#83Val Saint-LambertEen huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
#129“Twee Hanen”. Een schilderij, olieverf op doek op paneel, draagt monogram “A.P.”. XIXde eeuw.
#624Een lot exemplaren koraal en gedroogd aquatisch fauna.
#191James Dixon & Sons, SheffieldEen set van twee zilveren pralineschaaltjes gemerkt Sheffield, 1916, James Dixon & Sons. 270 gram/stuk.
#166Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#27Acht albums met postzegels. Evenals een album met sigarenbanden.
#354Gommaar TimmermansPeriod: 1930-1923“Mijnheer pastoor”. Hoogdruk op papier. Getekend Got (Gommaar Timmermans, zoon van Felix). Genummerd 226/600.
#188Een bronzen stalamp op marmeren voet en melkglazen bol in Art Deco stijl.
#564Philippe Starck Driade“Costes”. Een lot van 4 vintage design stoelen uit multiplex en gefineerd eikenhout. Metalen frame op drie poten, leder en kunststoffen zitting. Ontwerp door Philippe Starck voor Driade. Gebruiksporen aanwezig.
"Costes". A lot of 4 vintage design chairs made of plywood and veneered oak. Metal frame with three legs, leather and plastic seat. Designed by Philippe Starck for Driade.No longer availableDim. 80 x 47 x 58 cmEstimate: € 600 / 900 -
#623Een bronzen beeldje van een liggende Boeddha.
#140Een platina ring bezet met een centrale diamant van +- 1.09 ct en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
A platinum ring set with a central diamond of approximately 1.09 ct and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 6,70 gEstimate: € 1400 / 1600