Similar lots by type
-
#661Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit een windlicht, twee bokalen en een pique-fleur en twee parfumflesjes met verzilverde monturen.
Lot de verrerie incolore, composé d'une lanterne, de deux gobelets et d'un pique-fleur et de deux flacons de parfum aux montures en métal argenté.No longer availableDim. h: 7 - 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#457Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
Tête de femme en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#544Een vis van kleurloos Muranoglas.
Un poisson en verre de Murano incolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#668Een art deco vaasje van glaspasta.
Un vase art déco en pâte de verre.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#603Een vintage schaal van tweekleurig glas. Jaren ‘70.
Un bol vintage en verre bicolore. années 70.No longer availableDim. Ø: 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#633Een vaas van rood Muranoglas met mirafioredecor.
Vase en verre de Murano rouge à décor millefleurs.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#549Drie vissen van gekleurd Muranoglas.
Trois poissons en verre de Murano coloré.No longer availableDim. h: 7, 13 & 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#648Een paar vazen van Booms glas met een een rood en zilverkleurig decor van lelies.
Paire de vases de Boom en verre à décor de fleurs de lys rouge et argent.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 45 / 55 -
#621Een flesvaas van groen glaspasta.
Un vase bouteille en pâte de verre verte.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 70 -
#627Een vaas van rood Muranoglas met goudspikkels.
Un vase en verre de Murano rouge avec des taches d'or.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#564Vetro e lavorazione di maestri di MuranoTwee vissen van groen en blauw Muranoglas.
Deux poissons en verre de Murano vert et bleu.No longer availableDim. h: 17 & 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#629Twee vissen van grijsgroen Muranoglas.
Deux poissons en verre de Murano gris-vert.No longer availableDim. h: 14,5 & 15,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#173Een haai van groen Muranoglas.
Un requin en verre de Murano vert.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#211Een glaspasta vaasje met meerkleurig en iriserend decor. Gemonteerd als lampje, maar zonder aanpassingen aan het vaasje. Onderaan gegraveerd.
Vase en pâte de verre au décor multicolore et irisé. Monté comme une lampe, mais sans ajustements au vase. Gravé en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 200 / 300 -
#203Een grote kleurloos glazen schaal met gegraveerd en gesatineerd decor van antiek Griekse vrouwen.
Un grand bol en verre incolore avec une finition gravée et satinée de femmes grecques antiques.No longer availableDim. 52 x 398 cmEstimate: € 130 / 150
Other lots in this auction
-
#636Twee verschillende hallantaarntjes van messing en geslepen glas.
Deux lanternes de hall différentes en laiton et verre taillé.No longer availableDim. h: 35 - 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#57“De brief”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Sokkel gerestaureerd.
"La lettre". Une statue en bronze sur un socle en pierre bleue. Socle restauré.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#17KernEen koetsklokje in kast van messing en glas.
Une pendule de carrosse dans un coffret en laiton et verre.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#109Gust Verhelst“Havenzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1944.
"Vue sur le port." Huile sur toile. Signée. Datée 1944.No longer availableDim. 79 x 79 cmEstimate: € 75 / 100 -
#102Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 88 x 75 cmEstimate: € 140 / 200 -
#123Philibert Delecluse“Portret van Pierre Klees als voorzitter van de Société royale belge des ingénieurs et des industriels”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2000.
« Portrait de Pierre Klees en tant que président de la Société royale belge des ingénieurs et des industriels ». Huile sur toile. Signée et datée 2000.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#361Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.
Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. Ø: 20 & 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#442Quadri“Geometrische compositie”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
"Composition géométrique". Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 54 x 72 cmEstimate: € 100 / 150 -
#151Alexandre Morlon“Zittend naakt met geitje”. Een groep van deels gepatineerd en deels verzilverd brons op houten voetstuk. Gesigneerd en met stempel.
“Nu assis avec une chèvre". Un groupe de bronze en partie patiné et en partie argenté sur un socle en bois. Signé et avec cachet.No longer availableDim. 41 x 81 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#296Een kleine notenhouten commode met drie laden met wortelnootfineer.
Petite commode en noyer à trois tiroirs en placage de ronce de noyer.No longer availableDim. 40 x 74 x 41 cmEstimate: € 100 / 150 -
#357Drie stuks Chinees hardhouten snijwerk, bestaande uit twee verschillende penseelkokers en een geluksbeeldje.
Trois pièces de sculpture chinoise sur bois dur, composées de deux étuis à pinceaux différents et d'une statue porte-bonheur.No longer availableDim. h: 13, 20 & 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#593Een lot van drie oude houten hoedenvormen.
Lot de trois anciennes formes de chapeaux en bois.No longer availableDim. Ø: 20 & 40 cmEstimate: € 40 / 60

