#134
Een vintage licht groen metalen ziekenhuiskastje met twee deuren.
A vintage light green metal hospital cabinet with two doors. -
#112
“Sint Hiloniuskerk”, een schilderij, olieverf op doek, achteraan gemonogrammeerd ‘CM’ en gedateerd 1920.
"Sint Hiloniuskerk" is a painting, oil on canvas, monogrammed 'CM' and dated 1920 on the back. -
#49Gevaert
#116
“Christus aan het kruis”, een linosnede op papier, onleesbaar gesigneerd en genummerd 6/50, draagt achteraan de naam A. Proesmans.
#16Henriot Quimper
Een lot van 3 sierborden in Bretoens aardewerk en figuratief decor. 2 kleintjes en 1 middelmaat. Gemerkt.
#181
Een set van 2 handbeschilderde zwart metalen vaasjes.
A set of 2 hand-painted black metal vases. -
#240
Een lot van 3 kristallen asbakken waarvan 2 gemerkt Val Saint Lambert. Alledrie met kleine schilferschade.
#92
A lot of fin de siècle glass, including vases, decanters, and glasses. Various colorful decorations. -
#84
#203
Een opaline vaasje met vergulde rand. Bijgevoegd porseleinen vaasje, onderaan gemerkt “Cottier Fréres” en genummerd 1650/084.
#246Pioneer
A lot of 4 vintage speakers, 3x Pioneer CS-5 and an untested Akai SW-130. -
#151Marvel Comics
"Large Superheroes board game book". A vintage Dutch game featuring Marvel Comics illustrations.