#391Een Afrikaans houten sculptuur, met meerdere figuren, gesneden uit één stuk.
An African wooden sculpture, featuring multiple figures carved from a single piece.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#379MattelEen vintage lot van Mattel, bestaande uit een draagbaar kleerkastje met opschrift ‘Skipper’ en ‘Scooter’, een Skipper pop en een lot kledij voor Skipper. Toegevoegd een vintafe popje (niet Mattel).
A vintage lot from Mattel, consisting of a portable wardrobe labeled 'Skipper' and 'Scooter', a Skipper doll, and a lot of clothing for Skipper. Also included is a vintage doll (not Mattel).No longer availableDim. 28 x 19 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#201Daum FranceEen vintage kristallen sculptuur van een dolfijn op gechromeerde staander, gemerkt.
A vintage crystal sculpture of a dolphin on a chrome stand, marked.No longer availableDim. 49 cmEstimate: € 250 / 350 -
#439Gaston Bogaert‘Pluie d’avril’, een kleurenlitho van Gaston Bogaert, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 93/125.
#36Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.
#223Val Saint-LambertEen huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
#453Een terracotta baksteen met Boeddha, volgens het certificaat Wei dynasty.
#257Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Koffie-, thee-, suiker- en melkpot versierd met een subtiel schelpmotief en met een gegraveerd monogram. Gemerkt Wiskemann en genummerd. We voegen er een rechthoekig dienblad aan toe, met een gegraveerd guirlandemotief.
A coffee and tea set made of silver-plated metal. Coffee, tea, sugar, and milk pots decorated with a subtle shell motif and an engraved monogram. Marked Wiskemann and numbered. Includes a rectangular tray with an engraved garland motif.No longer availableDim. H: 7-18 cmEstimate: € 200 / 220 -
#159Jules Van KeirsbilckPeriod: 1833-1896“De Stropers met hun buit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.
A small vase of cut crystal, colored red in the mass. Marked and numbered 54/175/93.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 35 / 45