Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar mahoniehouten stoelen met mooi gebeeldhouwde ruggen en met subtiele koperen monturen. Engeland, Georgian stijl.

Een paar mahoniehouten stoelen met mooi gebeeldhouwde ruggen en met subtiele koperen monturen. Engeland, Georgian stijl.

Une paire de chaises en acajou avec des dossiers joliment sculptés et des montures en laiton subtiles. Angleterre, style géorgien.
Dim. H. 86 cm
SKU: 2806220325.
Auction day: 28 June 2022 19:00
Catalogue #325
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #409
    J. Van Durme

    Aquatint. Gesigneerd en genummerd 3/5.

    Aquatinte. Signée et numérotée 3/5.
    No longer available
    Dim. 69 cm x 48 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #489

    “Compositie met blauwe kringen.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening.

    ”Composition, anneaux bleus”. Huile sur toile. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 110 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #225
    Auguste Moreau

    “Sur la grève”. Een gepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.

    "Sur la grève". Sculpture en zamak patiné sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #97

    Een Duits klokje in goudkleurig en kleurloos kunststof, geflankeerd door twee zamakken hertjes op voetstuk van wit en zwart marmer.

    Pendule allemande en plastique doré et incolore, flanquée de deux cerfs en régule sur un socle en marbre blanc et noir.
    No longer available
    Dim. 24 x 60 x 11 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #54

    Een handgeschreven liedtekst in kalligrafie. Recto en verso. In plexi lijst.

    Paroles de chansons manuscrites en calligraphie. recto et verso. Sous cadre plexi.
    No longer available
    Dim. 57 x 79 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #206

    Een rechte secretaire van mahoniehoutfineer met marmeren blad. Bovenaan een lade in doucine, klapblad met overlangse barst. Onderaan twee deuren. Tijdperk Louis-Philippe. Poten toegevoegd.

    Bureau droit en placage d'acajou avec plateau en marbre. En haut un tiroir en doucine, abattant à fente longitudinale. Deux portes en bas. Epoque Louis-Philippe. Pieds ajoutées.
    No longer available
    Dim. 152 x 98 X 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #426
    Hamadan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 201 x 132 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #71

    “De hofmakerij”. Een groep van meerkleurig Weens porselein. Gemerkt onderaan.

    "Faire la cour". Un groupe de porcelaine de Vienne multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #631
    H.L. Becker

    Een oude metalen apothekers weegschaal.

    Une ancienne balance de pharmacie en métal.
    No longer available
    Dim. 18 x 42 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #101
    Meissen

    “Aanbidding van Venus”. Een grote groep van meerkleurig porselein. Gemerkt met de gekruiste degens. Een staart van een hond bijgewerkt.

    « Adoration de Vénus ». Un grand groupe de porcelaine multicolore. Marqué aux épées croisées. Réparation à la queue d'un chien.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #454
    Goebel, Germany

    “Markt-Christel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.175. Laatste uitgave 1997.

    "Markt-Christel". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. N°175. Dernière édition 1997.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #214

    Een oud stadsplan van Antwerpen met afbeelding van 18 postkaarten van de stadspoorten.

    Un ancien plan de la ville d'Anvers représentant 18 cartes postales des portes de la ville.
    No longer available
    Dim. 46 cm x 63 cm & 8,5 cm x 13 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More