#49Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van een oude dame.” Pastel op papier. Gedateerd ‘41. Gesigneerd.
"Portrait of an old lady." Pastel on paper. Dated '41. Signed.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#34Pierre Hendrix“Bloemenstilleven.” Olieverf op board. Gesigneerd.
“Flower still life.” Oil on board. Signed.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#73HergéLes Avontures de Tintin. “Le Temple du Soleil”. Hard cover. Ed. Casterman 1952. Uitstekende staat.
Les Avontures de Tintin. “Le Temple du Soleil”. hardcover. Ed. Casterman 1952. Excellent condition.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#458Een Chinees porseleinen vaas, famille rose decor .
#560Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct. en lapis lazulli.
A pair of 18 carat white gold earrings set with brilliants with a combined weight of +- 0.18 ct and lapis lazulli.No longer availableDim. 5,95 gEstimate: € 700 / 800 -
#246Een paar marqueterie bijzettafeltjes in houtfineer met rond tafelblad en plantentafereel in het decor.
A pair of round marquetry side tables.No longer availableDim. 84 x Ø41cmEstimate: € 220 / 280 -
#176Een gesculpteerde houten rollertop secretaire met 9 laden.
#409“Abstract.” Gemengde techniek op doek. Gedateerd 1992. Draagt handtekening.
"Abstract." Mixed media on canvas. Dated 1992. Bears signature.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 220 / 280 -
#446Een bijzetmeubel van wortelfineer met lade en verhoogde bovenrand.
"Mother with child". Oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 44,5 x 54 cmEstimate: € 600 / 800