#546Een Oosters wollen tapijt.
#479Pol MaraPeriod: 1920-1998“Collage met naakt en veer”. Een litho op papier. Genummerd onderaan 44/120, gesigneerd buiten de plaat.
“Collage with nude and feather”. A lithograph on paper. Numbered at the bottom 44/120, signed outside the plate.No longer availableDim. 51,5 x 78cmEstimate: € 220 / 280 -
#7Een lot van 5 strips, Kuifje, hardcover.
A lot of 5 comics, Tintin, hardcover.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#188Marcel SandozEen set van 12 Art-Deco bestekleggers in de vorm van dieren, ontworpen door Marcel Edouard Sandoz, geproduceerd door Gallia Christofle ca. 1930. Deze zijn gemerkt Gallia. Dezelfde werden gebruikt in 1st class op het schip de SS Normandy.
A set of 12 Art-Deco cutlery rests in the shape of animals, designed by Marcel Edouard Sandoz, produced by Gallia Christofle ca. 1930. These are marked Gallia. The same were used in 1st class on the ship the SS Normandy.No longer availableEstimate: € 450 / 650 -
#594Paul Tuerlinckx“Abstract met regenboogkleuren.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#503Een grote verzilverd metalen luchter met achttien armen versierd met rammen koppen en kristallen pendeloques. Gemerkt.
#598Boch Frères KeramisEen vaas van steengoed, naar een ontwerp van Catteau. Model 1221, decor WD 1818.
A stoneware vase, marked Catteau.No longer availableDim. H 24 cmEstimate: € 300 / 350 -
#389“Abstract met vlakken.” Olieverf op doek. Draagt monogram.
#169Een groot formaat spiegel met houten lijst en gesculpteerde details in zilvertoon geschilderd.
A large format mirror with wood frame and sculpted details painted in silver tone.No longer availableDim. 169 x 90cmEstimate: € 160 / 180 -
#415Een set van een kristallen karaf met tien glazen, handgeslepen met een floraal decor.
A set of a crystal decanter with ten glasses, hand-cut with a floral decor.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 40 / 60