Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar messingen kandelaars met glazen bellen. Onder stolpen.

Een paar messingen kandelaars met glazen bellen. Onder stolpen.

Une paire de bougeoirs en laiton avec des cloches en verre. Sous des cloches.
Dim. h: 52 & 55 cm
SKU: 2004210277.
Categories: Koper, Verlichting.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #277
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #168

    Een paar vergulde kandelaars, gedragen door bronzen moriaantjes op een marmeren zuiltje.

    Une paire de bougeoirs dorés, soutenus par des Maures en bronze sur une colonne de marbre.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #688

    Twee metalen petroleumlampen met gesatineerde glazen kappen. Eén kap beschadigd. Bijgevoegd een messingen processielamp.

    Deux lampes à pétrole en métal avec abat-jour en verre satiné. Un abat-jour endommagé. On ajoute une lampe de procession en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #674

    Een geelkoperen en een roodkoperen beddenpan.

    Un bassin en cuivre rouge et un en cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. l: 95 & 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #410

    Een koperen Indische Shiva.

    Un Shiva indien en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #288

    Een vijfarmige tafellamp met verchroomde voet en de lichtpunten versierd met geslepen rookbruin kristallen pendeloques.

    Une lampe de table à cinq bras avec une base chromée et les points lumineux décorés de pendeloques en cristal brun fumé taillé.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #667

    Een opengewerkte verzilverd messingen sierjardinière met handvatten in de vorm van engelen. Begin XXe eeuw.

    Jardinière ajourée en laiton argenté avec anses en forme d'anges. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #658

    Een bronzen plaquette van een paardenhoofd een zamakken lampenvoet met paardenhoofd en een hol bronzen paard met beschadigde staart.

    Une plaque en bronze représentant une tête de cheval, un pied de lampe en zamak avec une tête de cheval et un cheval en bronze creux avec une queue endommagée.
    No longer available
    Dim. h: 21, 26 & 48 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #46

    Een antieke Noord-Afrikaanse messingen samovar op voet.

    Un ancien samovar en laiton d'Afrique du Nord à pied.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #508

    Een driedelig koperen schouwgarnituur in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars. Glas voor de wijzerplaat gebarsten.

    Une cheminée en laiton de trois pièces de style éclectique, composée d'une pendule et de deux chandeliers à quatre bras. Le verre devant le cadran est fissuré.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #328

    Een messingen bureaulamp met lederen voet en kap.

    Une lampe de bureau en laiton avec une base et un abat-jour en cuir.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #430

    Een Indische messingen theepot met gegraveerd en deels roestrood gepatineerd decor.

    Théière indienne en laiton à décor gravé et patiné en partie rouge rouille.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #312
    Ramon

    Een gedreven koperen reliëf met een voorstelling van een oude man met fakkel en een leeuw. Gesigneerd.

    Un relief en cuivre sculpté représentant un vieil homme avec une torche et un lion. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #263

    Een messingen koelvat, vroeg XIXe eeuw.

    Récipient de refroidissement en laiton, début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 47 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #341

    Een deels verzilverd koperen godslamp, versierd met engelenhoofdjes.

    Une lampe éternelle en cuivre partiellement argenté, décorée de têtes d'anges.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #213

    Een paar vintage schemerlampen van deels goudkleurig en deels zilverkleurig brons. Omstreeks 1970.

    Paire de lampes de table vintage en bronze partiellement doré et partiellement argenté. Vers 1970.
    No longer available
    Dim. h: h: 39 cm (z.k.)
    Estimate: € 160 / 180
  • #307

    Een klein metalen tafellampje met een vierkant glas-in-lood kapje met een regenboog en een wolk. Enkele barsten.

    Une petite lampe de table en métal avec un abat-jour carré en verre teinté avec un arc-en-ciel et un nuage. Quelques fissures.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #523

    Een uit meerdere delen opgebouwde bronzen Avalokiteshvarabeeld. Op los voetstuk.

    Une statue en bronze d'Avalokiteshvara en plusieurs parties. Sur un piédestal séparé.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #556

    Een handgeknoopte Perzische wollen loper.

    Un couloir en laine persane noué à la main.
    No longer available
    Dim. 545 x 130 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #114

    “Portret van een man bij een dambord”. Schilderij op paneel. XIXe eeuw. Op te frissen.

    Portrait d'homme au damier . Peinture sur panneau. XIXème siècle. A rafraîchir.
    No longer available
    Dim. 45 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #160

    Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,11 ct. en een zwarte diamant van +- 2,12 ct.

    Un collier en or blanc 18 K avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,11 ct. Et un diamant noir de + - 2,12 ct.
    No longer available
    Dim. 4,25 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #161
    Le Roy à Paris

    Een beige marmeren schouwpendule met bronzen pootjes, monturen en bovenaan getooid met een buste. Met sleuteltje.

    Une pendule de cheminée en marbre beige avec des pieds en bronze, des cadres et un buste orné au sommet. Avec clé.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #291

    Een aardewerken tabakspot. Parijs 1801. Met messingen deksel.

    Un pot à tabac en terre cuite. Paris 1801. Avec couvercle en laiton.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #462
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Les songes des nuits d’été I”. Een lithografie. Artiestenproef. gesigneerd en gedateerd 2002 buiten de plaat.

    Les songes des nuits d’été I . Une lithographie. Epreuve d'artiste. Signée et datée 2002 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 38 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #693
    Val St. Lambert

    Een geslepen kleurloos kristallen punchbowl op schotel met messingen montuur. Met lepel. Onderaan gemerkt.

    Un bol à punch en cristal incolore taillé sur une soucoupe montée en laiton. Avec cuillère. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 & 23 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #22
    Jacques Boonen
    Period: 1911-1968

    “Portret van Mevr. van Weverenbergh”. Een lithografie. gesigneerd eb gedateerd 1936 buiten de plaat. Glas te vervangen.

    Portrait de Mme van Weverenbergh . Une lithographie. Signée et datée 1936 à l'extérieur de la planche. Verre à remplacer.
    No longer available
    Dim. 37 x 3&,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #133
    Delheid

    Een bestek 800‰ Belgisch zilver waaronder een pollepel, zes grote en twee kleine vorken, zes kleine en zeven grote lepels en zestien koffielepels.

    Un ensemble de couverts en argent belge de 800 ‰ comprenant une louche, six grandes et deux petites fourchettes, six petites et sept grandes cuillères et seize cuillères à café.
    No longer available
    Dim. 1620 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #582

    Drie Afrikaanse landschappen op doek. Diverse maten: 82 x 55 cm, 40 x 73 cm en 40 x 70 cm.

    Trois paysages africains sur toile. Différentes tailles.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #301
    Gustav Becker, Freiburg

    Een Duitse tafelklok, het front versierd met twee vlakken wortelnootfineer.

    Une horloge de table allemande, la façade décorée de deux surfaces de placage de ronce de noyer.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More