Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar messingen appliques met telkens twee lichtpunten.

Een paar messingen appliques met telkens twee lichtpunten.

Une paire d’appliques en laiton à deux points lumineux.
Dim. h: 47 cm
SKU: 2310180057.
Categories: Koper, Verlichting.
Auction day: 23 October 2018 19:00
Catalogue #57
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #313

    Een vintage lamp van steengoed. West-Duitsland. Jaren ‘60.

    Une lampe ‘vintage’ en faïence. Allemagne de l’Est. Années ‘60.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #545
    Hy Dognon à Saujon

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat.

    Une comtoise en cuivre jaune repoussé et cadran émaillé.
    No longer available
    Dim. h: 150 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #778

    Een paar messingen kandelaars.

    Une paire de chandeliers en laiton.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #618

    Een geborsteld stalen moderne tafellamp.

    Une lampe moderne en acier brossé.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #718

    Twee paar art deco wandkandelaars van rood koper.

    Deux candélabres muraux Art Déco en cuivre rouge.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #226

    Een grote Venetiaanse luchter

    Un grand lustre vénitien.
    No longer available
    Dim. l: 105 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #790

    Een lot messing, bestaande uit een kruik, een ketel, een aquamanile, een wijwatervat met kwispel, enz.

    Un lot de laiton comprenant une cruche, un chaudron, une aquamanile, un bénitier, etc...
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #389
    Val Saint- Lambert

    Een lampenvoet van blauw kristal.

    Un pied de lampe en cristal bleu.
    No longer available
    Dim. H: 38 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #430

    Een messingen olielamp.

    Une lampe à huile en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #535
    Louis Gaye à Lestele

    Een comtoiseklok van gedreven en gepolychromeerd geel koper.

    Une comtoise en cuivre jaune repoussé et polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 150 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #198

    Een tafellamp met glazen kap, gedragen door een bronzen cobra op zwart marmeren sokkel.

    Une lampe avec abat-jour en verre, porté par un cobra en bronze sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 560 / 600
  • #792

    Een lot van zes messingen kandelaars, waarbij een paar in Adamstijl en een paar in renaissancestijl.

    Un lot de six candélabres, dont un en style Adam et une paire style Renaissance.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #711

    Een dog van massief messing.

    Un dogue en laiton massif.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #217

    Een bronzen luchter met zes lichtpunten.

    Un lustre en bronze à six points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #800

    Een Venetiaanse luchter met tien lichtpunten en kristallen pendeloques.

    Un lustre vénitien à dix points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #525
    Pied à Lassay

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper.

    Une comtoise en cuivre jaune repoussé.
    No longer available
    Dim. h: 165 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #629

    Een paar zeshoekige Chinese lantaarns van hout en glas, waarbij één met een decor van personages en één met vogels op bloeiende takken.

    Paire de lanternes chinoise en bois et verre, l’une à décor de geisha, l’autre aux oiseaux sur des branches fleuries.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #753

    Een paar balustervaasjes, een dekselvaasje en een asbak van cloisonné op geel koper, met een decor van bloemen en vlinders. Op houten sokkeltjes.

    Deux vases balustre, un vase à couvercle et un cendrier en cloisonné sur cuivre jaune, avec un décor de fleurs et oiseaux. Sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #267

    Een paar verstelbare metalen wandlampen.

    Une paire de lampes murales en métal réglable.
    No longer available
    Dim. l: 37 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #271

    Een paar eieren van cloisonné op rood koper met een bloemendecor.

    Deux oeufs en cloisonné sur cuivre rouge, décor fleuri.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #416

    Een slagtand in messingen montuur in barokke stijl en gemonteerd als lamp. XIXe eeuw.

    Une défense dans une monture en laiton, style Baroque et montée en lampe. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #237

    Een verguld koperen halllantaarn met gesatineerd glazen kap, versierd met guirlandes.

    Lanterne de vestibule en cuivre doré à abat-jour en verre satiné décoré” de guirlandes.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #288

    Een paar Batik textielstempels van rood koper. Indonesië omstreeks 1900.

    Paire de tampons batik pour textile en cuivre rouge. Indonésie, vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #679

    Een gietijzeren haardplaat met een Bijbelse voorstelling, een haardijzer en twee messingen vuurbokken in barokke stijl.

    Taque en fonte à décor biblique avec landier et deux chenets en laiton. Style baroque.
    No longer available
    Dim. 90 x 74 cm & h; 65 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #587

    “Guan Yin met bloemen”. Een beeld van gesculpteerd ivoor. Begin XXe eeuw. Op houten sokkel.

    ”Guan Yin et fleurs”. Une statue en ivoire sculptée. Début XXième siècle. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #404
    Vincennes, France

    twee kopjes en een suikerpotje van meerkleurig porselein op een serveerblad in de geest van Sèvres. Gedecoreerd met bloemen en met vlinders als oor. Onderaan gemerkt. Eén bloemetje licht beschadigd.

    Deux tasses et un sucrier en porcelaine polychrome sur un plateau dans l’esprit de Sèvres. Décoration de fleurs, papillons comme anses. Marque sous la base. Une fleur avec dégâts légers.
    No longer available
    Dim. 25 x 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #359
    Luc Peire

    “Duinzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1946.

    ”Vue sur les dunes”. Huile sur panneau. Signé et daté 1946.
    No longer available
    Dim. 27 x 3’ cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #450

    Een art nouveau inktstel van brons en marmer.

    Un encrier Art Nouveau en bronze et marbre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #17

    Een paar messingen lampenvoeten in empirestijl.

    Deux pieds de lampe en laiton, style Empire.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #502

    “Vissersboten”. Twee marines, olieverf op paneel. Beide apocrief gesigneerd.

    ”Bateaux de pêche”. deux marines, huile sur panneau. Signature apocryphe.
    No longer available
    Dim. 20 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #109
    Jozef Tilleux
    Period: 1896 - 1978

    “Kanaalzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur le canal”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #662
    Dragon

    Acht modeltanks op schaal 1:35 als bouwpakketten: - JSU-122S/152 Tank destroyer. - JS-2 Stalin II. - M26A-1 Pershing. - Jagdtiger Henschel production type Sd. kfz.186. - ZSU-23-4V1 Shilka. - T_72 w/ERA. - BMP-2E Afghanistan.

    Huit modèles de blindés à construire, échelle 1:35: - JSU-122S/152 Tank destroyer. - JS-2 Stalin II. - M26A-1 Pershing. - Jagdtiger Henschel production type Sd. kfz.186. - ZSU-23-4V1 Shilka. - T-72 w/ERA.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 90
  • #594

    “Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Balwé.

    ”Vase et roses”. Huile sur toile. Porte la signature: Balwé.
    No longer available
    Dim. 53 x 58 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #770

    Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl.

    Un miroir doré style Louis XV.
    No longer available
    Dim. l: 74 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #411

    Een bronzen vijzel naar vijftiende eeuws model. Met stamper.

    Un mortier en bronze d’après un modèle du XVième siècle. Avec pilon.
    No longer available
    Dim. H.10,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #149
    F. Joacim

    “Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1938.

    ”Vue sur les Landes”. Huile sur toile. Signée et datée 1938.
    No longer available
    Dim. 80 x 115 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More