Similar lots by type
-
#226
Een grote Venetiaanse luchter
Un grand lustre vénitien.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 200 / 220 -
#313
Een vintage lamp van steengoed. West-Duitsland. Jaren ‘60.
Une lampe ‘vintage’ en faïence. Allemagne de l’Est. Années ‘60.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#217
Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
Un lustre en bronze à six points lumineux.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 600 / 650 -
#800
Een Venetiaanse luchter met tien lichtpunten en kristallen pendeloques.
Un lustre vénitien à dix points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#267
Een paar verstelbare metalen wandlampen.
Une paire de lampes murales en métal réglable.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 50 / 70 -
#416
Een slagtand in messingen montuur in barokke stijl en gemonteerd als lamp. XIXe eeuw.
Une défense dans une monture en laiton, style Baroque et montée en lampe. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#288
Een paar Batik textielstempels van rood koper. Indonesië omstreeks 1900.
Paire de tampons batik pour textile en cuivre rouge. Indonésie, vers 1900.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#198
Een tafellamp met glazen kap, gedragen door een bronzen cobra op zwart marmeren sokkel.
Une lampe avec abat-jour en verre, porté par un cobra en bronze sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 560 / 600 -
#525Pied à Lassay
Een comtoiseklok van gedreven geel koper.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé.No longer availableDim. h: 165 cmEstimate: € 80 / 120 -
#792
Een lot van zes messingen kandelaars, waarbij een paar in Adamstijl en een paar in renaissancestijl.
Un lot de six candélabres, dont un en style Adam et une paire style Renaissance.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#753
Een paar balustervaasjes, een dekselvaasje en een asbak van cloisonné op geel koper, met een decor van bloemen en vlinders. Op houten sokkeltjes.
Deux vases balustre, un vase à couvercle et un cendrier en cloisonné sur cuivre jaune, avec un décor de fleurs et oiseaux. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 13 & 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#778
Een paar messingen kandelaars.
Une paire de chandeliers en laiton.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 25 / 30 -
#711
Een dog van massief messing.
Un dogue en laiton massif.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#535Louis Gaye à Lestele
Een comtoiseklok van gedreven en gepolychromeerd geel koper.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé et polychrome.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#790
Een lot messing, bestaande uit een kruik, een ketel, een aquamanile, een wijwatervat met kwispel, enz.
Un lot de laiton comprenant une cruche, un chaudron, une aquamanile, un bénitier, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#430
Een messingen olielamp.
Une lampe à huile en laiton.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 30 / 35 -
#545Hy Dognon à Saujon
Een comtoiseklok van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé et cadran émaillé.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#629
Een paar zeshoekige Chinese lantaarns van hout en glas, waarbij één met een decor van personages en één met vogels op bloeiende takken.
Paire de lanternes chinoise en bois et verre, l’une à décor de geisha, l’autre aux oiseaux sur des branches fleuries.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120 / 160 -
#389Val Saint- Lambert
Een lampenvoet van blauw kristal.
Un pied de lampe en cristal bleu.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 25 / 40 -
#271
Een paar eieren van cloisonné op rood koper met een bloemendecor.
Deux oeufs en cloisonné sur cuivre rouge, décor fleuri.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#618
Een geborsteld stalen moderne tafellamp.
Une lampe moderne en acier brossé.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30 / 40 -
#237
Een verguld koperen halllantaarn met gesatineerd glazen kap, versierd met guirlandes.
Lanterne de vestibule en cuivre doré à abat-jour en verre satiné décoré” de guirlandes.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#679
Een gietijzeren haardplaat met een Bijbelse voorstelling, een haardijzer en twee messingen vuurbokken in barokke stijl.
Taque en fonte à décor biblique avec landier et deux chenets en laiton. Style baroque.No longer availableDim. 90 x 74 cm & h; 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#718
Twee paar art deco wandkandelaars van rood koper.
Deux candélabres muraux Art Déco en cuivre rouge.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#481
Een paar theepotten van meerkleurig Chinees porselein. Beide onderaan gemerkt.
Paire de théières en porcelaine de Chine polychrome. Marques sous les bases.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#607
“Aphrodite”. Een sculptuur van ivoor. Begin XXe eeuw.
”Aphrodite”. Une sculpture en ivoire. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 260 / 280 -
#273Val St. Lambert
Een karaf en zes bijpassende glazen van geslepen kristal in diverse kleuren. Op presenteerspiegel. Gemerkt.
Carafe et six verres assortis en cristal taillé de couleurs différentes. Sur miroir de présentation. Avec griffe.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100 / 140 -
#494Charles VennemanPeriod: 1802 - 1875
“Koppel aan een tafel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Couple à table”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 300 / 500 -
#365
Een grote eikenhouten kussenkast, versierd met Corinthische kapitelen, met gebombeerde kussens en op bolpoten. XVIIIe eeuw.
Une armoire à coussins en chêne, décoration de chapiteaux corinthiens, coussins bombés et pieds boules.No longer availableDim. 236 x 240 x 83 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#130
Een vier rijen parelarmband met 18 karaats wit en geel gouden slot bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en email.
Un bracelet de perles à quatre rangées, fermoir en or blanc et jaune et serti de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1,20 ct et email.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#78
Een lot van zes handtassen.
Un lot de six sacs à mains. .No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#422Louis Belen
“Visser aan kade”. Olieverf op hout.
”Pêcheur au quai”. Huile sur bois.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#409
Een glazenservies van geslepen kristal in vier formaten, waarbij een model met groene kelk. +/- 30 stuks.
Service de verres en cristal taillé aux quatre formats, dont un modèle partiellement vert. ± 30 pièces.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#722Wedgwood
Terrine met onderschaal van creamware. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1770 (schaal van latere datum).
Terrine et présentoir e en creamware. Marque sous la base. +- 1770. (présentoir plus récent).No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#93
Een paar zilveren blakers in barokke stijl. 830‰. Zweedse keuren, na 1912. 328,6 gram.
Une paire de bougeoirs en argent, style Baroque. 830 ‰. Poinçons suédois. Après 1912. 328,6 gr.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 100 / 150 -
#664
Een oude zwaardbajonet.
Epée-baïonnette ancienne.No longer availableDim. l: 69,5 cmEstimate: € 60 / 80