#569Rik SlabbinckPeriod: 1914-1991“Lentebloesem”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
"Spring Blossom". Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 55 x 71 cmEstimate: € 100 / 120 -
#302Martin WallaertPeriod: °1944“Meisje met geit”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
"Girl with goat". Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 45 x 52 cmEstimate: € 35 / 45 -
#666Een Louis XV zeteltje met gestoffeerde bekleding.
#358KarlsbaderEen porseleinen mokkaservies. Compleet voor 6 personen.
A porcelain mocha service. Complete for 6 people.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#651Een Art-Deco vaas in aardewerk onderaan gemerkt .
#205Een grote eikenhouten opbergkoffer.
#602Paul Tuerlinckx“Golf in de zee.” Pastel op papier. Gesigneerd.
#639Een blauw-wit Chinees porseleinen schotel met Wanli-decor.
#567Een paar Chinees porseleinen vazen met verguld decor en personages. Onderaan gemerkt.
#646Juliette BelartiEen vintage salontafel, gemerkt “J Belarti”.
A vintage coffee table marked J. Belarti.No longer availableDim. 40 x 108 x 47cmEstimate: € 100 / 120 -
#238Raymond CandriesEen gesculpteerd mahoniehouten beeld van Maria in gewaad met slang. Achteraan gesigneerd “Candries Raymond 22-11-77”.
A carved mahogany statue of a Holy Mary in a robe with a snake. Signed on the back "Candries Raymond 22-11-77".No longer availableDim. 59cmEstimate: € 200 / 240 -
#102Arie Herkelman“Hollands wintertafereel met ijsschaatsers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Dutch winter scene with ice skaters". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 49 x 60 cmEstimate: € 200 / 300