Other lots in this auction
-
#33Twee vergulde aanstekers, waarbij één van Dupont en de andere van Ibelo.
Deux briquets argentés, dont un Dupont et l’autre Ibelo.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#34G. Coussement“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. In oorspronkelijke lijst, omstreeks 1830. Letsels.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Encadrement d’origine, +- 1830.No longer availableDim. 48 x 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#630Een eikenhouten secretaire in renaissancestijl. Onderaan twee paneeldeuren en een lade onder het rolluik en bovenaan twee gevitreerde deuren met glas in lood.
Un secrétaire en chêne style Renaissance. Le dessous à deux portes et un tiroir sous le store. Le dessus à deux portes vitrées.No longer availableDim. 220 x 107 x 69 cmEstimate: € 120 / 200 -
#705Een grote verguld houten trumeau in Louis-Philippestijl. Medio XIXe eeuw.
Un grand trumeau doré style Louis-Philippe. Mi- XIXème siècle.No longer availableDim. 220 x 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#503Een gebeeldhouwd houten masker. Baoulé, Ivoorkust.
Un masque en bois sculpté. Baoulé, Cöte d’Ivoire.No longer availableDim. l: 79 cmEstimate: € 80 / 100 -
#12“Gheboden ende uitgheroepen by mijnen Heeren, Schouteth, Borgermeesteren, Schepenen ende Raedt der Stsdt van Antwerpen op den iij Ianuarij, 1601...” Antwerpse plakkaat nadat “sekere quadwillige” in de kathedraal een stuk uit een schilderij van Sint-Sebastiaan had gesneden, “dwelck ongestraft niet en behoort te blyven”.
”Gheboden ende uitgheroepen by mijnen Heeren, Schouteth, Borgermeesteren, Schepenen ende Raedt der Stsdt van Antwerpen op den iij Ianuarij, 1601...”. Une pancarte anversoise de 1601.No longer availableDim. 28 x 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#896Pieter Goos“Pascaarte van Engelant, van't voorlant tot Blakeney waer in te sien is de mont van de Teemse ; Rivier van London.” & “Pascaerte vande Bocht van Vranckryck, Biscayen, en Galissen, tusschen Heysant en C. de Finisterre.” Twee deels ingekleurde kaarten van omstreeks 1670.
“Pascaarte van Engelant, van't voorlant tot Blakeney waer in te sien is de mont van de Teemse ; Rivier van London.” & “Pascaerte vande Bocht van Vranckryck, Biscayen, en Galissen, tusschen Heysant en C. de Finisterre.” Deux cartes partiellement colorées, vers 1670.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#30Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met een blauwe amethist van ± 1,31 ct. en met zwart lederen ketting.
Pendentif en or blanc 18 ct serti d’une améthyste bleue de ± 1,31 ct avec chaîne en cuir noir.No longer availableDim. 1,16 gEstimate: € 120 / 150 -
#362Twee reproducties met zeilschepen. Naar Montague Dawson en K.A. Griffin.
Deux reproductions de voiliers. d’après Montague Dawson et K.A. Griffin.No longer availableDim. 58 x 80 & 55 x 81 cmEstimate: € 25 / 30 -
#657Een bronzen lampenvoet met zilverkleurig patina in de vorm van een merrie met haar veulen.
Un pied de lampe à patine argentée sous forme de jument et son poulain.No longer availableDim. h: 40 cm (zonder kap)Estimate: € 100 / 150 -
#818Een diep bordje en een plat bord van Chinees porselein, versierd met meerkleurige bloemendecors. XIXe eeuw.
Une assiette profonde et une assiette plate en porcelaine de Chine, décorations de fleurs polychromes. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 16 & 23 cmEstimate: € 45 / 75 -
#741Drie schotels van blauw en wit Chinees porselein, waarvan twee een paar vormen.
Trois plats en porcelaine de Chine bleue et blanche, dont deux qui forment une paire.No longer availableEstimate: € 60 / 100

