Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar luchters van gepolychromeerd smeedijzer met tien lichtpunten in de vorm van gebladerte en versierd met glazen bloemetjes.
Een paar luchters van gepolychromeerd smeedijzer met tien lichtpunten in de vorm van gebladerte en versierd met glazen bloemetjes.

Een paar luchters van gepolychromeerd smeedijzer met tien lichtpunten in de vorm van gebladerte en versierd met glazen bloemetjes.

Paire de lustres en fer forgé polychrome à dix lumières et formant feuillages aux fleurs en verre.
SKU: 2504170096.
Category: Verlichting.
Auction day: 25 April 2017 19:00
Catalogue #96
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #313

    Een Christusbeeld van meerkleurig en verguld Brussels porselein onder stolp en twee olielampen van wit en verguld opaalglas.

    Jésus Christ en porcelaine dite Vieux Bruxelles polychrome et doré sous globe et deux lampes à huile en opaline blanche et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 57 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #634

    Een smeedijzeren luchter met drie lichtpunten met vier glazen kapjes, gemerkt van ‘Muller Frères’.

    Un lustre en fonte à trois bras et quatre points lumineux . Muller Frères.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #618

    Een balustervormige lampvoet van wit marmer en messing.

    Pied de lampe balustre en marbre blanc et laiton.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
  • #361

    Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.

    Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.
    No longer available
    Dim. L 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #327
    Capodimonte

    “Studerende jonge vrouw”. Een groep van gepolychromeerd en verguld porselein op een geelkoperen voet met een hemel met glazen kraaltjes en een lampje. Onderaan gemerkt.

    “Jeune étudiante”. Un groupe en porcelaine polychrome et dorée sur socle en cuivre jaune avec un ciel avec perles en verre et une lampe. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #232

    Een paar oude koperen koetslantaarns.

    Deux lampes de chariot en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #632

    Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

    Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #97

    Twee recente en een oud olielampje, waarbij twee van terracotta en één van ijzer.

    Trois lampes à huile diverses dont deux en terre cuite et une en fonte.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #218

    Een paar lampenvoeten van zwart kunststof met een beeltenis van een koppel en een jonge vrouw met ganzen.

    Deux pieds de lampe en plastique noir représentant un couple et une jeune femme avec des oies.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 200
  • #664

    Een smeedijzeren lampje met een gesatineerd glazen kapje, gemerkt ‘Degras’.

    Une lampe en fonte avec un abat-jour en verre satiné. Marque: ‘Degras’.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #258

    Een paar lampenvoeten van bruingeglazuurd aardewerk.

    Une paire de pieds de lampe en terre cuite brune.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #141

    Een luchter van koper en kristal met acht lichtpunten en versierd met pendeloques.

    Un lustre en cuivre et cristal avec huit bras, décoré avec des pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #151
    Davey’s patent

    Een scheepslantaarn van rood en geel koper.

    Lanterne de bateau en cuivre rouge et jaune.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #393

    Twee paar kandelaars van verguld brons. Het eerste in met twee lichtpunten in Lodewijk XV-stijl en op houten voetstukken, het tweede paar versierd met ramskoppen en op drie voetjes in de vorm van leeuwen.

    Deux paires de candélabres en bronze doré. La première à deux lumières de style Louis XV et sur bases en bois tourné, la deuxième décorée de têtes de bélier sur tripodes en forme de lions.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #318

    Een paar messingen kandelaars met zes lichtpunten in drie niveaus in de vorm van een gestileerde boom.

    Deux chandeliers en laiton à six bras en trois niveaux en forme d’arbre stylisé.
    No longer available
    Dim. h: 89 cm
    Estimate: € 120° / 200

Other lots in this auction

  • #771

    Een paar kuipfauteuils van witgepatineerd hout met blauw fluwelen bekleding.

    Deux fauteuils en bois patiné blanc, revêtement en velours bleu.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 240
  • #760

    Een serie van 5 eikenhouten renaissancestoelen bekleed met leder en voorzien van grote koperen siernagels. XIXde eeuw.

    Suite de cinq chaises de style Renaissance en chêne. Revêtement en cuir orné de grands clous en cuivre. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #299
    Ward Hens
    Period: 1897 - 1963

    “Zicht op Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1900.

    “Vue sur Lierre”. Huile sur panneau. Signé et daté 1900.
    No longer available
    Dim. 74 x 84 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #765

    Een staande spiegel van gesculpteerd en verguld hout.

    Un miroir en bois sculpté et doré.
    No longer available
    Dim. 150 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #645

    Een mahoniehouten bureau in Engelse stijl met twee klapbladen en een gevacheteerd blad. Met bijhorende armstoel.

    Un bureau style Anglais en acajou avec deux abattants et une tablette recouvert de vachette. Avec fauteuil.
    No longer available
    Dim. 76 x 163 x 82 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #167
    Vic Gentils
    Period: 1919 - 1997

    Een bronzen triptiekje. Gesigneerd en genummerd 37/197/

    Un triptyque en bronze. Signé et numéroté 37/197.
    No longer available
    Dim. 13 x 12 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #22

    Een lot van vier lithografieën, waarvan één met een beeltenis van Napoleon, één met een jongedame en twee interieurs.

    Lot de quatre lithographies dont une représentant Napoléon I, une autre une jeune femme et deux intérieurs.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #459

    Een lot van vier opgehoogde reproducties naar XIXe eeuwse werken. We voegen er een Japanse prent aan toe.

    Lot de quatre reproductions rehaussées d’après des oeuvres du XIXe siècle. Nous ajoutons une estampe japonaise.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #802

    “Fazant”. Een art deco beeldje van zamak op een voetstuk van zwart marmer en onyx.

    “Faisant”. Une statue art déco en régule sur un pied de marbre noir et onyx.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #464
    D. Peeters

    “Twee demonische figuren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.

    “Deux figures diaboliques”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1991.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 12,5 en 16 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #787

    Een armstoel in Lodewijk XV-stijl van gesculpteerd, wit- en goudgepatineerd hout met groen fluwelen bekleding.

    Un fauteuil style Louis XV en bois sculpté blanc patiné doré avec revêtement en velours vert vif.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #240

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een citrine van ± 10 ct.

    Une bague en or jaune sertie de brillants ayant un poids total de +- 1 ct. et une citrine ayant un poids de +- 10 ct.
    No longer available
    Dim. 11,60 g
    Estimate: € 1000 / 1200
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More