#850MärklinLocomotief (3032).
Une locomotive (3032).No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#29Célestine Vermoelen“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 50 cmEstimate: € 25 / 30 -
#438Twee gebeeldhouwde meubelopzetten met hoofden. Eén beschadigd.
Deux coiffes de meubles à têtes sculptées. Une avec dégâts.No longer availableDim. b: 95 & 75 cmEstimate: € 30 / 50 -
#718Een gesculpteerd albasten snuffbottle.
Un flacon ‘snuffbottle’ sculpté en albâtre.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 120 / 130 -
#527Een paar lampenvoeten van verguld brons in de vorm van musicerende tempelwachters.
Une paire de pieds de lampe en bronze doré sous forme de gardiens de temple en musique.No longer availableDim. h: 33 cm (66 cm met kap)Estimate: € 100 / 120 -
#802“Le Peintre et ses symboles”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Le Peintre et ses symboles”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 99 x 76 cmEstimate: € 100 / 150 -
#595Een houten tuinbank.
#467Een gems van gesneden hout. Zwarte woud.
Un chamois en bois sculpté. Foret Noir.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#821Een gevarieerd lot strips allerlei. 62 stuks.
Un lot varié de 62 bandes dessinées.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#780Een handgeknoopt wollen karpet. Pakistaans werk.
#7Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een lampenvoet met een beer, een wijwatervaatje, een pijpenrekje met karikaturaal mannetje, een lot diertjes en twee reliëfs, waarbij een afbeelding van de stervende leeuw van Luzern.
Un lot de gravures sur bois, comprenant un pied de lampe avec un ours, un bénitier, un porte-pipes avec un petit bonhomme en caricature, un lot de petits animaux et deux reliefs, dont un représentant le lion mourant de Lucerne.No longer availableDim. h: 24 - 40 cmEstimate: € 100 / 120