#604Een zuil van zwart geaderd marmer.
#257Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Koffie-, thee-, suiker- en melkpot versierd met een subtiel schelpmotief en met een gegraveerd monogram. Gemerkt Wiskemann en genummerd. We voegen er een rechthoekig dienblad aan toe, met een gegraveerd guirlandemotief.
A coffee and tea set made of silver-plated metal. Coffee, tea, sugar, and milk pots decorated with a subtle shell motif and an engraved monogram. Marked Wiskemann and numbered. Includes a rectangular tray with an engraved garland motif.No longer availableDim. H: 7-18 cmEstimate: € 200 / 220 -
#429Alphonse MoraPeriod: 1891-1977“Tuin der lusten”. Een linosnede op papier, onderaan gesigneerd.
"Garden of Earthly Delights." A linocut on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 46 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#264Een set van twee deuren met elks vier gravures met Engels jachtthema. C. Vernet et Levachez.
A set of two doors, each with four engravings featuring English hunting scenes. C. Vernet and Levachez.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#283Een langgerekte blauwe glaspasta vaas.
#102Edward Portielje‘Visserssloepen bij valavond’, olieverf op paneel. Gesigneerd links boven.
#325Een rechthoekige juwelendoos van verzilverd metaal met groene fluwelen binnenbekleding.
A rectangular jewelry box of silver-plated metal with green velvet interior lining.No longer availableDim. 4,5 x 12 x 9,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#59“Schipbreuk”. Een schilderij, olieverf op doek. Met restauratiesporen.
#47Een pendule van verguld metaal.