#423Een Chinese porseleinen dekselvaas met oorlogstafereel in het decor.
A Chinese porcelain lidded vase with a war scene in the decor.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#624Een lot van zes XVIIIde en XIXde eeuwse polychroom houten ornamenten.
A lot of six 18th and 19th century polychrome wooden ornaments.No longer availableDim. 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#127Joseph D’Aste“Fête aux village”. Een verguld brons gesculpteerd beeld op stenen voet. Getiteld en gesigneerd “J.D.Aste”.
#378Kuifje. De blauwe Lotus in een licht blauwe porseleinen vaas.
#189Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#498Een koperen Art Deco luchter met kristal, 12-lichtpunten.
A copper Art Deco chandelier with crystal, 12 light points.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#160Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,58 ct.
An 18 karat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.58 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#643Een jaren 60 kristallen modernistische vaas.
#102Arie Herkelman“Hollands wintertafereel met ijsschaatsers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Dutch winter scene with ice skaters". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 49 x 60 cmEstimate: € 200 / 300