Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar messingen kandelaars met een classicistische damesbuste in de de schacht versierd.

Een paar messingen kandelaars met een classicistische damesbuste in de de schacht versierd.

Paire de bougeoirs en laiton de style classique. Tiges élaborées et ornées de têtes de femmes.
Dim. H 24 cm
SKU: 1904160483.
Category: Koper.
Auction day: 20 April 2016 19:00
Catalogue #483
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #363

    Een paar balustervormige lampenvoeten van verzilverd metaal met een sobere versiering van lauwerkransen. XIXe eeuw.

    Paire de pieds de lampes balustres en métal argenté. Décor sobre de guirlandes de lauriers. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #799

    Een paar hallantaarns van koper en glas in Empirestijl.

    Paire de lanternes de vestibule en cuivre et verre de style Empire.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #141

    Geelkoperen brandweerhelm met opschrift Srs. Pompiers de Sées. Omstreeks 1900. Deuken en manco’s.

    Casque de pompier en cuivre jaune à l’inscription Srs. Pompiers de Sées. Vers 1900. Dentée et manquants.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #147

    Een paar messingen kandelaars in barokke stijl en versierd met handgeschilderde porseleinen monturen.

    Paire de candélabres de style baroque en laiton et porcelaine peinte à la main.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #108

    Een amfoorvormige samovar van geel en rood koper. XIXe eeuw.

    Samovar de forme amphore en cuivre rouge et laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #393

    Vier verschillende koperen kandelaars, gemonteerd als lampenvoet.

    Quatre candélabres différents en cuivre. Montés en lampe.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #323

    Twee siervazen met messingen voet en onyxen kelk. Schilfer van de rand.

    Deux vases décoratifs en onyx sur piédouche en laiton. Un éclat.
    No longer available
    Dim. H 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #761

    Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.

    Candélabre d’église de style baroque.
    No longer available
    Dim. H 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #571

    Drie wierookvaten, waarvan twee van geel koper en één verzilverde. XIXe eeuw.

    Trois encensoirs dont deux en cuivre jaune et un argenté. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #391

    Drie paar koperen kandelaars in verschillende stijlen, allen gemonteerd als lampenvoeten.

    Trois paires de candélabres en cuivre de différents styles, montés en lampes électriques.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #67

    Een fluitvaas van geslepen kleurloos kristal op een voet van brons en geel koper. XIXe eeuw. Restauratie aan de kelk.

    Vase flûte en cristal taillé incolore sur piédouche en bronze et cuivre jaune. XIXe siècle. Réparé.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #548

    Een lange vaas van koper, versierd met een decor van arabesken.

    Long vase en cuivre décoré d’arabesques.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #554

    Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.

    Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #293

    Een lot Delfts aardewerk bestaande uit twee baluster vaasjes en één kratervaas. XIXde eeuw. We voegen er een plooischotel aan toe.

    Lot de faïences de Delft à décor bleu et blanc. Deux vases balustres, un vase flûte et un plat à l’éventail au bord ondulé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #781

    Een sober eikenhouten eendeurskastje in de geest van Lodewijk XVI.

    Meuble sobre à une porte en chêne d’inspiration Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 73 x 92 x 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #436

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. h: 220 x 158 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #223

    Een smeedijzeren slagzwaard. Decoratief exemplaar.

    Glaive décorative en fer forgé.
    No longer available
    Dim. L. 163 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #665

    Twee kleine zilveren niello gegraveerde zakhorloges remontoirs dubbele kast. 800 ‰. Genummerd.

    Deux remontoirs en argent niellé à double boîtier. Numéroté. 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 120
  • #676
    Bachtiari

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 213 x 307 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #94
    Jozef Mous
    Period: 1896-1968

    “Moeder met kind in de keuken”. Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Mère et enfant dans une cuisine”. Lithographie. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 35 x 55 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #156

    Een eikenhouten kussenkast. XVIIIde eeuw.

    Armoire à coussins en chêne. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 207 x 195 x 71 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #313

    Een paar grote kerkkandelaars in gotische stijl.

    Paire de grands candélabres d’église en laiton de style gotique.
    No longer available
    Dim. H. 63 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #253

    “Classicistische voorstelling van Diana met haar gevolg”. Een groep van monochroom wit biscuit. Kleine beschadigingen en manco’s.

    “Représentation classique de Diane et sa compagnie”. Groupe en biscuit monochrome blanche. Petits dégâts et manquants.
    No longer available
    Dim. h: 40 cml
    Estimate: € 80 / 100
  • #288

    Een kandelaar van verguld zamak in de vorm van bloemenrank met zeven lichtpunten en versierd met gekleurd glas. De voet versierd met gevleugeld engelenhoofdjes en een porseleinen plaquette met een afbeelding Christus Heilig Hart.

    Candélabre en régule doré en forme de branche fleurie à sept lumières et décoré de verre coloré. La base décorée de têtes d’angelots ailées et d’une plaquette représentant la Sacré Coeur.
    No longer available
    Dim. H 79 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #20

    Vier van verschillende merken dameshorloges met lederen polsband. Gedragen.

    Quatre montres de dames de différentes marques et aux bracelets en cuir. Portées.
    No longer available
    Dim. 10,85 g
    Estimate: € 40 / 80
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More