#268“Burlend hert”. Een beeld van zamak op een sokkel van onyx en arduin. Jaren ‘30.
“Cerf bramant”. Sculpture en régule sur socle en onyx et pierre de taille. Années 30.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#681“De druivenoogst”. Een beeld van donkergepatineerd zamak.
“Les vendanges”. Sculpture en régule à patine foncée.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#173Een paar lampen van zamak met twee lichtpunten in de vorm van bloemenranken, telkens gedragen door een vrouwenfiguur, de eerste met een bloemenmand en de andere met een kruik. Op marmeren voetstukken. Omstreeks 1900.
Paire de lampes en régule à deux branches de lumières en forme de branches fleuries, chaque fois portée par une jeune femme, la première tenant une corbeilles aux fleurs, l’autre tenant une cruche. Bases en marbre. Vers 1900.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200
#360Een mahoniehouten armstoel in Louis-Philippestijl.
Fauteuil en acajou de style Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#381Le CastelEen cartelklok van gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl. Zwitsers werk.
Cartel en bois polychrome de style Louis XV. Travail suisse.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#83LowestoftEen zittende dame van blauw, wit en verguld porselein. Gemerkt.
#582“Chasse Au Lièvre.” Iitho.
“Chasse au Lièvre”. Lithographie.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#792Twee verschillende XVIIIe eeuwse gravures.
Deux gravures du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#109“De muziekles”. Olieverf op doek. Herdoekt. Eerste kwart XXe eeuw.
“La leçon de musique”. Huile sur toile. Retoilée. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#762Een paar bijzettafeltjes in Regencystijl, bladen bekleed met kalfsleer.
#294Maurice De MeyerPeriod: 1911-1999“Paardenkoets langs een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Char aux chevaux au bord d’un lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 200 / 300 -
#249Arthur Emiel HessensPeriod: 1899-“Hooischoven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Gerbes de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 67 cmEstimate: € 50 / 70 -
#160Een halssnoer van drie rijen zoetwaterparels met een zilveren slot.
Collier à trois rangées de perles d’eau douce. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#470Een halssnoer van zilver bezet met gekleurde kwarts en een zeeoorschelp.
Collier en argent serti de quartz coloré et d’une coquille d’haliotidae.No longer availableEstimate: € 50 / 80