Similar lots by type
-
#389Val Saint- Lambert
Een lampenvoet van blauw kristal.
Un pied de lampe en cristal bleu.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 25 / 40 -
#792
Een lot van zes messingen kandelaars, waarbij een paar in Adamstijl en een paar in renaissancestijl.
Un lot de six candélabres, dont un en style Adam et une paire style Renaissance.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#778
Een paar messingen kandelaars.
Une paire de chandeliers en laiton.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 25 / 30 -
#535Louis Gaye à Lestele
Een comtoiseklok van gedreven en gepolychromeerd geel koper.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé et polychrome.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#545Hy Dognon à Saujon
Een comtoiseklok van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé et cadran émaillé.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#313
Een vintage lamp van steengoed. West-Duitsland. Jaren ‘60.
Une lampe ‘vintage’ en faïence. Allemagne de l’Est. Années ‘60.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#525Pied à Lassay
Een comtoiseklok van gedreven geel koper.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé.No longer availableDim. h: 165 cmEstimate: € 80 / 120 -
#430
Een messingen olielamp.
Une lampe à huile en laiton.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 30 / 35 -
#618
Een geborsteld stalen moderne tafellamp.
Une lampe moderne en acier brossé.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30 / 40 -
#267
Een paar verstelbare metalen wandlampen.
Une paire de lampes murales en métal réglable.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 50 / 70 -
#753
Een paar balustervaasjes, een dekselvaasje en een asbak van cloisonné op geel koper, met een decor van bloemen en vlinders. Op houten sokkeltjes.
Deux vases balustre, un vase à couvercle et un cendrier en cloisonné sur cuivre jaune, avec un décor de fleurs et oiseaux. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 13 & 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#237
Een verguld koperen halllantaarn met gesatineerd glazen kap, versierd met guirlandes.
Lanterne de vestibule en cuivre doré à abat-jour en verre satiné décoré” de guirlandes.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#711
Een dog van massief messing.
Un dogue en laiton massif.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#718
Twee paar art deco wandkandelaars van rood koper.
Deux candélabres muraux Art Déco en cuivre rouge.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#271
Een paar eieren van cloisonné op rood koper met een bloemendecor.
Deux oeufs en cloisonné sur cuivre rouge, décor fleuri.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#800
Een Venetiaanse luchter met tien lichtpunten en kristallen pendeloques.
Un lustre vénitien à dix points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#288
Een paar Batik textielstempels van rood koper. Indonesië omstreeks 1900.
Paire de tampons batik pour textile en cuivre rouge. Indonésie, vers 1900.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#226
Een grote Venetiaanse luchter
Un grand lustre vénitien.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 200 / 220 -
#629
Een paar zeshoekige Chinese lantaarns van hout en glas, waarbij één met een decor van personages en één met vogels op bloeiende takken.
Paire de lanternes chinoise en bois et verre, l’une à décor de geisha, l’autre aux oiseaux sur des branches fleuries.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120 / 160 -
#679
Een gietijzeren haardplaat met een Bijbelse voorstelling, een haardijzer en twee messingen vuurbokken in barokke stijl.
Taque en fonte à décor biblique avec landier et deux chenets en laiton. Style baroque.No longer availableDim. 90 x 74 cm & h; 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#217
Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
Un lustre en bronze à six points lumineux.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 600 / 650 -
#198
Een tafellamp met glazen kap, gedragen door een bronzen cobra op zwart marmeren sokkel.
Une lampe avec abat-jour en verre, porté par un cobra en bronze sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 560 / 600 -
#416
Een slagtand in messingen montuur in barokke stijl en gemonteerd als lamp. XIXe eeuw.
Une défense dans une monture en laiton, style Baroque et montée en lampe. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#790
Een lot messing, bestaande uit een kruik, een ketel, een aquamanile, een wijwatervat met kwispel, enz.
Un lot de laiton comprenant une cruche, un chaudron, une aquamanile, un bénitier, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#350
Een mahoniehouten buffetkast met opzet in Louis Philippestijl. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Versieringen van de kuif manco.
Un buffet en acajou style Louis Philippe. Le dessous comporte deux portes pleines et deux tiroirs. Décorations de la coiffe sont manquantes.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 200 / 300 -
#764
Drie borden van Straatsburgs aardewerk met verschillende decors. We voegen er twee gelijkaardige borden van Villeroy&Boch aan toe.
Trois assiettes en faïence de Strasbourg à décors différents. Nous ajoutons deux assiettes semblables par Villeroy & Boch.No longer availableDim. Ø: 24 & 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#23
Een beddenpan van messing met originele gedraaide steel. XIXe eeuw.
Un bassin hygiénique en laiton avec manche tourné d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#612
Een antiek Chinees bed van roodgelakt hout met vergulde versieringen. Binnenin schilderingen op zijde rondom en in de baldakijn. Enkele beschadigingen en manco’s. XIXe eeuw.
Impressionnant lit d’apparat chinois en bois laqué rouge et doré avec des ornements sculptés et des panneaux peints sur soie. XIXe siècle. Quelques dégâts et manquants.No longer availableDim. 240 x 300 x 215 cmEstimate: € 700 / 1200 -
#216
Een Empire secretaire, versierd met inlegwerk en bronzen kariatiden. Onderaan twee paneeldeurtjes onder het klapblad en bovenaan een lade onder het wit marmeren blad. Zijpaneel gebarsten.
Un secrétaire Empire, décoration d’incrustations et de cariatides. En dessous se trouvent deux portes sous la tablette à abattant et au dessus se trouve un tiroir sous la tablette en marbre blanc. Le panneau sur le côté est fissuré.No longer availableDim. 139 x 81 x 50 cmEstimate: € 550 / 600 -
#60
Een lange halssnoer van witte parels.
Un long collier de perles blanches.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 150 / 200 -
#620
Een Guan Yin van cloisonné op brons, versierd met florale motieven. XIXe eeuw.
Guanyin en bronze cloisonné aux motifs floraux. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#287
Een vaandelstok met koperen ornament. Omstreeks 1900.
Un bâton à drapeau avec ornement en cuivre. Vers 1900.No longer availableDim. h: 197 cmEstimate: € 30 / 50 -
#542
“Dansende paren”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: K. V. Bohemen.
”Couples dansants”. Huile sur toile. Porte la signature: K.V. Bohemen.No longer availableDim. 101 x 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#40
Een zeer gevarieerd lot mineralen en half edelstenen.
Un lot varié de différents minéraux et de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#639
“Parade”. Gouache op zijde. Chinees werk.
”Parade”. Gouache sur soie. Travail chinois.No longer availableDim. 19 x 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#731Nao by Lladro.
“Meisje met haan”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Jeune fille et coq”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 60