#212Felix Eyskens“Winterlandschap met trekpaarden.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Winter landscape with draft horses.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#606Een grote moderne salontafel met rieten tablet.
#117“Allegorie op de arbeid.” Zamakken beeld, op onyxen sokkel.
#196Een marqueterie commode Louis XV stijl met 3 laden en marmeren blad. Steunend op bronzen leeuwenpoten. Her en der kleine fineerschade.
A marquetry commode Louis XV style with 3 drawers and marble top. Resting on bronze lion feet. Small veneer damage here and there.No longer availableDim. 89 x 130 x 53cmEstimate: € 200 / 280 -
#187Een lot van zilveren Mesh handtasjes met een totaalgewicht van 291 gram.
A Chinese porcelain ginger jar with a polychrome decoration of characters. With base. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#595Een koppel vazen van gevlamd meerkleurig glas , vermoedelijk Verreries de Scialmont. 1 heeft een kleine randschilfer.
A pair of flamed multicolored glass vases, presumably Verreries de Scialmont. 1 has a small edge flake.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 60 / 100 -
#345Een houten haltafeltje met marmeren blad en 1 lade.
#503Een grote verzilverd metalen luchter met achttien armen versierd met rammen koppen en kristallen pendeloques. Gemerkt.
#26Een Renaissance armstoel, met fluweel gestoffeerde zitting en rug.
A Renaissance armchair, with velvet upholstered seat and back.No longer availableDim. 90 x 58 x 43cmEstimate: € 80 / 100 -
#661GlamorEen vintage metalen bureaulamp, merk Glamor, Japan 1950.
A vintage metal desk lamp, brand Glamor, Japan 1950.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 50 / 75