Other lots in this auction
-
#226Een vitrine met deurtjes aan de zijkanten op hoge voet, versierd met gesculpteerde barokke motieven en op leeuwenpoten.
Vitrine à portes latérales sur pied haut, décorée de motifs baroques sculptés et sur pattes de lion.No longer availableDim. h: 182 cmEstimate: € 120 / 200 -
#273Wiskemann, BruxellesEen uitgebreid verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met o.a. dessert- en visbestek.
Couverts élaborés en métal argenté pour douze personnes, comprenant des couverts à dessert et à poisson.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#677Bouillet BourdelleEen reeks van acht verzilverd metalen onderborden in originele doos.
Un ensemble de huit plats en métal argenté dans la boîte d'origine.No longer availableDim. Ø 27,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1901 gouden reliekhouder met een afbeelding van Koning Rama V (Chulalongkorn) (verso: Boeddha). Diverse kleuren goud.
1 reliquaire en or avec une image du roi Rama V (Chulalongkorn) (verso: Bouddha). Diverses couleurs d'or.No longer availableDim. 24,13 gEstimate: € 500 / 600 -
#442Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vase à fleurs". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 65 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#594Henri Victor WolvensPeriod: Brussel 1896 - Brugge 1977“Moeder met kind”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd.
"Mère avec enfant". Un dessin au pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 19 cm x 13 cmEstimate: € 60 / 100 -
#605Een witgepatineerde houten fauteuil in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil en bois patiné blanc de style Louis XV.No longer availableDim. H: 105cmEstimate: € 40 / 60 -
#546Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 438 x 344 cmEstimate: € 300 / 400 -
#669Een zeshoekige vaas van brons met een cloisonné decor van reigers en bloemen.
Vase hexagonal en bronze à décor cloisonné de hérons et de fleurs.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#296Een gebeeldhouwd eikenhouten kinderstoel in barokke stijl.
Chaise d'enfant en chêne sculpté de style baroque.No longer availableDim. 109 x 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#423Maria Innocentia Hummel“Trara - die Post ist da”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 226.
"Trara - ce poste est da". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 226.No longer availableDim. 11 x 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#339Een bronzen aquamanille.
Une aquamanille en bronze.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 45

