerpen, 1990.
“Antwerpens maritiem verleden”. R. Baetens & A. De Vos. Ed. MIM, Anvers 1990.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#236Een grote kist van eikenhout met smeedijzeren beslag en het voorste paneel met gesculpteerde godsdienstige taferelen.
Grand coffre en chêne aux montures en fer forgé. Le panneau avant avec des tableaux religieux sculptés.No longer availableDim. b: 134 cmEstimate: € 100 / 120 -
#754Een haardscherm van gedreven koper met voorstelling van personages rond een spinnewiel.
Pare-feu en cuivre repoussé représentant des personnages autour d’un rouet.No longer availableDim. H.102 cmEstimate: € 40 / 60 -
#302DelheidEen lot zilveren voorwerpen, bestaande uit een servetring, twee deels vergulde serveerlepels, twee vorken, twee messen en drie lepels. Allen gemerkt.
Lot d’objets en argent comprenant un anneau de serviette, deux cuillères de service partiellement vermeillées, deux fourchettes, deux couteaux et trois cuillères. Chaque pièce poinçonnée.No longer availableDim. 647 g BrutoEstimate: € 200 / 240 -
#287Een gevermeilleerd zilveren schaaltje met een decor van rocailles aan de rand. Franse keuren, vanaf 1838. 950 ‰.
Petit plat en vermeil à décor de rocailles sur l’aile. Poinçons français après 1838. 950‰.No longer availableDim. 145,2 gEstimate: € 40 / 60 -
#258Een aardewerken schotel met een blauw en wit decor van vruchten. Delft, XVIIIe eeuw.
Plat en faïence à décor bleu et blanc de fruits. Delft, XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#493Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een famille-rosedecor van bloemen en vogels.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor famille rose de fleurs et d’oiseaux.No longer availableEstimate: € 65 / 85


