#397Een Afrikaans masker met een touwenkapsel.
#2Hiëronymus HopferPeriod: 1500-1550“Het Parisoordeel, naar Lucas Cranach”. Gravure. Met monogram in de plaat en genummerd 36. Toegeschreven aan.
“The judgment of Paris after Lucas Cranach”. Engraving. With monogram in the plate and number 36. Attributed to.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 150 / 200 -
#478Een lot van 7 Chinese blauw-witte porseleinen schoteltjes en bijgevoegd bord. Verschillende merktekens onderaan, waaronder Qing en Kangxi, 17e tot 19e eeuw.
A lot of 7 Chinese blue and white porcelain saucers with an accompanying plate. Various marks underneath, including Qing and Kangxi, 17th to 19th century.No longer availableDim. Ø: 10-25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#390Een 9 kt geelgouden ketting met hanger met weegschaal horoscoop.
#496BidjarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#492Louise Nevelson“Vrouwelijk naakt”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1928.
#227Een ceremoniële sierdegen met opschrift "Pour le Roi et la Patrie" en houten gesculpteerd heft. Begin 20e eeuw.
A ceremonial sword with the inscription "For the King and the Country" and a wooden carved handle. Early 20th century.No longer availableDim. 99 cmEstimate: € 150 / 200 -
#148Jean Lambert RuckiPeriod: 1888-1967Bronzen art deco crucifix in twee kleuren. Gesigneerd.
#43Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, blauw en kleurloos kristal, genummerd 141/300.
#339Albert SaverysPeriod: 1886-1964‘Winterzicht’, een offset-litho door Albert Saverys.
'Winter View', an offset lithograph by Albert Saverys.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 30 / 50