Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar messingen kandelaars.

Een paar messingen kandelaars.

Une paire de chandeliers en laiton.
Dim. H. 23 cm
SKU: 2310180778.
Category: Koper.
Auction day: 24 October 2018 19:00
Catalogue #778
Estimate: € 25 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #17

    Een paar messingen lampenvoeten in empirestijl.

    Deux pieds de lampe en laiton, style Empire.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #437

    Twee verschillende oude koperen lantaarns.

    Deux anciennes lanternes en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #271

    Een paar eieren van cloisonné op rood koper met een bloemendecor.

    Deux oeufs en cloisonné sur cuivre rouge, décor fleuri.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #288

    Een paar Batik textielstempels van rood koper. Indonesië omstreeks 1900.

    Paire de tampons batik pour textile en cuivre rouge. Indonésie, vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #57

    Een paar messingen appliques met telkens twee lichtpunten.

    Une paire d’appliques en laiton à deux points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #753

    Een paar balustervaasjes, een dekselvaasje en een asbak van cloisonné op geel koper, met een decor van bloemen en vlinders. Op houten sokkeltjes.

    Deux vases balustre, un vase à couvercle et un cendrier en cloisonné sur cuivre jaune, avec un décor de fleurs et oiseaux. Sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #535
    Louis Gaye à Lestele

    Een comtoiseklok van gedreven en gepolychromeerd geel koper.

    Une comtoise en cuivre jaune repoussé et polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 150 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #367

    Een geelkoperen beddenpan met gedraaide houten steel. (gebroken). Omstreeks 1800.

    Un bassin de lit en cuivre jaune au manche torsadé. +- 1800. Manche cassé.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #430

    Een messingen olielamp.

    Une lampe à huile en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #711

    Een dog van massief messing.

    Un dogue en laiton massif.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #790

    Een lot messing, bestaande uit een kruik, een ketel, een aquamanile, een wijwatervat met kwispel, enz.

    Un lot de laiton comprenant une cruche, un chaudron, une aquamanile, un bénitier, etc...
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #525
    Pied à Lassay

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper.

    Une comtoise en cuivre jaune repoussé.
    No longer available
    Dim. h: 165 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #41

    Een paar messingen kerkkandelaars in barokke stijl.

    Une paire de candélabres d’église en laiton, style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #323

    Een gevarieerd lot koper, messing en brons, bestaande uit een olielamp, kandelaars, een wijwatervat en twee kruiken.

    Un lot de cuivre, laiton et bronze, comprenant une lampe à huile, des candélabres, un bénitier et deux cruches.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #383

    Een lot tin, bestaande uit een voorraadpot, een klepkan, een theepot, vier diverse schotels, twee asbakken, een diepe schaal en twee kommetjes. We voegen er een messingen waterketeltje aan toe.

    Un lot d’étain, comprenant un pot à provisions, une verseuse à couvercle, une théière, quatre plats, deux cendriers, un plat profond et deux bols. Nous ajoutons une bouilloire en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #545
    Hy Dognon à Saujon

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat.

    Une comtoise en cuivre jaune repoussé et cadran émaillé.
    No longer available
    Dim. h: 150 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #792

    Een lot van zes messingen kandelaars, waarbij een paar in Adamstijl en een paar in renaissancestijl.

    Un lot de six candélabres, dont un en style Adam et une paire style Renaissance.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #718

    Twee paar art deco wandkandelaars van rood koper.

    Deux candélabres muraux Art Déco en cuivre rouge.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #237

    Een verguld koperen halllantaarn met gesatineerd glazen kap, versierd met guirlandes.

    Lanterne de vestibule en cuivre doré à abat-jour en verre satiné décoré” de guirlandes.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #18

    Een paar koperen processielampen. We voegen er vier glazen lampenkappen aan toe.

    Deux lampes de procession en cuivre. Nous ajoutons quatre abat-jour en verre.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #679

    Een gietijzeren haardplaat met een Bijbelse voorstelling, een haardijzer en twee messingen vuurbokken in barokke stijl.

    Taque en fonte à décor biblique avec landier et deux chenets en laiton. Style baroque.
    No longer available
    Dim. 90 x 74 cm & h; 65 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #353
    Boch

    Een driedelig kaststel van blauw en wit aardewerk, waarbij de dekselvaas getooid met een tempelleeuwtje. Onderaan gemerkt. Belgisch werk in opdracht van Royal Sphinx, Holland.

    Une garniture de cabinet en trois pièces en faïence bleue et blanche, dont un vase à couvercle décoré d’un lion de temple. Marque sous la base. Travail belge pour Royal Sphinx, Hollande.
    No longer available
    Dim. h: 39 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #36

    Een paar halfronde armstoelen van gebeeldhouwd eikenhout met getorste stijlen en met gevlochten zit.

    Une paire de fauteuils en demi-cercle en chêne sculpté et aux lattes torsadées et assises cannées.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #549

    “Zuid-Frans landschap”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Cras.

    ”Paysage du Midi”. Huile sur panneau. Porte la signature: Cras.
    No longer available
    Dim. 24 x 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #64
    P. Grey

    “Landweg met huizen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Chemin de terre et maisons en arrière-plan”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #800

    Een Venetiaanse luchter met tien lichtpunten en kristallen pendeloques.

    Un lustre vénitien à dix points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #215

    Een 18 karaats gepatineerde gouden ring bezet met een gele diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,28 ct. en een maansteen van ± 10 ct.

    Une bague en or patiné 18 ct sertie de diamants jaunes ayant un poids total de ± 1,28 ct et une pierre de lune de ± 10 ct.
    No longer available
    Dim. 12,20 g
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #573

    “Oude man met staf, een jongeman en een reiger”. Een beeld van gesculpteerd ivoor. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.

    ”Vieil homme et son bâton, jeune homme et un héron”. Une statue en ivoire sculptée. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 24,5 cm (z.s.)
    Estimate: € 120 / 180
  • #24

    Een lot van vijf etsen, o.a.: Hendrik Schaefels & Fred Couzy.

    Un lot de cinq eaux-fortes, entre autres: Hendrik Schaefels & Fred Couzy.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #150

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale loepzuivere briljant van ± 0,34 ct. Color D. en met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,21 ct. Met certificaat.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant central d’une pureté parfaite de ± 0,34 ct Color D. et de brillants ayant un poids total de ± 0,21 ct. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. 2,33 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #473

    Een zittende Boeddha van brons. Op lampenvoet.

    Un Bouddha assis en bronze sur un pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm (Boeddha)
    Estimate: € 80 / 100
  • #216

    Een Empire secretaire, versierd met inlegwerk en bronzen kariatiden. Onderaan twee paneeldeurtjes onder het klapblad en bovenaan een lade onder het wit marmeren blad. Zijpaneel gebarsten.

    Un secrétaire Empire, décoration d’incrustations et de cariatides. En dessous se trouvent deux portes sous la tablette à abattant et au dessus se trouve un tiroir sous la tablette en marbre blanc. Le panneau sur le côté est fissuré.
    No longer available
    Dim. 139 x 81 x 50 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #688

    Een oude pijp met zilveren monturen. Dekseltje manco.

    Ancienne pipe aux montures en argent. Petit couvercle manque.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More