#443Paul Sersté‘Zittend naakt’, een vintage beeld van terracotta. Gesigneerd Paul Sersté.
'Seated nude', a vintage terracotta sculpture. Signed by Paul Sersté.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#426Pierre Guariche, Meurop“Gamma” Een vintage design gestoffeerd kuipzeteltje met originele bekleding. Ontwerp door Pierre Guariche voor Meurop.
#293Een brandweerhelm van Gallet, France. Toegevoegd twee brandweer-kepies.
A firefighter helmet by Gallet, France. We add two firefighter caps.No longer availableDim. H: 14-26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#7BuchererEen verguld acht dagen tafelklokje, Bucherer, Imhof, Swiss.
A gilded eight day table clock, Bucherer, Imhof, Swiss.No longer availableDim. 11 x 9 x 4.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#472Pierre-Louis FlouquetPeriod: 1900-1967“Féminités”. Een inkttekening op papier. Draagt monogram. Certificering verso door Serge Goyens de Heusch, afkomstig uit het atelier.
"Féminités". An ink drawing on paper. Monogrammed. Certification on the reverse by Serge Goyens de Heusch, from the artist's studio.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#686Een handgeknoopte Bidjar loper.
#688Een dienblad met vergulde delen, plexiglas handvatten en een spiegelblad. Gemerkt Brass S.M.C. Milano, gold plated 24 Kt, made in Italy.
A tray with gilded parts, plexiglass handles, and a mirrored tray. Marked Brass S.M.C. Milano, gold plated 24 Kt, made in Italy.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#137Een paar bronzen liggende leeuwen.
A pair of bronze reclining lions.No longer availableDim. 16 x 32 cmEstimate: € 420 / 440