Similar lots by type
-
#683
Een Zaïrees Pende masker.
Un masque Pende, Zaïre.No longer availableDim. l 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#751
Een lot van vijf Kameroenese en Zaïrese maskers.
Un lot de cinq masques, Cameroun et Zaïre.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#723
Een Masaïkruik, gemaakt van een kalebas. Op staander.
Une cruche Masaï, fait d’une gourde. Sur un socle.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#753
Een oude officierssabel in schede. Het handvat versierd met een messingen leeuwenkopje.
Sabre d’officier ancien dans son fourreau. Manche décorée d’une tête de lion en laiton.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#533
Een lot van vier maskers uit Kameroen.
Un lot de quatre masques du Cameroun.No longer availableDim. L : 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#708
Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een rij dieren. (Neushoorns, olifanten, een nijlpaard en een leeuw). Eén diertje ontbreekt. Op houten sokkel. Eerste helft XXe eeuw.
Une défense africaine en forme d’une rangée d’animaux ( rhinocéros, éléphants, un hippopotame et un lion). Un animal manquant. Première partie du XXème siècle;No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#721
Een lot etnisch brons en smeedijzer, bestaande uit een Indische armband, een Afrikaans maskertje, een Afrikaanse plaquette in hoogreliëf en een montuur met versieringen.
Un lot de bronze ethnique et fer forgé, comprenant un bracelet indien, un masque africain, une plaquette africaine en haut-relief et une monture avec décorations.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#67
Een antiek Onze-Lieve-Vrouwenbeeldje van gebeeldhouwd ivoor.
Une statue de la Sainte Vierge ancienne en ivoire sculptée.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#353
Een antiek poppenbed.
Un lit pour poupées antique.No longer availableDim. 40 x 66 cmEstimate: € 60 / 80 -
#748
Een Zaïrese Kuba drum.
Une batterie Kuba, Zaïre.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#673
Een Nigeriaans Yorubamasker.
Un masque Yoruba, Niger.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#30
Een parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot.
Un collier à perles avec un fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#774
Drie verschillende koperen kandelaars, waarbij één gemonteerd als lamp.
Trois candélabres différents en cuivre, dont un monté en lampe.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#771Les bleus de Louvière
Een art deco vrouwenbuste van gecraqueleerd aardewerk, versierd met bloemenmotieven. Onderaan gemerkt. Model 499-F.
Un buste féminin en faïence craquelée, Art Déco, décoration de motifs à fleurs. Marque sous la base. Modèle 499-F.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#270
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en een robijncabochon van ± 9 ct.
Une bague en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,20 ct. et un rubis cabochon de ± 9 ct.No longer availableDim. 7,50 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#168
“Pruisische vorst” Een bronzen beeld op een voetstuk van arduin en groen marmer. Inscriptie ‘Aktien Gesellschaft Gladenbeck - Berlin - Friedrichshagen”.
”Roi de Prusse”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille et marbre vert. Porte l’inscription: ‘ Aktien Gesellschaft Gladenbeck - Berlin - Friedrichshagen’.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 160 -
#380
Een ronde hallantaarn van brons met vier lichtpunten, versierd met strikken.
Une lanterne de vestibule ronde en bronze à quatre points lumineux, décoration de noeuds.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 460 / 500 -
#768
Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 45 / 55 -
#373Villeroy & Boch
Een serviessetje, bestaande uit een schotel, een kom, een suikerpot, een zoutvat en een pepervat met het decor ‘Montserrat’ naar ontwerp van Paloma Picasso.
Un service comprenant un plat, un bol, un sucrier, une salière et un poivrier, le tout au décor ‘Montserrat’ d’après une oeuvre par Paloma Picasso.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#397
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een mauve geslepen vaas van Bohemen, twaalf kleurloze glazen schoteltjes van Val St. Lambert en een kommetje van Baccarat.
Un lot de cristal et de verre, comprenant un vase Bohème mauve taillé, douze petits plats en verre incolore de Val St. Lambert et une coupelle en Baccarat.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#524Harry
“Clown en vrouwen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 11-95.
”Clowns et femmes”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 11-95.No longer availableDim. 45 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#275Louis Valentin Quartz
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#725
Een violontafeltje met entretoise en roze marmeren blad.
Une table violon à entretoise et tablette en marbre rose.No longer availableDim. b: 72 cmEstimate: € 60 / 80