Other lots in this auction
-
#241
Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Candélabre massif en métal. Monté en lampe.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. H: 143 cm -
#269Willy Vandersteen
Suske en Wiske, rode reeks. 31 albums. “Het Zingende Nijlpaard” Ed. 1958, slechte staat. Twee kleuren: “De Tamtamklopper”, “De Ijzeren Schelvis”, “De Spokenjagers”, “De Stemmenrover”. Matige tot slechte staat. Vier kleuren: de nummers 72, 78, 81, 90, 107, 109, 128, 129, 131, 132, 134, 141, 145, 150, 151, 161, 163, 166, 171, 173, 175, 178, 180, 185, 188, 197. Matige tot slechte staat;
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/60 -
#23A. Camos, Valauris
Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.
An earthenware decorative dish with a multi-coloured decor of a fish. Hairline crack.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20/25 -
#81
Een lot van vier boeken. “Schilderkunst van A tot Z”, “Het Impressionisme”, “Snelle auto’s”, “De auto, toen en nu”.
A lot of four books. “Painting from A to Z”, “Impressionism”, “Fast cars”, “The car, then and now”.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 60/80 -
#231
Een ijsemmer met tang, een champagnekoeler en een art nouveau jardinière van verzilverd metaal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H: 14-26 cmEstimate: € 40/60 -
#258
Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.
A set of five Japanese porcelain plates with landscape decors. Some small flakes. Marked at the bottom. We add a bowl with a chicken and a turkey in the decor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 9 cmEstimate: € 35/45 -
#95
Een lot Chinees porselein bestaande uit twee gemberpotten en een vaas. Polychroom decor met personages en dieren.
lot of Chinese porcelain consisting of two ginger jars and a vase. Polychrome decor with characters and animals.No longer availableOnline onlyDim. h 24,18, 12 cmEstimate: € 60/80 -
#52
Een lot van twee Duits porseleinen beeldjes. Een herderin met lam en knecht met hond. Onderaan gemerkt.
A lot of two German porcelain figurines. A shepherdess with lamb and servant with dog. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 15 cmEstimate: € 40/60 -
#50Royal Doulton, England
Een porseleinen beeldje van dame met hoepeljurk. Onderaan gemerkt Royal Doulton England.
A porcelain figurine of a lady with a hoop dress. Marked at the bottom Royal Doulton England.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 17 cmEstimate: € 40/50 -
#233
Een vintage Aziatisch bijzettafeltje met lichtgetint design van een vuurvogel in het decor.
A vintage Asian side table with a light-tinted design of a fire bird in the decor.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 50 x 50 cmEstimate: € 35/45 -
#91Limoges France
Een Limoges porseleinen schaaltje op drie vergulde pootjes met bloem decor versierd.
A Limoges porcelain dish on three gilded legs decorated with flower decor.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 8 cm x Ø 20 cmEstimate: € 25/35 -
#107Gotha Pfeffer
Een lot van 2 Gotha Pfeffer porseleinen hondjes, onderaan gemerkt.
A lot of 2 Gotha Pfeffer porcelain dogs, marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 14 x 15cmEstimate: € 25/50