#432Gerard GaudaenPeriod: 1927-2003“Steendorp”; “Waasmunster” & “Rupelmonde”. Drie inkttekeningen op papier. Alledrie gesigneerd en gedateerd 1971 & 1972.
“Steendorp”; “Waasmunster” & “Rupelmonde”. Three ink drawings on paper. All three signed and dated 1971 & 1972.No longer availableDim. 36 x 23 & 20 x 46 cmEstimate: € 60 / 70 -
#457DanEen Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Dan, Ivoorkust.
An African mask in carved wood, Dan, Ivory Coast.No longer availableDim. 37cmEstimate: € 80 / 100 -
#77Jef LambeauxEen gipsen buste van een dame, naar Jef Lambeaux.
A plaster bust of a lady, after Jef Lambeaux.No longer availableDim. 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#233Een biscuit beeld van twee spelende engeltjes. Circa 1900.
#393Een lot van 2 Afrikaanse houten sierzwaarden.
#462Van Apple“Salvador Dali” Aluminium Holo Epoxy. Gedateerd 2022. Gesigneerd achteraan. Edition 15/25.
“Salvador Dali” Aluminum Holo Epoxy. Dated 2022. Signed on the back. Edition 15/25.No longer availableDim. 42 x 76 cmEstimate: € 220 / 280 -
#335Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#353La LouvièreEen crackleware vis, medio XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
#37Lot met 2 dozen diverse medailles en decoraties.
An 18 karat white and yellow gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.26 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 380 / 450