Other lots in this auction
-
#564“Kanaalgezicht”. Olieverf op paneel”. Gesigneerd ‘De kat’.
”Vue sur le canal”. Huile sur panneau. Signé ‘De kat’.No longer availableDim. 34 x 39 cmEstimate: € 300 / 500 -
#553“Koning te paard”. Een houten beeldje.
”Roi à cheval”. Une statue en bois.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#108“Moeder Gods met Christus”. Een Oekraïense icoon met fraai uitgewerkte messingen riza. Achter glas. XIXe eeuw.
”Mère Sainte et Christ”. Une icône ukrainienne à riza ajouré en laiton. Sous verre. XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#849Een lange kleurloos glazen cilindervaas en een rode bolle vaas met lange hals.
Un long vase cylindrique en verre incolore et un vase rond rouge à long col.No longer availableDim. h: 80 & 67 cmEstimate: € 40 / 50 -
#24Jan C. Neervoort“Het melken”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd.
”La traite”. Dessin à l’encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#358Een bronzen kopie van een klein XVIIe eeuws Italiaans scheepskanonnetje. XIXe eeuw.
Une copie en bronze d’un canon de bateau italien. XVIIème siècle.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#284Raymond De la HayePeriod: 1882-1914“De verloren zoon”. Een belangrijke ets in bruine inkt op papier. Met foto van de schilder achteraan en gesigneerd door Raymond de la Haye Jr.
”Le fils prodigue”. Une eau-forte importante, encre brun sur papier. Avec photo au dos du peintre et signé par Raymond de la Haye Jr.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 120 / 160 -
#876MoriEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 138 x 78 cmEstimate: € 20 / 30 -
#103Van der Heyden, BruxellesEen apothekersweegschaal in vitrine. Bijgevoegd een complete gewichtenset.
Une balance de pharmacie. Avec un ensemble de poids complet. Sous verre.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#653Een houten wandklok met een églomisé wijzerplaat met versieringen.
Une pendule murale en bois, cadran en églomisé et décorations.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#685Een collectie postzegels: postfolders met daarin alle speciale zegels van 1965-1978 postfris, evenals de postfolders (Frans en Nederlands) van 1953 tot 1964, zonder zegels.
Une collection de timbres postes: dépliants contenant les timbres spéciales de 1965-1978 non oblitérés, aansi que les dépliants (en français et en néerlandais) de 1953 à 1964, sans timbres.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#23Een theepot op komfoor van Brussels porselein met vergulde decors. XIXe eeuw.
Une théière sur réchaud en porcelaine de Bruxelles à décor argenté. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50

