#671Een lot van acht Afrikaanse houten beeldjes van mensen, dieren en goden.
#19Een bas-reliëf in composiet in een vergulde kader met een voorstelling van een jongedame met een gevleugeld kindje.
#289Superchocolat JaqcuesEen lot van 7 chromo albums, diverse thema’s. Uitgave Jacques Superchocolat.
A lot of 7 chromo albums, various themes. Published by Jacques Superchocolat.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#463Een set van twee Chinese Nanking vazen, gedecoreerd met een Geisha en een vogel.
A set of two Chinese Nanking vases, decorated with a Geisha and a bird.No longer availableDim. h 45.5 cmEstimate: € 160 / 240 -
#455Franck Robichez“E.W.”. Een gepatineerd rechthoekig stalen console. Bovenaan gesigneerd. Ontwerp door Franck Robichez, medio 2005.
"E.W.". A patinated rectangular steel console. Signed at the top. Designed by Franck Robichez, mid-2005.No longer availableDim. 80 x 30 x 80 cmEstimate: € 600 / 800 -
#270Jacob ZechEen roestvrij stalen herenhorloge, model Legacy. In originelen doos.
A stainless steel men's watch, Legacy model. In original box.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#476NaïnEen Iranees handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.
#343Val Saint LambertEen set van drie kristallen kandelaars, Val Saint Lambert.
A set of three crystal candlesticks, Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 40 / 60