#18Paul GhuysPeriod: 1919 - 2000
“Borreluur op een pleintje in Castiglione della Pescaia”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1986.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 60 x 80 cm -
#39Nicole Vossenberg
“Kattin met kittens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 02-’02.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 31 x 23 cm -
#84Auguste Van SteenackerPeriod: 1890 - 1965
“Parkzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1922.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 33 x 26 cm -
#33
“Personages”. Gouache op zijde. Chinees werk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 26 x 10 cm -
#41
Een Chinees porseleinen dekselvaasje met meerkleurig decor. Randschilfer.
Un vase à couvercle en porcelaine chinoise à décor multicolore. Un éclat.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 20 cm -
#75
Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 7 - 20 cm -
#29Bert Van den BroeckPeriod: 1917 - 1987
“Landweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 22 x 22 cm -
#51
Un service à thé en porcelaine japonaise à décor multicolore d'un héron au bord de l'eau. 12 tasses et soucoupes, un plat de service, 12 assiettes à gâteau (3 endommagées), théière (couvercle manquant), sucrier, petit bol et pot à lait.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 € -
#15
Een laat XVIIIe eeuwse barometer in vergulde Lodewijk XVI-lijst. Beschadigingen en manco’s.
No longer availableOnline onlyActive bid: 105.00 €Dim. l: 86 cm -
#82
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt met Bocharamotief.
Un tapis en laine noué mécaniquement avec un motif Bochara.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 240 x 170 cm -
#22Staf Van ElzenPeriod: 1915-1987
“Portret van Herman Grieken”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 25 x 18 cm -
#68AP, Meissen
Een sierbord met een meerkleurig Japans decor van een draak. Onderaan gemerkt. Met staandertje.
Une assiette décorative avec une décoration japonaise multicolore représentant un dragon. Marquée en bas. Avec support.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. Ø: 24,5 cm