#204Eugène Flametz“Stilleven met perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1879.
#243Val Saint-LambertEen vaas op voet van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
#604Een zuil van zwart geaderd marmer.
#283Een langgerekte blauwe glaspasta vaas.
#654Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.
#629Een lot van 10 diverse schelpen en 2 aquatische stenen.
#679Theo Verschaeren‘Bedrijvigheid aan de kade’, ets op papier, getekend buiten de plaat Theo J. Verschaeren.
#507“Mbulu Ngulu”. Reliekbeeld van koper op hout, gedragen door een metalen staander. Kota, Gabon.
#1Cortendorf, W-GermanyEen porseleinen beeld van twee flamingo’s. Gemerkt Cortendorf, made in Western Germany.
#311Drie paar rood-en geelkoperen kandelaars. XIXde eeuw.
#315Een paar vaasjes van Vlaamse aardewerk met blauw, groen en beige glazuur. Medio XXste eeuw. Enige randslijtage.
A pair of vases made of Flemish earthenware with blue, green, and beige glaze. Mid-20th century. Some wear along the edges.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40 / 50