Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar messingen kerkkandelaars met rand van Franse lelies.

Een paar messingen kerkkandelaars met rand van Franse lelies.

A pair of brass church candlesticks with a border of French lilies.
Dim. h 47 cm
SKU: 2305230303.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #303
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #423

    Een Chinese porseleinen dekselvaas met oorlogstafereel in het decor.

    A Chinese porcelain lidded vase with a war scene in the decor.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #624

    Een lot van zes XVIIIde en XIXde eeuwse polychroom houten ornamenten.

    A lot of six 18th and 19th century polychrome wooden ornaments.
    No longer available
    Dim. 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #127
    Joseph D’Aste

    “Fête aux village”. Een verguld brons gesculpteerd beeld op stenen voet. Getiteld en gesigneerd “J.D.Aste”.

    “Fête aux village”. A gilded bronze sculpture on a stone base. Titled and signed "JDAste".
    No longer available
    Dim. 44 x 57cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #378

    Kuifje. De blauwe Lotus in een licht blauwe porseleinen vaas.

    Tintin. the Blue Lotus in a light blue porcelain vase.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #74
    Pierre Hendrix
    Period: °1913

    “Dorpszicht in de Ardennen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Village view in the Ardennes.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #189

    Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.

    Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth century
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #498

    Een koperen Art Deco luchter met kristal, 12-lichtpunten.

    A copper Art Deco chandelier with crystal, 12 light points.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #109
    V. Apner

    “Bloemenstilleven met rozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Flower still life with roses.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 68 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #55
    Paul & Joe

    Een kalfslederen avondtas in zilverkleur, gemerkt “Paul & Joe”.

    A silver-coloured calfskin evening bag, marked “Paul & Joe”.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 75
  • #160

    Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,58 ct.

    An 18 karat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.58 ct.
    No longer available
    Dim. 7,80 g
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #643

    Een jaren 60 kristallen modernistische vaas.

    A 1960s crystal modernist vase.
    No longer available
    Dim. 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #102
    Arie Herkelman

    “Hollands wintertafereel met ijsschaatsers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Dutch winter scene with ice skaters". Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 49 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More