#37Een klein bronzen beeldje in de vorm van een wolf.
#379“Abstract portret.” Olieverf op board. Genummerd III.
"Portrait abstrait." Huile à bord. Numéroté III.No longer availableDim. 43 x 32 cmEstimate: € 150 / 250 -
Lot de treize assiettes en faïence de Nimy, ainsi que quelques vases à décors multicolores d'oiseaux.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#370Vier verschillende 18 K geelgouden trouwringen .
#355Een oud weegschaaltje met gewichten.
#464Hugo Quirynen“Vrouw in laken bij de spiegel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Femme en drap près du miroir. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 102 x 75 cmEstimate: € 150 / 180 -
#97Een lot van zeven oude fotocamera’s en een verrekijker.
#236Een lage eikenhouten tafel met vier leeuwenkoppen als poten. Blad recenter.
#14Claudio“Geveltje”. Een houten kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd ‘76. Braziliaanse school.
"Façade". Une œuvre d'art en bois. Signé et daté '76. Ecole brésilienne.No longer availableDim. 42,5 x 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#262F. Doorenbos“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
"Ferme". Huile sur toile. Signée et datée '75.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 70 / 100