#96Canon
Zoom lens fd 70-150mm 1/45. In etui.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 20 cm -
#108
Een recente sierschotel en een terrine van Chinees porselein met een meerkleurig decosr van pauwen en bloemen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. Ø: 40 cm -
#19Moerenhout
“Vrouwenportretten”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 30 x 40 cm -
#52
Een kandelaar van meerkleurig glas, versierd met kraaltjes.
Candélabre e verre polychrome décoré de perles en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 15/25 -
#53
Een West-Duitse Rumtopf-pot van geglazuurd aardewerk.
Rumtopf allemand en faïence.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 10/15 -
#94
Drie meerkleurig porseleinen pierrots.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 14; 20 & 29 cm -
#93
Een paar aardwerken jardinières met Delftse decors.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 20 & 24 cm -
#15
Een laat XVIIIe eeuwse barometer in vergulde Lodewijk XVI-lijst. Beschadigingen en manco’s.
No longer availableOnline onlyActive bid: 105.00 €Dim. l: 86 cm -
#26Yvonne BaugnietPeriod: 1912 - 1978
“Bootjes in de baai”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘59.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 € -
#32J. Verhees
Een landschapje en een hoevezicht, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 18 x 13 cm -
#106
Een grote Chinese waaier.
Un grand éventail chinois.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. l: 76 cm -
#63Royal Doulton, England
“Daffy Down Dilly”; “Lady Charmian”; “Lady Emily Rose” & “Biddy Penny Farthing”. Vier meerkleurige beeldjes van dames in jurken, waarbij één ballonnenverkoopster. Allen gemerkt onderaan.
Daffy Down Dilly ; Lady Charmian ; Lady Emily Rose & Biddy Penny Farthing . Quatre figurines multicolores de dames en robes, un vendeur de ballons. Toutes marquées en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 200.00 €Dim. h: 20 - 22 cm