Other lots in this auction
-
#54037 boeken en catalogi. Maurice Rheims. “L’Univers de la Bibliophillie”. Ed. Pygmalion 1988. R.H. Marijnissen. “Schilderijen Echt Fraude Vals. Moderne onderzoeksmethoden van de schilderijenexpertise”. Elsevier, 1985. E.v.a.
37 livres et catalogues. Maurice Rheims. “L’Univers de la Bibliophilie”. Ed. Pygmalion 1988. R.H. Marijnissen. “Schilderijen Echt Fraude Vals. Moderne onderzoeksmethoden van de schilderijenexpertise”. Elsevier, 1985. E.v.a.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#897Een messingen olielampje.
Une petite lampe à huile en laiton.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#623Casper D.“Zuid-Afrikaans stamhoofd”. Een buste. Gesigneerd en genummerd 265/300.
”Chef de tribu sud-africain”. Un buste. Signé et numéroté 265/300.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200 / 220 -
#801Een lot van 37 strips met onder andere strips van de Ketnetseries ‘Basta’, ‘W817’ en ‘Spring, een Album van Gaston en Leo, vijf heruitgaven uit de ‘Fenix collectie’, twee oude albums van ‘Pilot Storm’, ‘Urbanus’, enz.
Un lot de 37 bandes dessinées.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#610Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met tapisserie.
Un fauteuil sculpté style Louis XIII, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. H. 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#848Een Duitse bajonet in schede. Tweede Wereldoorlog.
Une baïonnette avec fourreau allemande. Deuxième Guerre Mondiale.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#358Een bronzen kopie van een klein XVIIe eeuws Italiaans scheepskanonnetje. XIXe eeuw.
Une copie en bronze d’un canon de bateau italien. XVIIème siècle.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#646Een handgeknoopt Oosters wollen tapîjt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 245 x 205 cmEstimate: € 180 / 220 -
#502Een ingekleurde Japanse houtsnede. XIXe eeuw.
Une gravure sur bois japonaise en couleurs. XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#677Langenthal, ZwitserlandEen porseleinen eetservies met vergulde rand, bestaande uit 36 grote platte borden, 12 kleine platte borden, 12 diepe borden, een hoge en twee lage tazza’s, een schaal, 3 terrines op schaal, 2 sauskommen, 2 ovale schalen en 3 ronde schotels. We voegen er 12 afwijkende borden aan toe.
Un service de table en porcelaine avec dorure, comprenant 36 assiettes, 12 petites assiettes, 12 assiettes profondes, un haut tazza et deux bas, un plat, 3 terrines sur plat, 2 saucières, 2 plats et trois plats ronds. Nous ajoutons 12 autres assiettes différentes.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#176Een staande klok met eikenhouten kast.
Une pendule de vestibule avec armoire en chêne.No longer availableDim. 245 x 52 x 27 cmEstimate: € 400 / 600 -
#495Twee chromen spaghettistoelen naar ontwerp van Giandomenico Belotti. Met bijpassend magazinerekje.
Deux chaises dites ‘Spaghetti’ en chrome d’aprés une création par Giandomenico Belotti. Avec portes-magazine assorti.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 200 / 240

