Similar lots by type
-
#67
Een antiek Onze-Lieve-Vrouwenbeeldje van gebeeldhouwd ivoor.
Une statue de la Sainte Vierge ancienne en ivoire sculptée.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 120/200 -
#683
Een Zaïrees Pende masker.
Un masque Pende, Zaïre.No longer availableDim. l 48 cmEstimate: € 60/100 -
#751
Een lot van vijf Kameroenese en Zaïrese maskers.
Un lot de cinq masques, Cameroun et Zaïre.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 100/120 -
#748
Een Zaïrese Kuba drum.
Une batterie Kuba, Zaïre.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 60/100 -
#533
Een lot van vier maskers uit Kameroen.
Un lot de quatre masques du Cameroun.No longer availableDim. L : 36 cmEstimate: € 60/100 -
#673
Een Nigeriaans Yorubamasker.
Un masque Yoruba, Niger.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 60/80 -
#353
Een antiek poppenbed.
Un lit pour poupées antique.No longer availableDim. 40 x 66 cmEstimate: € 60/80 -
#708
Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een rij dieren. (Neushoorns, olifanten, een nijlpaard en een leeuw). Eén diertje ontbreekt. Op houten sokkel. Eerste helft XXe eeuw.
Une défense africaine en forme d’une rangée d’animaux ( rhinocéros, éléphants, un hippopotame et un lion). Un animal manquant. Première partie du XXème siècle;No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 120/200 -
#723
Een Masaïkruik, gemaakt van een kalebas. Op staander.
Une cruche Masaï, fait d’une gourde. Sur un socle.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40/50 -
#721
Een lot etnisch brons en smeedijzer, bestaande uit een Indische armband, een Afrikaans maskertje, een Afrikaanse plaquette in hoogreliëf en een montuur met versieringen.
Un lot de bronze ethnique et fer forgé, comprenant un bracelet indien, un masque africain, une plaquette africaine en haut-relief et une monture avec décorations.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#753
Een oude officierssabel in schede. Het handvat versierd met een messingen leeuwenkopje.
Sabre d’officier ancien dans son fourreau. Manche décorée d’une tête de lion en laiton.No longer availableEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#707
Schotel van blauw en wit porselein. Chinees werk, onderaan gemerkt. Kleine letsels.
Un plat en porcelaine bleue et blanche. Travail chinois, marque sous la base. Petits dégâts.No longer availableDim. L. 41 cmEstimate: € 30/50 -
#597
Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000/1500 -
#645
Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.
Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 200/300 -
#165
Een oude zakhorloge met 18 karaats gouden kast. In werkende staat.
Une montre gousset ancienne avec boîtier en or 18 ct. En état de marche.No longer availableDim. bruto: 82,20 gEstimate: € 200/280 -
#11
Een lot kristal bestaande uit een vaas van geslepen Boheems glas en twee vaasjes van Val St. Lambert.
Un lot de cristal comprenant un vase en cristal de Bohème et deux petits vases Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/80 -
#215
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 1300/1400 -
#341
Een vol messingen en vergulde kandelaar in barokke stijl.
Un candélabre en laiton massif doré, style Baroque.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60/80 -
#691
Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van perziken. Gemonteerd als lampenvoet.
Un vase pansu en porcelaine de Chine au décor polychrome de pêches. Monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#553
Een staande Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
Un Guan Yin debout en porcelaine blanche monochrome d’après le blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 160/180 -
#188
Een groepje met een paar XVIIIe eeuwse lindenhouten engeltjes met resten van polychromie.
Un groupe aux anges en tilleul , XVIIIème siècle, restes de polychromie.No longer availableDim. H 56 cmEstimate: € 440/480 -
#179Piet Van Engelen
“Ezel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Ane”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 30 cmEstimate: € 400/600 -
#536
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 371 x 280 cmEstimate: € 180/240