#107
#257
Une paire de candélabres sous forme de fleurs, portés par un éléphant.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 160/180 -
#26Nathan en Il Bisonte
Zes verschillende mappen van leder, sommige met ringen.
#513
Een art deco vaas met bloemenmotief.
#461
Een vaasje van blauw Muranoglas en twee lang gerekte kleurloze vazen.
#879
Een hondje van beige geglazuurd aardewerk.
#863
Twee kristallen vazen waarbij één gemerkt van Val St. Lambert.
#71
Een paar geslepen kleurloos kristallen karaffen. Tijdperk Louis-Philippe.
#132Robert DetrixhePeriod: °1935
“Spelende kittens”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘R. D.
”Chaton qui joue”. Huile sur panneau. Monogramme ‘R.D.’No longer availableDim. 11,5 x 11,5 cmEstimate: € 120/150 -
#484
“Marine”. Aquarel.
”Marine”. Une aquarelle.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60/100 -
#277
“Mignon organette”. Een vroeg XXe eeuws draaiorgel met ponsrollen.
”Mignon organette”. Une orgue, début XXème siècle. Avec rouleaux à musique.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 400/600 -
#422Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“Wijk te Antwerpen”. Een houtsnede. gemonogrammeerd in de plaat.
”Quartier d’Anvers”. Une gravure sur bois. Monogramme dans la planche.No longer availableDim. 14 x 11 cmEstimate: € 40/50