Other lots in this auction
-
#244
Een Nizo filmprojector in koffer. Omstreeks 1930.
Un projecteur de film Nizo dans une valise. Vers 1930.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H:34cmEstimate: € 60/100 -
#248
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 40/80 -
#108
Een metalen inktpothouder met twee uit glas gesculpteerde inktpotjes en bijgevoegd modern pennetje met veer.
A metal inkwell holder with two inkwells sculpted from glass and an attached modern pen with feather.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 9 x 24 cmEstimate: € 25/35 -
#289
Een paar gotische kandelaars van gedraaid messing en een soortgelijke, gemonteerd als lamp.
Une paire de bougeoirs gothiques en laiton tourné et un similaire monté en lampe.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H: 25&33 cmEstimate: € 40/60 -
#222
Een witgepatineerd kinderstoeltje.
A white patinated children's chair.No longer availableOnline onlyDim. H: 67 cmEstimate: € 20/25 -
#11
Twee borden van meerkleurig Chinees porselein.
Two plates of multi-coloured Chinese porcelain.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 26 cmEstimate: € 20/25 -
#60
Biscuit beeldje wit, 3 meisjes, lichte herstelschade aan 1 arm.
Biscuit figurine white, 3 girls, slight repair damage to 1 arm.No longer availableOnline onlyDim. h13,5cm x b13cmEstimate: € 15/25 -
#197
Een lot Imari porselein bestaande uit een vaas met deksel en divers decor versierd en kaarsenhouden.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H: 7-24 cm -
#212
Een houten bijzettafeltje met opklapbare zijden en 2 laden. Onderstel met 4 poten, waarvan enkele loszittend.
A wooden side table with folding sides and 2 drawers. Base with 4 legs, some of which are loose.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 68 x 38 cmEstimate: € 60/80 -
#105
Een lot van 2 porseleinen putto boeksteunen. Onderaan gemerkt en genummerd.
A lot of 2 porcelain putto bookends. Marked and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 16 x 11cmEstimate: € 35/45 -
#175L. Franck
lot van 3 etsen-”Havenlandschap” - “Rivierlandschap”, “Havenzicht met kranen”, litho op papier gemengde techniek, gesigneerd onderaan “Franck L.”.
lot of 3 etchings -”Harbour landscape” - “River landscape”, “Haven view with cranes”, lithograph on paper mixed media, signed at the bottom “Franck L.”.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 48 x 66cmEstimate: € 100/200 -
#145Matchbox Dinky Collection
Twee modelautootjes op schaal 1:43:- DY-8 1948 Commer 8 CWT Van- DY-8B Commer 8 CWT VanIn originele doosjes.
Two 1:43 scale model cars: - DY-8 1948 Commer 8 CWT Van - DY-8B Commer 8 CWT Van In original boxes.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/50