Other lots in this auction
-
#307
Een grote fractie amethist.
Une grande fraction d'améthyste.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#538
Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en vogels.
Vase pansu en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#251
Een oude Philips lichtstraler voor de fysiotherapie. Met beschermiingsbrilletje. Jaren ‘40.
Un ancien radiateur de lumière Philips pour la physiothérapie. Avec lunettes de protection. Années 1940.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#60
Een 18 K geelgouden hanger bezet met hartvormige amethist van +- 1 ct.
Un pendentif en or jaune 18 kt serti d'une améthyste en forme de cœur de +- 1 ct.No longer availableDim. 1,33 gEstimate: € 50 / 80 -
#497
Een grote ronde cachepot van Chinees wit en blauw porselein versierd met leeuwenkoppen en tempelleeuwen in het decor.
Un grand cache-pot rond en porcelaine de Chine blanche et bleue à décor de têtes de lions et de lions du temple dans le décor.No longer availableDim. h: 40 Ø 41 cmEstimate: € 360 / 380 -
#36
Een kleine eikenhouten kofferbank.
Un petit banc-coffre en chêne.No longer availableDim. 80 x 90 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#685
Een vintage designlampje van plexiglas en messing. Jaren ‘70.
Une lampe design vintage en plexiglas et laiton. Années 70.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 45 -
#557
Een klein Chinees juwelenkabinetje met jade plaquettes. Inclusief slotje en sleuteltje
Une petite armoire à bijoux chinoise avec des plaques de jade. Comprend une serrure et une clé.No longer availableDim. H:18cmEstimate: € 60 / 80 -
#331Val Saint Lambert
Een ijsemmer van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un seau à glace en cristal incolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19 cm Ø 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#683
Een lot van vijf boeken:- Willem de Zwijger - Mercatorfonds- Dirk Bouts. Tentoonstellingscatalogus. Leuven, 1998.-The complete work of Raphael. Ed. Harrison House, New York. - Limburg 1975 - 1995. Ed. Best. Dep. Provincieraad Limburg.- Het Aartsbisdom Mechelen - Brugge. Twee delen in stofhoes. Ed. Halewijn, Kadok & K.U. Leuven. 2009.
Lot de cinq livres : - Willem de Zwijger - Mercatorfonds- Dirk Bouts. Tentoonstellingscatalogus. Leuven, 1998.-The complete work of Raphael. Ed. Harrison House, New York. - Limburg 1975 - 1995. Ed. Best. Dep. Provincieraad Limburg.- Het Aartsbisdom Mechelen - Brugge. Twee delen in stofhoes. Ed. Halewijn, Kadok & K.U. Leuven. 2009.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#655
Drie schaalmodellen van zeilschepen.
Trois maquettes de voiliers.No longer availableDim. 63 x 43 cm - 52 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#630Daubreby Vanswae Bruxelles
Een XIXe eeuwse zalmroze satijnen bolero met beige borduursel.
Un boléro en satin rose saumon du 19ème siècle avec une broderie beige.No longer availableEstimate: € 100 / 150