Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar M3 munitiepatronen.
Period: 1911

Een paar M3 munitiepatronen.

Une paire de cartouches de munitions M3.
Dim. h: 17 cm
SKU: 2202220031.
Categories: curiosa, varia, wapens.
Auction day: 22 February 2022 19:00
Catalogue #31
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #17
    Van Engelen, Lier

    Een verzilverd metalen trompet.

    Une trompette en métal argenté.
    No longer available
    Dim. l: 51 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #263

    Een lotje zilver, bestaande uit een zoutvaatje met blauw recipiënt en zilveren lepeltje, een miniatuur spinnewiel en een miniatuur paardenspan en een servetring.

    Un billet de loterie en argent, composé d'une salière avec récipient bleu et cuillère en argent, d'un rouet miniature et d'un attelage de chevaux miniatures et d'un rond de serviette.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm - 0,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #663

    Een oude spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.

    Ancienne tirelire en fonte polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #623
    Abner’s Daisy

    Een antieke manuele balgstofzuiger in goede staat. Stok en slang manco.

    Un ancien aspirateur à soufflet manuel en bon état. Bâton et tuyau manquants.
    No longer available
    Dim. 43 cm x 59 cm x 21 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #303

    Een paar verzilverde sigarettendoosjes, waarbij één versierd met de kathedraal van Antwerpen en één met Brabo.

    Une paire de boîtes à cigarettes en métal argenté, l'une décorée de la cathédrale d'Anvers et l'autre de Brabo.
    No longer available
    Dim. 11 cm x 8 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #653

    Een oude spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.

    Ancienne tirelire en fonte polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #253

    Een XIXe eeuws gietijzeren contragewicht voor een poort in de vorm van een leeuw.

    Un contrepoids en fonte du XIXe siècle pour une porte aux lions.
    No longer available
    Dim. 15 cm x 16 cm x 13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #672

    Een metalen brandkoffertje met eenvoudig decor.

    Un coffre-fort en métal au décor simple.
    No longer available
    Dim. 35 cm x 25 cm x 11,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #47

    Een paar Duitse messingen obussen uit de Eerste Wereldoorlog.

    Une paire d'obus allemands en laiton de la Première Guerre mondiale.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #233
    Auguste Moreau

    “Sur la grève”. Een gepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.

    "Sur la grève". Sculpture en zamak patiné sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #621

    Een vaas van meerkleurig kristal. Onderaan gemerkt en gedateer ‘89.

    Un vase de cristal multicolore. Marqué et daté en bas '89.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #273

    Een achtdelige bureauset van onyx, bestaande uit een paar boeksteunen met twee bronzen figuurtjes, een vloeiblok, een kalendertje, een pennenhouder, een asbak, een brievenhouder en een inktpot.

    Un ensemble de bureau en onyx de huit pièces, composé d'une paire de serre-livres avec deux personnages en bronze, un buvard, un calendrier, un porte-stylo, un cendrier, un porte-lettre et un encrier.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm - 2,5 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #20

    Een parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.

    Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #309

    Een messingen godslamp versierd met engeltjes.

    Une lampe de sanctuaire en laiton décorée d'anges.
    No longer available
    Dim. Ø 51 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #396

    Vier gigognetafeltjes van zwartgelakt hout, versierd met decors van ingelegd parelmoer.

    Quatre tables gigogne en bois laqué noir, ornées de décors incrustés de nacre.
    No longer available
    Dim. 78 x 58 x 37 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #520

    Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met een briljant van +- 0,68 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1,04 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties d'un diamant taille brillant de +- 0,68 ct et de deux saphirs d'un poids combiné de +- 1,04 ct.
    No longer available
    Dim. 3,44 g
    Estimate: € 950 / 1100
  • #382

    “Universe, New York.” Gemengde techniek op papier. Genummerd 205. Gedateerd 06-v-71.

    "Univers, New York." Technique mixte sur papier. Numéroté 205. Daté 06-v-71.
    No longer available
    Dim. 47 x 61 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #595

    Een kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit borrelglaasjes (één beschadigd), aperitiefglazen, wijnglazen en champagnecoupes (één beschadigd). Compleet voor twaalf personen.

    Un ensemble de verres en cristal incolore, composé de verres à liqueur (un abîmé), de verres à apéritif, de verres à vin et de coupes à champagne (un abîmé). Complet pour douze personnes.
    No longer available
    Dim. H:12-18cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #75
    Hutschenreuther

    Een uitgebreid porseleinen servies met verzilverd randje, bestaande uit twaalf grote, twaalf kleine en twaalf diepe borden, koffiepot, theepot, melkkannetje, suikerpot, roompot, tien kopjes en twaalf ondertasjes, twee kleine ovale schaaltjes, een grote ovale groenteschaal, een grote kom, een boterpot, grote en kleine terrine, een grote ovale schotel en drie verschillende ronde schotels. Alles gemerkt.

    Un service élaboré en porcelaine à bord argenté, composé de douze grandes, douze petites et douze assiettes creuses, une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier, un pot à crème, dix tasses et douze soucoupes, deux petits plats ovales, un grand ovale un légumier, un grand saladier, un beurrier, une grande et une petite terrine, un grand plat ovale et trois plats ronds différents. Tout marqué.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #33
    Capodimonte

    “Visser”. Een groep van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Edoardo Tasca. Gemerkt.

    "Pêcheur". Un groupe de biscuit multicolore d'après un dessin d'Edoardo Tasca. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 41,5 cm
    Estimate: € 70 / 120
  • #171

    “Le reveil”. Een gepatineerd bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.

    "Le réveil". Statue en bronze patiné sur socle en marbre. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 1100 / 1300
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More