#658
Een grote en een paar kleinere (kleine schilfer aan de rand) porseleinen vazen met een famille rose decor. Onderaan gemerkt.
Un grand et une paire petits vases en porcelaine (petit éclat sur le rebord) à décor de famille rose. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 47 & 35,5 cmEstimate: € 60/80 -
#160
“St. Gaudens 1908”. Een gouden munt van 900‰.
#465
Een poëzie boekje van fluweel met spreuken en tekeningen vanaf 1907.
#537
Een Chinees porseleinen dekselschaal met binnenbakje.
#502
#364Frans Van Giel
“Moeder en Kind”. Droge naald. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, gedateerd 1956 en genummerd 23/30.
Mère et enfant. Pointe sèche. Signée dans et hors planche, datée 1956 eet numérotée 23/30.No longer availableDim. 26,5 x 19,5 cmEstimate: € 60/80 -
#194Pieter Cornelis SteenhouwerPeriod: 1896-1972
“Hollands winterlandschap naar klassiek voorbeeld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage hivernal hollandais d’après les exemples classiques”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 300/400 -
#424
Een met leder bekleed paard. Eén oor manco.
Un cheval vêtu de cuir. Une oreille manque.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 60/80 -
#671
Rood Chinees vaasje.
Vase chinois rouge.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 100/120 -
#619Hermes
Een zijden foulard
Un foulard de soie.No longer availableEstimate: € 170/250 -
#733
Een kolenbak van zwart gietijzer met een barok motief.
#408
Lot de porcelaine chinoise bleue et blanche. Quatre assiettes et deux bols. Dégâts mineurs.No longer availableEstimate: € 25/35