Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar metalen lampenvoeten in de vorm van stijgbeugels.

Een paar metalen lampenvoeten in de vorm van stijgbeugels.

Paire de pieds de lampes en métal en forme d’étrier.
SKU: 0812150794.
Category: Verlichting.
Auction day: 9 December 2015 19:00
Catalogue #794
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #706

    Een paar lampen van meerkleurig aardewerk op twee zuilen.

    Paire de lampes en faïence polychrome sur deux colonnes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #416

    Een tinnen kerkkandelaar in Barokke stijl, gemonteerd als staande lamp.

    Candélabre d’église en étain de style baroque. Monté en lampadaire.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #732

    Een paar bronzen appliques in Lodewijk XVI-stijl met drie lichtpunten en een afbeelding van een dame en een heer op spiegelglas in de cartouche.

    Paire d’appliques en bronze de style Louis XVI à trois lumières et une représentation d’une dame et un homme sur une cartouche miroitée.
    No longer available
    Dim. H 40 cm
    Estimate: € 110 / 130
  • #6

    Een achthoekige metalen hallantaarn.

    Lanterne de vestibule octogonale en métal.
    No longer available
    Dim. H 42 cm
    Estimate: € 110 / 130
  • #282

    “Fin d’automne”. Fotogravure naar F.J. Duchatel.

    “Fin d’automne”. Photogravure d’après F.J. Duchatel.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #288
    Lampe Berger

    Een olielampje van meerkleurig aardewerk met een decor van grotschilderingen.

    Lampe à huile en faïence polychrome au décor de peintures de caverne.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #708

    Een paar wandlampen van verzilverd metaal, inclusief de lampenkappen, in de vorm van kandelaars.

    Paire d’appliques en forme de candélabres en métal argenté avec leurs abat-jour.
    No longer available
    Dim. H 67 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #767

    Een bronzen halluchter met zes lichtpunten in de geest van de barok.

    Lustre de vestibule en bronze à six lumières. Style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 105
    Estimate: € 90 / 110
  • #304

    Een schemerlamp van brons en glas-in-lood in de geest van Tiffany.

    Lampadaire en bronze à l’abat-jour en vitraux dans l’esprit de Tiffany.
    No longer available
    Dim. H 65 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #58

    Een lampje gedragen door een bronzen putto.

    Petite lampe porté par un putto en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #287

    Twee olielampen van opaalglas met gedrukte afbeeldingen van Napoleon en Josephine op de buik.

    Deux lampes à huile en opaline. Sur la panse les effigies imprimées de Napoléon et de Joséphine.
    No longer available
    Dim. H 71 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #618

    Een erotische voorstelling van gesculpteerd Japans ivoor.

    Scène érotique en ivoire. Japon, Mei-ji.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #780

    Een Oostenrijks wandklokje met een gedrukt landschapsdecor. Gewichten ontbreken.

    Pendule murale autrichienne au décor d’un paysage imprimé. Poids manquent.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #423
    Willy Vandersteen

    “De Rode Ridder”. Nummers 1 tem. 88 + no. 91. Gelezen staat.

    “De Rode Ridder”. Numéros 1 à 88 plus n° 91. Etat bien lu.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 120
  • #473

    “Een Japanse man met een vis en een mand”. Netsuké van gesculpteerd ivoor. Japan, Mei-ji. Onderaan gemerkt.

    “Homme japonais avec un poisson et un panier”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, Mei-Ji. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #232
    Armand Apol

    “Intérieur en Campine”. Ingekleurde ets. Naar een werk van Jakob Smits. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 151/250.

    “Intérieur en Campine”. Eau-forte en couleurs. D’après un oeuvre de Jakob Smits. Signée et numérotée 151/250 hors planche.
    No longer available
    Dim. 52,5 x 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #169
    Armand Apol

    “La Chapelle”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 51/250 en gedateerd 1930. Naar een werk van Jakob Smits.

    “La Chapelle”. Eau-forte colorée. Signée et numérotée 51/250 hors planche et datée 1930. D’après un oeuvre de Jakob Smits.
    No longer available
    Dim. 51,5 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #680

    Een schouwpendule van arduin en brons, bovenaan getooid met een musicerend koppel.

    Pendule en pierre de taille et bronze, surmontée d’un couple de musiciens.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #272
    G. Sels

    “Stilleven met chrysanten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux chrysanthèmes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 58 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #352
    Jozef Tilleux
    Period: Antwerpen 1896 - 1978

    “Landschap met koeien te Retie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vaches dans un paysage à Retie”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #625
    Festina Chronograph

    Een stalen herenpolshorloge.

    Montre à bracelet homme en acier.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #235

    Een 18 karaats geel gouden ring met Medusa afbeelding.

    Bague en or jaune 18 ct ornée d’une tête de Méduse.
    No longer available
    Dim. 8,44 g
    Estimate: € 160 / 240
  • #761

    Een vierhoekige Chinese tafel van gesculpteerd rozenhout.

    Table chinoise carrée en bois de rose sculpté.
    No longer available
    Dim. B 115 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More