Other lots in this auction
-
#66Goebel, Germany
“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 75/100 -
#174Almazan
Een verzilverd metalen kaarsenhouder met drie lichtpunten.
Un candélabre en métal argenté avec trois bougeoirs.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 47 x 20 cmEstimate: € 40/50 -
#229
Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
Two African wooden statues on a stone pedestal.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 85 cmEstimate: € 120/200 -
#121
Een lot van uit glas gesculpteerd flesje en gietkan.
A lot of glass sculpted bottle and pouring jug.No longer availableOnline onlyDim. 28cmEstimate: € 40/45 -
#100Goebel
“Herder met lammetjes.” Hummeltje. Nummer 42/0. 43.
“Shepherd with lambs.” Hummel. Number 42/0. 43.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h 15,5 cmEstimate: € 25/35 -
#178
Een reeks van vier porseleinen schotels met veelkleurig decor van lange lijzen. Onderaan gemerkt.
A series of four porcelain dishes with multi-coloured decor of long lines. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø 25,5 cmEstimate: € 40/60 -
#81
Een lot van vier boeken. “Schilderkunst van A tot Z”, “Het Impressionisme”, “Snelle auto’s”, “De auto, toen en nu”.
A lot of four books. “Painting from A to Z”, “Impressionism”, “Fast cars”, “The car, then and now”.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 60/80 -
#74
Een vintage vaasje uit gekleurd glas.
A vintage vase made of colored glass.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 14 x Ø 10 cmEstimate: € 25/35 -
#160R R Collection
Een paar houten opzetschaatsen 1900
A pair of wooden add-on skates 1900No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 40 cmEstimate: € 35/45 -
#185
Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableOnline onlyDim. H:105 cmEstimate: € 80/100 -
#106Lladro
“De conversatie.” Porseleinen beeldje, gedateerd 1980.
“The conversation.” Porcelain figurine, dated 1980.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h 18 cmEstimate: € 40/60 -
#219
Een verzilverd metalen siervoorwerp, als contragewicht voor zware halssierraden in de nek te hangen. Noord-Thailand. Met ijzeren sokkeltje.
A silver-plated metal ornament, to be hung in the neck as a counterweight for heavy necklaces. Northern Thailand. With iron base.No longer availableOnline onlyActive bid: 38.00 €Dim. l: 13,5 cmEstimate: € 80/120