#478Een lot van 7 Chinese blauw-witte porseleinen schoteltjes en bijgevoegd bord. Verschillende merktekens onderaan, waaronder Qing en Kangxi, 17e tot 19e eeuw.
A lot of 7 Chinese blue and white porcelain saucers with an accompanying plate. Various marks underneath, including Qing and Kangxi, 17th to 19th century.No longer availableDim. Ø: 10-25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#54“Strandzicht”. Een aquarel op papier, onderaan onduidelijk gesigneerd, gedateerd 1997.
#560Omega Automatic Swiss madeEen roestvrij stalen herenhorloge met chronometer. In originele etui en met verlengstuk.
A stainless steel men's chronometer watch. In original case with extension piece.No longer availableDim. 3.5 x 3 cmEstimate: € 300 / 400 -
#503DelvauxEen vintage design handtas van leer. Gemerkt.
#238Een koffie-en theeservies van gegraveerd en gedreven verzilverd metaal. Koffie-, thee-, melk- en suikerpot en bijpassend dienblad. We voegen er een ovale doos van verzilverd metaal met een Lodewik XVI-decor aan toe.
A coffee and tea set of engraved and embossed silver-plated metal. Includes coffee pot, tea pot, milk jug, sugar bowl, and matching tray. Also included is an oval silver-plated metal box with a Louis XVI style decoration.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#42Fons Callens‘Nature morte’, olieverf op doek, verlijmd op paneel, getekend Fons Callens en gedateerd 1941.
'Still life', oil on canvas, bonded on panel, signed Fons Callens and dated 1941.No longer availableDim. 41 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#286Een paar gesculpteerde notenhouten armstoelen met dubbele klauwpoten. En gestoffeerde zitting met floraal patroon. Lodewijk XIII-stijl.
A pair of wooden carved armchairs with double claw feet. Upholstered seat with floral pattern. Louis XIII style.No longer availableDim. H: 118 cmEstimate: € 150 / 250 -
#479Randall DaveyPeriod: 1887-1964“Parijs stadsgezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Paris cityscape." A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableDim. 39 x 51 cmEstimate: € 200 / 250 -
#72“Zicht op de watermolen”. Een schilderij, olieverf op paneel in ovalen gesculpteerd kader. Paneel verso gemerkt “Muller Fils a Paris”.
"View of the Watermill." A painting, oil on panel in an oval sculpted frame. Panel verso marked "Muller Fils a Paris."No longer availableDim. 20,5 x 25,5 cmEstimate: € 80 / 120