Similar lots by type
-
#206Eetkamer in Lodewijk XVI-stijl: verlengbare tafel, stoelen, vitrine en groot buffet met zwaar witmarmeren blad.
Salle à manger de style Louis XVI comprenant une table aux allonges, une vitrine et un grand buffet à tablette en marbre blanche.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#763Drie hindoeïstische danseressen van messing.
Trois danseuses hindous en laiton.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#776Een schildersezel van bruin gelakt hout.
Chevalet.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#435Vijf diverse geldbeursjes met gedreven zilveren beugels en maliën. Omstreeks 1900.
Cinq porte-monnaie divers aux maillons en argent. Vers 1900.No longer availableDim. ± 182 gEstimate: € 80 / 100 -
#540SwatchEen automatische horloge. Swiss made.
Montre automatique. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#530SwatchDrie verschillende horloge. Swiss made.
Trois montres diverses. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#560StormEen roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#445Een lot fantasiejuwelen allerlei.
Lot de bijoux de fantaisie.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#803Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.
Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.No longer availableDim. H. tot. 102 cm cmEstimate: € 80 / 120 -
#600Een lot varia waaronder horloges, manchetknopen. e.a.
Lot varié comprenant des montres, des boutons à manchettes etc.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#735Een handtas van bruin leder gemerkt Delvaux (sporen van gebruik). En een zwarte van het merk Nouvelta (in goede staat).
Sac à main en cuir brun de la marque Delvaux (usures). Et un sac à main noir de la marque Nouvelta (en très bon état).No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#610Rolex PerpetualEen herenhorloge uit de jaren 1950 (glas te herstellen).
Montre homme des années 50 (verre à réparer).No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#510Pontiac & LunetteTwee heren-en twee dameshorloges. Omstreeks 1950.
Deux montres hommes et deux montres dames. Vers 1950.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#449Vic Gentils“Abstracte figuren”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. E/A.
“Figures abstraite”. Lithographie. Signée hors planche. E.A.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#590Rodania SapphireEen roestvrij stalen herenhorloge met lederen armband.
Montre homme en acier inoxydable au bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#565Swatch IronyEen roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#580Jean DelatourEen roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#460Een lot halssnoeren bezet met half edelstenen. e.a.
Lot de colliers sertis de pierres sémi-précieuses et autres.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#570FestinaEen roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#605Besancon Duny MawiDrie zakhorloges. Eén met jachttafereel en één met paardenhoofden.
Trois montres de gousset. L’une avec une scène de chasse, une autre aux têtes de chevaux.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#575Swatch IronyEen roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#585Emporio ArmaniEen herenhorloge stainless steel met lederen armband. Gedragen.
Montre homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#595Een lot van 10 verschillende horloges.
Lot de 10 différentes montres.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#555Rodania ChronographEen herenhorloge met lederen armband. (gedragen).
Montre homme à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#228Twee barokke cachepots van meerkleurig aardewerk met een decor van mythologische figuren en versierd met bronzen monturen. Onderaan gemerkt.
Deux cache-pot baroques en faïence polychrome dans le style des majoliques italiens. Décors mythologiques et montures en bronze.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#767Een schildersezel van gesculpteerd hout in barokke stijl.
Chevalet en bois sculpté de style baroque.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 460 / 500 -
#339G. Weymaere“Brugge, met zwanen op het Minnewater”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Petit pont et cygnes à Bruges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 100 / 140 -
#542Louis Van Overloop“Piëta”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Piéta”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 47x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#148Jean GarnierPeriod: 1853 - 1910Een bronzen sierkruikje in art nouveaustijl, gedecoreerd met een liggend naakt in reliëf. Gesigneerd.
Cruche décorative en bronze de style art nouveau, décorée d’un nu couché en relief. Signée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 100 -
#146Een mahoniehouten buffetkast met opzet in Engelse stijl met onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. Einde XIXe eeuw.
Buffet en acajou de style anglais, le bas à deux portes pleines sous deux tiroirs. Le dessus ajouré. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 155 cmEstimate: € 150 / 240 -
#167Gustave Van VaerenberghEen klein meisje van gekleurd gips. Gesigneerd en genummerd 1192.
Petite fille en plâtre coloré. Signée et numérotée 1192.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#238Grote kolompendule van albast. XIXde eeuw.
Grande pendule à colonnes en albâtre. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 200 / 300 -
#758Vijf boeken:- Kramer & Matschoss. “Farben in Kultur und Leben”. Battenberg Verlag, Stuttgart 1963. Goede staat.- Vijfentwintig eeuwen Europese Kunst. Orion 1980. Goede staat met stofwikkel.- Dewilde, Duvosquel. “Charles Degroux et le réalisme en Belgique”. Ed. Snoeck-Ducaju 1995. Goede staat met stofwikkel.- Le Pichon, Pichois. “Le musée retrouvé de Charles Baudelaire”. Stock 1992. Goede staat met stofwikkel.- Wilson-Bareau. “Manet par lui-même”. Atlas 1991. Goede staat met stofwikkel.(..)
Cinq livres:- Kramer & Matschoss. “Farben in Kultur und Leben”. Battenberg Verlag, Stuttgart 1963. Bon état.- Vijfentwintig eeuwen Europese Kunst. Orion 1980. Bon état, couverture de protection.- Dewilde, Duvosquel. “Charles Degroux et le réalisme en Belgique”. Ed. Snoeck-Ducaju 1995. Bon état, couverture de protection.- Le Pichon, Pichois. “Le musée retrouvé de Charles Baudelaire”. Stock 1992. Bon état, couverture de protection.- Wilson-Bareau. “Manet par lui-même”. Atlas 1991. Bon état, c(..)No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#392“Stilleven met eieren” & “Hollandse marine” Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd.
“Nature morte aux oeufs” et “Marine hollandaise”. Huile sur toile. Signature apocryphe.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#92Twee verguld koperen plaquettes met afbeeldingen van Jezus en Maria. XIXe eeuw.
Deux plaquettes en cuivre doré représentant Jésus et Marie. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 11,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#709Lot bestaande uit twee postzegelalbums met varia. Verder twee oude albums “’s Lands Glorie, Het Belgische volk, deel I en II”. Ed. Historia (enkele chromo’s manco) met een aantal enveloppes met losse Artischromo’s, “Les Races Humaines - Menschenrassen” Ed. Superchocolade Jacques 1947 en een oud album met prentbriefkaarten “Schepen uit alle tijden”. Anoniem (enkele kaarten ontbreken).
Lot comprenant deux albums de timbres postales, deux anciens albums “’s Lands Glorie, Het Belgische Volk, tome I et II”, Ed. Historia (quelques manquants), ainsi que quelques enveloppes aux chromos Artis, “Les Races Humaines - Menschenrassen”. Ed.No longer availableEstimate: € 50 / 80

