Other lots in this auction
-
#228Valenti‘Ribbon’, een Hollywood Regency tafellamp, Valenti-Spain, in groen geëmailleerd brons en een vergulde strik, gesigneerd.
'Ribbon', a Hollywood Regency table lamp, Valenti-Spain, in green enameled bronze with a gilded bow, signed.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 150 / 250 -
#113Val Saint-LambertEen eironde vaas “Saurat” van geslepen kristal, in de massa cranberryrood gekleurd. Gemerkt en “P.U.”.
An oval vase "Saurat" made of cut crystal, colored cranberry red. Marked and "P.U.".No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#219Remi Lenslot van 3, “Hoc Est” Houtskooltekening op papier, onderaan in het midden gesigneerd, rechts, ingelijst in aluminium.-Bijgevoegd “Aanbidding van de herders”. Lithografie, simili Japon, genummerd 8/25 en gesigneerd onderaan rechts.-Bijgevoegd “Vlucht naar Egypte” “Landschap met hooimijten”. geaquareleerde tekening op papier, recto verso, niet gesigneerd.
Lot of 3, “Hoc Est” Charcoal drawing on paper, signed at the bottom center, right, framed in alu. -Additional “Adoration of the Shepherds” sd Lithograph, simili Japon, numbered 8/25 and signed bottom right -Additional “Flight to Egypt” “Landscape with haystacks” watercolour drawing on paper, recto verso, not signed.No longer availableDim. 40 x 51Estimate: € 150 / 250 -
#209Samuel De WildePeriod: 1748 - 1832“Taverne interieur met dienstmeid en pijprokers”. Een schilderij, olieverf op paneel. Maakte oorspronkelijk deel uit van een paar, waarvan het ander met signatuur.
"Tavern interior with maid and pipe smokers". A painting, oil on panel. Originally part of a pair, the other with signature.No longer availableDim. 32 x 27,5cmEstimate: € 800 / 1000 -
#146Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.
A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style.No longer availableDim. 190 x 55,5 x 96 cmEstimate: € 600 / 800 -
#11Een gevarieerd lot losse postzegels van diverse landen. We voegen er een klein album met zegels van de Faröereilanden en drie lege albums aan toe.
A varied lot of loose stamps from various countries. We include a small album with stamps from the Faroe Islands and three empty albums.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#379MattelEen vintage lot van Mattel, bestaande uit een draagbaar kleerkastje met opschrift ‘Skipper’ en ‘Scooter’, een Skipper pop en een lot kledij voor Skipper. Toegevoegd een vintafe popje (niet Mattel).
A vintage lot from Mattel, consisting of a portable wardrobe labeled 'Skipper' and 'Scooter', a Skipper doll, and a lot of clothing for Skipper. Also included is a vintage doll (not Mattel).No longer availableDim. 28 x 19 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#184A. Dies“Portret van een burgerman”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. (AID3385).
"Portrait of a Citizen". Oil on canvas. Signed and dated 1906. (AID3385).No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 400 / 500 -
#582Een bronzen tafellamp met gesculpteerd beeld van een stier en hoorns uit been.
A bronze table lamp with a sculpted figure of a bull and horns made of bone.No longer availableDim. 57,5 x 30 cmEstimate: € 120 / 180 -
#446Een Chinees houten gesculpteerde piëdestal met floraal decor en marmer ingelegd blad.
A Chinese wooden carved pedestal with floral decoration and marble inlaid top.No longer availableDim. 91 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#183Val Saint-LambertEen vaas met voetstuk “Gary” van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt en met label.
A vase with pedestal "Gary" made of cut crystal, colored green throughout. Marked and labeled.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#658Victoria Czecho-SlovakiaEen lot van 12 porseleinen olie en keukenkruiden potjes met diverse taferelen beschilderd.
A lot of 12 porcelain oil and spice jars painted with various scenes.No longer availableDim. H: 21 cmEstimate: € 60 / 80

