#305Een lot van 2 vijzels waaronder 1 oude gietijzeren en 1 messing replica .
#383Een lot van 3 Afrikaanse gesculpteerde houten beeldjes.
#468Een paar porseleinen Satsuma vazen, onderaan gemerkt.
#444Vic Gentils“Twee naakten in de natuur.” & “Industrieel abstract.” Een paar lithos genummerd 46/60, gesigneerd buiten de plaat. Vochtschade aan de passe-partout .
“Two nudes in nature.” & “Industrial Abstract.” A pair of lithographs numbered 46/60, signed outside the plate. Moisture damage to the passe-partout.No longer availableDim. 43 x 31 cm x 2Estimate: € 100 / 120 -
#358KarlsbaderEen porseleinen mokkaservies. Compleet voor 6 personen.
A porcelain mocha service. Complete for 6 people.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#673Een modernistische doorzichtige vaas van Val Saint Lambert uit de jaren 60 van de vorige eeuw .
1960s modernist clear vase by Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#530Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een aquamarijn van +- 2 ct.
An 18 carat yellow gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.40 ct. and an aquamarine of +- 2 ct.No longer availableDim. 4,65 gEstimate: € 700 / 800 -
#151SitzendorfEen serie van elf napoleontische officieren van veelkleurig porselein. Gemerkt onderaan.
A series of eleven Napoleonic officers of multicolored porcelain. Marked at the bottom.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 250 / 300 -
#541Een gebronzeerde mannelijke torso .
A bronzed male torso.No longer availableDim. h 27,5 cmEstimate: € 40 / 50