#48
Een messingen lampenvoet.
Pied de lampe en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 46 cm (z.k.)Estimate: € 30 / 40 -
#45
Een paar messingen kandelaars in barokke stijl, gemonteerd als lamp.
Paire de bougeoirs en laiton de style baroque, montés en lampe.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 42 cm (z.k.)Estimate: € 30 / 50
#4
Een siercoupe van oranje glas op een zamakken voet in de vorm van bladeren en bloemen. Coupe gebarsten. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 27 cm; h: 25 cm -
#81Godi, Moeskroen
Een mechanisch geknoopt tapijt van Nieuw-Zeelandse schaapswol.
Un tapis en laine de mouton néo-zélandais noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 300 x 200 cm -
#22Staf Van ElzenPeriod: 1915-1987
“Portret van Herman Grieken”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 25 x 18 cm -
#11
Een reeks van twaalf XIX eeuwse tinnen schotels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. Ø 32 cm -
#24Scheltjens (?)
“Personage”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 16 x 18 cm -
#92
Een nest of tables met getorste poten. Eén tafeltje manco, één licht beschadigd
Un nid de tables aux pieds torsads. Une table manquante, une légèrement endommagée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 54 x 45 cm -
#65
Un lot de sept groupes différents de porcelaine multicolore et dorée. Ombrelle endommagée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 10 - 20 cm -
#109
Een majolica fruitschaal met een meerkleurig decor van de zon en citroenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.50 €Dim. Ø: 40 cm -
#16Van den Abeele
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 60 x 50 cm -
#30René ErnestPeriod: 1875 - 1912
“Herculus”. Een teke ing, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1911.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 37 x 36 cm -
#37Danny Smet
“Landschap met molen”. Acryl op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. 40 x 50 cm -
#90Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Sint-Onolfsdijk”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 42/50 buiten de plaat.
Sint-Onolfsdijk . Une eau-forte. Signée et numérotée 42/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 21 x 26 cm