#31
#57
#313Vileroy & Boch
#27
Een verguld bronzen tafelbel met opschrift “F. Hemony Me Fecit Anno 1569”. Handvat in hoofdvorm en strijdtafereel in het decor. Ca. 1880, Nederland.
#293
#111J. Cardona
“Scholier”. Een beeldje van donker gepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel.
#68
Een gepatineerd aardewerken buste van Jezus op marmeren voet. Verso gesigneerd.
#101Susan Luppino
#317Val Saint Lambert
Een midcentury tafellamp met kleurloos kristallen voet. Gemerkt met sticker Val Saint Lambert.
#393luc Van De Vyvere
“De Spanjaard”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel gesigneerd ‘De Luc’.
#53
Een dekselvaas in gecraqueleerd aardewerk en brons met engelen en mythologische figuren in het decor.
#467
“Oude Wijze”. Een gepatineerd cloisonné beeldje op houten sokkel.
#67
Een verguld brons gesculpteerd beeld van een adelaar op tak, gemonteerd op een kasseisteen.
#63
Een meerkleurig marmeren Art Deco bureaugarnituur.
#131Clara Juan
“Klein meisje op stoel”. Beeld van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.
#153Aligi Sassu
“Cavallino Impennato”. Een brons gegoten beeldje van een steigerend paard op marmeren voet. Onderaan gesigneerd en genummerd 142/300.
#93
Een set vazen in gecraqueleerd aardewerk en bronzen voet in Art-Nouveau stijl. Onderaan gemerkt JBT 1906.
#291
#458
Een paar Chinees porseleinen vierkante dekselvazen, met decor van strijders.
#11
#43
Een set geglazuurde aardewerken vazen/lampvoeten in Chinese sang-de-boeuf stijl met drip-glaze hals uit ca 1960. Eén heeft minieme schilferschade aan de bovenrand.
#297
Een koperen stalamp met oud Zuid-Amerikaans decor in het reliëf.
#461
Een gepatineerd Tibetaans koper en wit metalen repoussé gau of reistempel. Diverse dieren versierd in het decor met centraal kijkvenser en tsatsa. In gestoffeerde tas.
#8
Een lot van 2 Bulgaarse M72 legerhelmen met hernieuwd lederen binnenwerk.
#483
Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
#397
Een meerkleurg vintage aardewerken kan met muzikanten in het decor. In de stijl van Gianni Tosin, Etruria decor. Verso gemerkt “Stile Roma” en “Italy”.