#692“Moeras bij valavond.” Olieverf op doek.
#213“Vrouwentorso”. Een beeld van brons.
#764“Moeder met spelende kinderen”. Een zeefdruk. Gesigneerd in de plaat. China, omstreeks 1920 - 1930.
“Mère et enfants jouant”. Sérigraphie. Signé dans la planche. Chine, vers 1920-1930.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#247Jef LambeauxEen kleine erotische brons. Gesigneerd.
Petit bronze érotique représentant deux jeunes femmes. Signé.No longer availableDim. H. 8 cmEstimate: € 200 / 250 -
#260Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 en een centrale robijn van ± 0,15 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 ct et d’un rubis central de ± ,015 ct.No longer availableDim. 4,5 gEstimate: € 250 / 350 -
#312J. Weesel“Molenlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage au moulin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 200 / 240 -
#255Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen en bijpassende hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en robijnenbaguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct et pendentif assorti sertis de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et de baguettes de rubis ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 11,16 gEstimate: € 800 / 1000 -
#231Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#388Twee verschillende kandelaars van gedreven koper. Omstreeks 1800.
Deux différents candélabres en cuivre repoussé. Vers 1800.No longer availableDim. h: 85 & 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#562“Bruid”. Gemengde techniek op gemaroufleerd doek. Draagt handtekening ‘Chaibia’.
“Jeune mariée”. Technique mixte sur toile marouflé. Porte une signature “Chaibia”.No longer availableDim. 25 x 25 cmEstimate: € 180 / 220 -
#793Een Loetzkommetje van iriserend glas.
Petit bol de Loetz en verre irisé.No longer availableDim. ø: 13 cmEstimate: € 40 / 60