#48Een messingen lampenvoet.
#45Een paar messingen kandelaars in barokke stijl, gemonteerd als lamp.
Paire de bougeoirs en laiton de style baroque, montés en lampe.No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cm (z.k.)Estimate: € 30 / 50
#84Auguste Van SteenackerPeriod: 1890 - 1965“Parkzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1922.
No longer availableOnline onlyDim. 33 x 26 cm -
#63Royal Doulton, England“Daffy Down Dilly”; “Lady Charmian”; “Lady Emily Rose” & “Biddy Penny Farthing”. Vier meerkleurige beeldjes van dames in jurken, waarbij één ballonnenverkoopster. Allen gemerkt onderaan.
#53Een West-Duitse Rumtopf-pot van geglazuurd aardewerk.
#75Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
#69“Monnik met vogeltje”. Een houten beeldhouwwerk. Gemonogrammeerd.
Moine avec oiseau . Une sculpture en bois. Monogrammée.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm -
#91Een stoomgebogen wastafeltje met handdoekrekjes. Begin XXe eeuw. Zonder lampetkom.
Un lavabo courbé à vapeur avec porte-serviettes. Début du XXe siècle. Sans lavabo.No longer availableOnline only -
#21“Vrouwelijke naakt”. Een litho. Gesigneerd buiten de plaat.
Nu féminin . Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 31,5 x 21,5 cm -
#2Een sigarettendoosje, ingelegd met diverse houtsoorten en been.
#98Een messingen blaker.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 12 cm -
#27Firmin VerhevickPeriod: 1874 - 1962“Binnenerf”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 27 x 20 cm -
#34A. Jacob“Zicht op Venetië”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 19 x 27 cm -
#24Scheltjens (?)“Personage”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 16 x 18 cm