Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar messingen kandelaars met glazen bellen. Onder stolpen.

Een paar messingen kandelaars met glazen bellen. Onder stolpen.

Une paire de bougeoirs en laiton avec des cloches en verre. Sous des cloches.
Dim. h: 52 & 55 cm
SKU: 2004210277.
Categories: Koper, Verlichting.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #277
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #410

    Een koperen Indische Shiva.

    Un Shiva indien en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #307

    Een klein metalen tafellampje met een vierkant glas-in-lood kapje met een regenboog en een wolk. Enkele barsten.

    Une petite lampe de table en métal avec un abat-jour carré en verre teinté avec un arc-en-ciel et un nuage. Quelques fissures.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #168

    Een paar vergulde kandelaars, gedragen door bronzen moriaantjes op een marmeren zuiltje.

    Une paire de bougeoirs dorés, soutenus par des Maures en bronze sur une colonne de marbre.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #430

    Een Indische messingen theepot met gegraveerd en deels roestrood gepatineerd decor.

    Théière indienne en laiton à décor gravé et patiné en partie rouge rouille.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #674

    Een geelkoperen en een roodkoperen beddenpan.

    Un bassin en cuivre rouge et un en cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. l: 95 & 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #46

    Een antieke Noord-Afrikaanse messingen samovar op voet.

    Un ancien samovar en laiton d'Afrique du Nord à pied.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #288

    Een vijfarmige tafellamp met verchroomde voet en de lichtpunten versierd met geslepen rookbruin kristallen pendeloques.

    Une lampe de table à cinq bras avec une base chromée et les points lumineux décorés de pendeloques en cristal brun fumé taillé.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #688

    Twee metalen petroleumlampen met gesatineerde glazen kappen. Eén kap beschadigd. Bijgevoegd een messingen processielamp.

    Deux lampes à pétrole en métal avec abat-jour en verre satiné. Un abat-jour endommagé. On ajoute une lampe de procession en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #667

    Een opengewerkte verzilverd messingen sierjardinière met handvatten in de vorm van engelen. Begin XXe eeuw.

    Jardinière ajourée en laiton argenté avec anses en forme d'anges. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #658

    Een bronzen plaquette van een paardenhoofd een zamakken lampenvoet met paardenhoofd en een hol bronzen paard met beschadigde staart.

    Une plaque en bronze représentant une tête de cheval, un pied de lampe en zamak avec une tête de cheval et un cheval en bronze creux avec une queue endommagée.
    No longer available
    Dim. h: 21, 26 & 48 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #213

    Een paar vintage schemerlampen van deels goudkleurig en deels zilverkleurig brons. Omstreeks 1970.

    Paire de lampes de table vintage en bronze partiellement doré et partiellement argenté. Vers 1970.
    No longer available
    Dim. h: h: 39 cm (z.k.)
    Estimate: € 160 / 180
  • #328

    Een messingen bureaulamp met lederen voet en kap.

    Une lampe de bureau en laiton avec une base et un abat-jour en cuir.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #263

    Een messingen koelvat, vroeg XIXe eeuw.

    Récipient de refroidissement en laiton, début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 47 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #508

    Een driedelig koperen schouwgarnituur in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars. Glas voor de wijzerplaat gebarsten.

    Une cheminée en laiton de trois pièces de style éclectique, composée d'une pendule et de deux chandeliers à quatre bras. Le verre devant le cadran est fissuré.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #312
    Ramon

    Een gedreven koperen reliëf met een voorstelling van een oude man met fakkel en een leeuw. Gesigneerd.

    Un relief en cuivre sculpté représentant un vieil homme avec une torche et un lion. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #341

    Een deels verzilverd koperen godslamp, versierd met engelenhoofdjes.

    Une lampe éternelle en cuivre partiellement argenté, décorée de têtes d'anges.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #120

    Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met in princess geslepen saffieren van +- 1 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.

    Un collier en or blanc 18 K avec pendentif serti de saphirs taille princesse de + - 1 ct. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.
    No longer available
    Dim. 4,65 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #634

    Een lot van 9 aardewerken honingpotjes, waarbij één gemerkt van Goebel.

    Un lot de 9 pots à miel en faïence, dont un marqué par Goebel.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 14 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #81

    Twee bronzen reliëfs, waarbij één met engeltjes en één met een hond. De tweede gesigneerd.

    Deux reliefs en bronze, l'un avec des anges et l'autre avec un chien. Le second signé.
    No longer available
    Dim. 47 x 12 & 21 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #580
    J. G. Durand, France

    Een kleurloos kristallen glasservies met gegraveerde decors, bestaande uit 11 wittewijnglazen, 12 rodewijnglazen, 12 waterglazen en 12 champagnefluiten. In originele dozen.

    Un service de verre en cristal incolore avec décorations gravées, composé de 11 verres à vin blanc, 12 verres à vin rouge, 12 verres à eau et 12 flûtes à champagne. Dans les boîtes d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #589

    “Chimpansee met hoed en sigaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘Audrey’.

    Chimpanzé avec chapeau et cigare . Huile sur toile. Signé Audrey .
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #241

    “Maria”. Een plaasteren beeld op houten voetstuk.

    Mary . Une statue en plâtre sur un piédestal en bois.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #678

    Een vaas van gekleurd kristal. Jaren ‘50. Mogelijk Val St. Lambert.

    Un vase de cristal coloré. Années 1950. Peut-être Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #347

    Een antiek mahoniehouten reissecretaire met lederen schrijfblad. We voegen er een vloeiblok aan toe.

    Un ancien bureau de voyage en acajou avec une surface d'écriture en cuir. Nous ajoutons un buvard.
    No longer available
    Dim. 46 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #423

    Een paar netsukés van gesculpteerd ivoor. Beide gesigneerd onderaan.

    Une paire de netsukes en ivoire sculpté. Tous deux signés en bas.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #635
    Val Saint Lambert. P.U.

    Een geslepen kristallen vaas deels rood gekleurd in de massa. Gesigneerd.

    Un vase en cristal taillé partiellement coloré en rouge dans la masse. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm Ø 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #558
    Emmanuel Villanis
    Period: 1858 - 1914

    “Javotte”. Een bronzen buste op sokkel van graniet en rood marmer.

    Javotte . Un buste en bronze sur un socle en granit et marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #376

    Een kleine tropisch houten étagère in art nouveau inspiratie.

    Une petite étagère en bois exotique d'inspiration Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. 86 x 45 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More