#30Een paar 14 kt geelgouden oorbellen bezet met twee robijntjes.
#250Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
#614Een handgeweven Navajo wandtapijt aan een bamboe stok met veelkleurige repetitieve patronen.
#322Albert De VreePeriod: °1942‘Hoeve Vloebergs Berchem’, een ets op papier door Albert De Vree, 8/100, getekend binnen en buiten de plaat en gedateerd 1979.
'Farm Vloebergs Berchem', an etching on paper by Albert De Vree, 8/100, signed inside and outside the plate and dated 1979.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#570Een Vlaams Kruis van goud en zilver bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
A Flemish Cross of gold and silver set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 10,47 gEstimate: € 250 / 300 -
#426Pierre Guariche, Meurop“Gamma” Een vintage design gestoffeerd kuipzeteltje met originele bekleding. Ontwerp door Pierre Guariche voor Meurop.
#615Een gesculpteerde eikenhouten bureau met één lade.
#418Twee schotels van Imari porselein. XIXde eeuw.
Two dishes of Imari porcelain. 19th century.No longer availableDim. Ø 30 & 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#228Valenti‘Ribbon’, een Hollywood Regency tafellamp, Valenti-Spain, in groen geëmailleerd brons en een vergulde strik, gesigneerd.
'Ribbon', a Hollywood Regency table lamp, Valenti-Spain, in green enameled bronze with a gilded bow, signed.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 150 / 250 -
#556Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
A hand-knotted oriental wool rug.No longer availableDim. 237 x 170 cmEstimate: € 100 / 150