Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar mannequins, bestaande uit een vrouwenbuste en een kindertorso.

Een paar mannequins, bestaande uit een vrouwenbuste en een kindertorso.

Une paire de mannequins, composée d'un buste de femme et d'un torse d'enfant.
Dim. H: 70cm
SKU: 2806220494.
Auction day: 29 June 2022 19:00
Catalogue #494
Estimate: € 100 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #382
    Fred Bervoets

    Een kleurenlitho. Gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 28/85.

    Une lithographie en couleurs. Signée, datée '84 et numérotée 28/85.
    No longer available
    Dim. 56 x 44,5 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #435
    Goebel, Germany

    “Wanderbub”. Een beeldje van veelkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 7/II. Met houten sokkeltje. Speciale editie 1999.

    "Wanderbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué et numéroté 7/II en bas. Avec socle en bois. Édition spéciale 1999.
    No longer available
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #634
    Limoges

    Een uitgebreid porseleinen servies, handgeschilderd gedecoreerd met bloemen. Voor 12 personen, 1 kopje gebarsten.

    Un vaste service en porcelaine, peint à la main et décoré de fleurs. Pour 12 personnes, 1 tasse endommagé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #670

    Een lot van acht vergulde schapulieren een klein kristallen kruisje en drie verschillende bronzen kruisjes.

    Lot de huit scapulaires dorés, une petite croix en cristal et trois croix en bronze différentes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #112
    A. de H.

    “Knikkerende kinderen bij een woning”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1791.

    "Enfants jouant aux billes devant une maison". Huile sur toile marouflée. Signé et daté 1791.
    No longer available
    Dim. 55 x 39 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #498
    Goebel, Germany

    “Sängerquartett”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. 1989. No. 471.

    "Sängerquartett". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. Marqué et signé par l'artiste en bas. 1989. 471.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #341
    Alka Kunst Bavaria

    “Valkenier” & “De ganzenvanger”. Twee meerkleurig porseleinen groepjes. Beide onderaan gemerkt. Het eerste groepje met gebroken dolk, het tweede met schade aan een snavel.

    « Fauconnier » & « L'attrape-oie ». Deux groupes en porcelaine multicolore. Les deux marqués en bas. Le premier groupe avec un poignard cassé, le second avec un bec endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 21 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #10

    Een 14 K geelgouden ring.

    Une bague en or jaune 14 carats.
    No longer available
    Dim. 2,27 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #191
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen glazenservies, bestaande uit rodewijnglazen, wittewijnglazen, champagnecoupes. Compleet voor twaalf personen en gemerkt. We voegen er zes geslepen waterglazen aan toe.

    Un service de verres en cristal taillé, composé de verres à vin rouge, de verres à vin blanc, de coupes à champagne. Complet pour douze personnes et marqué. Nous ajoutons six verres à eau taillés.
    No longer available
    Dim. H:11-16cm
    Estimate: € 20 / 220
  • #279
    Leopold Muller
    Period: 1879 - 1961

    “Binnenkoer met kerktoren in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    « Cour avec clocher en arrière-plan ». Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 59 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #651

    Drie verschillende vaasjes van Nanking-aardewerk,waarbij een dekselvaasje en een lampenvoet. Deksel gerestaureerd.

    Trois vases différents en faïence de Nankin, dont un vase à couvercle et un pied de lampe. Couvercle restauré.
    No longer available
    Dim. h: 38 - 26,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #461

    Een antiek Chinees porseleinen kaststel, bestaande uit twee ruitvormige en een zeshoekige vaas met celadonglazuur en decor van bloeiende takken. Zeshoekige vaas met barst en één ruitvormige met doorlopende barst.

    Garniture ancienne en porcelaine de Chine, composée de deux vases rhombiques et d'un vase hexagonal à glaçure céladon et décor de branchages fleuris. Vase hexagonal avec fissure et un vase en forme de losange avec fissure continue.
    No longer available
    Dim. h: 37 - 24 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More