No longer availableOnline only -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#112Een groot lot varia.
#58Een lot van vier verschillende kruikjes van meerkleurig Hongaars aardewerk (1 beschadigd) en een glazen vaasje.
#87“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cm -
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm -
#113Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.
#68AP, MeissenEen sierbord met een meerkleurig Japans decor van een draak. Onderaan gemerkt. Met staandertje.
#82Een mechanisch geknoopt wollen tapijt met Bocharamotief.
Un tapis en laine de mouton néo-zélandais noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyDim. 300 x 200 cm