#41Een zilveren sigarettendoos, gemerkt 935/1000 met monogram A.M. en een Dupont aansteker, evenals een zilveren kettinkje met clips.
#369“Message to Tony. Abstract.” Gemengde techniek op paneel.
“Message to Tony. Abstract." Mixed media on panel.No longer availableDim. 43 x 46 cmEstimate: € 220 / 280 -
#170Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
#263Een klokstel van blauw en wit aardewerk en koper, kandelaars met 5 lichtpunten. Minieme schade aan de wijzerplaat.
A clock set of blue and white earthenware and copper, candlesticks with 5 light points. Minimal damage to the dial.No longer availableDim. h 63 & h 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#452Een pietradura voorstelling met speksteen en met Aziatisch decor in reliëf.Enige schade bovenrand.
A pietra dura still life with soapstone and Asian decor in the relief. Some damage to top edge.No longer availableDim. 62 x 42cmEstimate: € 60 / 80 -
#62Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Zelfportret met hoed en bril.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘41.
“Self-portrait with hat and glasses.” Oil on canvas. Signed. Dated '41.No longer availableDim. 37 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#673Een modernistische doorzichtige vaas van Val Saint Lambert uit de jaren 60 van de vorige eeuw .
1960s modernist clear vase by Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#236Een rijkelijk gesculpteerde groene zitbank met gevlochten rug. Met gehoefde voluutpoten. XIXde eeuw.
A richly carved coach with wicker back. Carved legs ending in hoofs.No longer availableDim. 222 x 90 x 80 cmEstimate: € 400 / 600