Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar messingen kandelaars met zes lichtpunten in drie niveaus in de vorm van een gestileerde boom.

Een paar messingen kandelaars met zes lichtpunten in drie niveaus in de vorm van een gestileerde boom.

Deux chandeliers en laiton à six bras en trois niveaux en forme d’arbre stylisé.
Dim. h: 89 cm
SKU: 2504170318.
Categories: Koper, Verlichting.
Auction day: 25 April 2017 19:00
Catalogue #318
Estimate: € 120° / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #151
    Davey’s patent

    Een scheepslantaarn van rood en geel koper.

    Lanterne de bateau en cuivre rouge et jaune.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #97

    Twee recente en een oud olielampje, waarbij twee van terracotta en één van ijzer.

    Trois lampes à huile diverses dont deux en terre cuite et une en fonte.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #321

    Een kandelaar in renaissancestijl met acht lichtpunten in twee niveaus.

    Un chandelier de style Renaissance à huit bras en deux niveaux.
    No longer available
    Dim. h: 140 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #313

    Een Christusbeeld van meerkleurig en verguld Brussels porselein onder stolp en twee olielampen van wit en verguld opaalglas.

    Jésus Christ en porcelaine dite Vieux Bruxelles polychrome et doré sous globe et deux lampes à huile en opaline blanche et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 57 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #632

    Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

    Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #353

    Een godslamp en een schotel van messing.

    Lampe de sanctuaire et plat d’offrande en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #393

    Twee paar kandelaars van verguld brons. Het eerste in met twee lichtpunten in Lodewijk XV-stijl en op houten voetstukken, het tweede paar versierd met ramskoppen en op drie voetjes in de vorm van leeuwen.

    Deux paires de candélabres en bronze doré. La première à deux lumières de style Louis XV et sur bases en bois tourné, la deuxième décorée de têtes de bélier sur tripodes en forme de lions.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #741

    Een komfoor van rood en geel koper. (Beschadiging). We voegen er twee rood koperen kandelaars aan toe.

    Un poêlon en cuivre jaune et rouge. Dégât. Nous ajoutons deux chandeliers en cuivre rouge.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #327
    Capodimonte

    “Studerende jonge vrouw”. Een groep van gepolychromeerd en verguld porselein op een geelkoperen voet met een hemel met glazen kraaltjes en een lampje. Onderaan gemerkt.

    “Jeune étudiante”. Un groupe en porcelaine polychrome et dorée sur socle en cuivre jaune avec un ciel avec perles en verre et une lampe. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #664

    Een smeedijzeren lampje met een gesatineerd glazen kapje, gemerkt ‘Degras’.

    Une lampe en fonte avec un abat-jour en verre satiné. Marque: ‘Degras’.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #13

    Een lot verguld koper en brons, bestaande uit drie ovale fotokadertjes, een kandelaar gedragen door een putto, een kandelaar in Lodewijk XV stijl en een versiering in de vorm van een acanthusblad.

    Lot de cuivres et de bronzes dorés comprenant trois cadres à photographies ovales, un candélabre porté par un putto, un bougeoir de style Louis XV et un ornement en forme de feuille d’acanthe.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #361

    Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.

    Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.
    No longer available
    Dim. L 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #141

    Een luchter van koper en kristal met acht lichtpunten en versierd met pendeloques.

    Un lustre en cuivre et cristal avec huit bras, décoré avec des pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #163

    Een oude messingen kassa op houten voet. Met twee sleutels.

    Une caisse en laiton sur base en bois. Deux clés.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 280
  • #578

    Een Chinese krijger van donkergepatineerd messing.

    Un guerrier chinois en laiton brun patiné.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #621

    Een siervaas op schotel van messing en handbeschilderd glas in rococostijl, versierd met engeltjes en vrouwenhoofden. XIXe eeuw.

    Un vase décoratif sur plateau en laiton et verre peint à la main style Rococo, décoration d’anges et têtes de femmes. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #218

    Een paar lampenvoeten van zwart kunststof met een beeltenis van een koppel en een jonge vrouw met ganzen.

    Deux pieds de lampe en plastique noir représentant un couple et une jeune femme avec des oies.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 200
  • #381

    Twee paar koperen kandelaars, versier met glazen kralenslingertjes.

    Deux paires de candélabres en cuivre décorés de guirlandes de perles en verre.
    No longer available
    Dim. h: 21 & 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #618

    Een balustervormige lampvoet van wit marmer en messing.

    Pied de lampe balustre en marbre blanc et laiton.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
  • #21

    Een gevarieerd lot geel en rood koper, bestaande uit een oude koffiemolen, twee koffiepotten, een gedreven schaal, twee poffertjespannen, een puddingvorm, twee kleine pannetjes, een olielamp, enz.

    Lot de cuivres rouges et jaunes comprenant un ancien moulin à café, deux cafetières, un plat repoussé, deux poêlons, une moule au pudding, deux petits poêlons, une lampe à huile etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #232

    Een paar oude koperen koetslantaarns.

    Deux lampes de chariot en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #634

    Een smeedijzeren luchter met drie lichtpunten met vier glazen kapjes, gemerkt van ‘Muller Frères’.

    Un lustre en fonte à trois bras et quatre points lumineux . Muller Frères.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #96

    Een paar luchters van gepolychromeerd smeedijzer met tien lichtpunten in de vorm van gebladerte en versierd met glazen bloemetjes.

    Paire de lustres en fer forgé polychrome à dix lumières et formant feuillages aux fleurs en verre.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #258

    Een paar lampenvoeten van bruingeglazuurd aardewerk.

    Une paire de pieds de lampe en terre cuite brune.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #9

    “Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Vier prenten met betrekking tot Franse veldslagen onder Napoleon.

    “Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Quatre estampes concernant les batailles françaises sous Napoléon I.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #273

    Een spaarvarken van gepolychromeerd gietijzer.

    Une tirelire en forme de cochon en fonte polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #789

    Een reeks van zes stoelen van gebeeldhouwd hout met gecanneerde zit.

    Six chaises en bois sculpté avec sièges en cannage.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #126

    Een gefineerde secretaire in Lodewijk XVI-stijl met onderaan twee paneeldeurtjes en een lade boven het klapblad.

    Secrétaire droite de style Louis XVI. Le dessous à deux portes pleines, le dessus avec abattant en dessous d’un tiroir.
    No longer available
    Dim. h: 141 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #435
    J. De Pré

    “Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Avenue”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 97 x 149 cm
  • #290

    Een sobere eikenhouten koffer. XIXe eeuw.

    Un coffre en chêne sobre. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. b: 127 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #86

    Een vergulde bronzen luchter met vier lichten versierd met bloemenguirlandes.

    Lustre en bronze doré à quatre lumières décoré de guirlandes de fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #229

    Een meisjesbuste van groengepatineerd terracotta naar een werk van A. F. Pick ter gelegenheid van het ‘32e fête régionale” te Halle in 1951.

    Un buste de jeune fille en terre cuite patiné vert d’après une oeuvre de A.F. Pick à l’occasion de la ‘32ième fête régionale’ à Hal en 1951.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #716

    Een mooie grote Kelim met horizontale banen.

    Beau et grand kilim aux pans horizontaux.
    No longer available
    Dim. 323 x 166 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #298
    Schmid

    Een pendule in Lodewijk XV-stijl met vergulde bloemen versierd, type Neuchâteloise.

    Une pendule de style Louis XV avec décor de fleurs doré, type Neuchâteloise.
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #220

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en citrine van ± 39 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de +- 0,90 ct et une citrine ayant un poids de +- 39 ct.
    No longer available
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #571

    Een Afrikaanse houten sculptuur in de vorm van een olifantstand. Grasslands, Kameroen.

    Une sculpture en bois africain en forme de défense d’éléphant. Grasslands, Cameroun.
    No longer available
    Dim. l: 143 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More