Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar metalen mallen voor importzegels van de NV West-Indische Compagnie.

Een paar metalen mallen voor importzegels van de NV West-Indische Compagnie.

Deux moules à cachets d’importation de la S.A. Compagnie des Indes Occidentale.
Dim. 12 x 21 & 21 x 9 cm
SKU: 3005170795.
Category: Uncategorized.
Auction day: 31 May 2017 19:00
Catalogue #795
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #804

    Vijf verschillende alarmklokjes waarvan één Petite Neuchateloise Jaeger Swiss. Jaren 50.

    Cinq différentes alarmes dont une Petite Neuchateloise par Jaeger, Swiss. Années 50.
    No longer available
    Dim. H: 12 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #808
    Blessing

    Drie verschillende tafelklokjes van koper en albast met engelendecor en porselein plaquetje.

    Trois différentes pendulettes de table en cuivre et albâtre à décor d’angelots et une petite plaquette en porcelaine.
    No longer available
    Dim. H: 28 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #350

    Postzegels in vier albums: - Nederland (1869-1986)(Davo, matig gevuld). - Nederland (1916-1985)(Davo, weinig zegels). - Nederlandse overzeese gebiedsdelen (1873-1984)(Davo, weinig zegels). - Luxemburg (1865-1986 en met losse steekbladen met dubbels)(Ka-Be, matig gevuld).

    Quatre albums aux timbres postes: - Pays-Bas (1869-1986)(Davo, moyennement rempli). - Pays-Bas (1916-1985)(Davo, peu de timbres). - Pays-Bas, Pays d’outremer (1873-1984)(Davo, peu de timbres). - Luxembourg (1865-1986 et avec feuilles d’insertion amovibles aux doubles)(Ka-Be, moyennement remplis).
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #811

    Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.

    Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.
    No longer available
    Dim. h 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #599

    Een gesculpteerde eetkamer in Mechelse renaissancestijl, bestaande uit een lange buffet met vier deuren en vier laden, een tafel met zes stoelen en een tweedeursvitrine.

    Salle à manger en chêne sculpté de style Renaissance malinoise comprenant un long buffet à quatre portes et quatre tiroirs, une table et sich chaises et une vitrine à deux portes.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #355

    Een chaise de commode van mahoniehout in Louis-Philippestijl met een lederen zitting.

    Chaise commode en acajou de style Louis-Philippe. Siège en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #813

    Een tuinvaas van terracotta, versierd met een leeuw.

    Vasque en terre cuite décorée d’un lion.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #610

    Drie verschillende muziekdozen met dansende ballerinas en één boerinnetje. Japans decor.

    Trois différentes boîtes à musique aux ballerines dansantes et une petite paysanne. Décor japonais.
    No longer available
    Dim. 11 x 21 cm 11 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #385

    Twee antieke parasols van wit en zwarte kant.

    Deux ombrelles anciennes en dentelle blanche et noire.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #400

    Een rechthoekige wandspiegel van notenhout met geelkoperen versieringen.

    Miroir rectangulaire en noyer aux détails en cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. 141 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #604

    Een kleine radio in de vorm van een Würlitzer jukebox.

    Petite radio en forme d’un jukebox Würlitzer.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #425
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas. Gesigneerd en met label.

    Vase en cristal. Signé et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H: 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #815

    Twee verschillende muziekdozen in de vorm van een paardemolen en één muziekklokje.

    Deux différentes boîtes à musique en forme d’un carrousel et une pendulette à musique.
    No longer available
    Dim. H: 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #615

    Vijf verschillende miniklokjes in de vorm van Zwitserse huisjes.

    Cinq pendules miniatures en forme de maisons suisses.
    No longer available
    Dim. H: 11 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #595

    Een antieke Friese staartklok met wijzerplaat van gepolychromeerd gedreven messing met een decor van schepen. Eerste helft XIXe eeuw.

    Pendule murale ancienne de type “staartklok” frisonne au cadran en laiton repoussé et polychrome à décor de bateaux. Première moitié du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h 125 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #810
    Schatz Kunda

    Drie verschillende draaiende ronde tafelklokjes.

    Trois différentes pendulettes de table rondes tournantes.
    No longer available
    Dim. H: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #806
    Western Germany

    Twee verschillende zwarte tafelklokjes en twee verschillende alarmklokjes met bloemdecor. Trenkle. Europa en Schmid.

    Deux petites pendules de table noires et deux différentes alarmes à décor de fleurs. Trenkle, Europa et Schmid.
    No longer available
    Dim. H: 20,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #592

    Een groot plaasteren bas-reliëf in houten frame met een voorstelling van putti bij een leeuw.

    Grand bas relief en plâtre dans un cadre en bois représentant des putti et un lion.
    No longer available
    Dim. 148 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #809

    Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.

    Statue de jardin en forme d’aigle.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #812
    Schmid Schatz West Germany

    Drie verschillende tafelklokjes uit de jaren 50. Letsels.

    Trois différentes pendulettes de table des années 50. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. H: 19 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #360

    “Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Jaargangen 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (niet volledig, in 11 hulzen).

    “Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Années 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (non complètes, dans 11 gaines).
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #814
    Schatz Kern

    Vijf verschillende draaiende ronde en rechthoekige tafelklokjes.

    Cinq différentes pendulettes de table tournantes. Rondes et rectangulaires.
    No longer available
    Dim. H: 26 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #802
    Koma Ranela

    Een tafelklokjes met bloemendecor en twee met draaiende figuren.

    Deux pendulettes de table à décor de fleurs et deux personnages tournants.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #540

    Een zesdelig toiletstel van glas met vergulde motieven. Jaren 50.

    Garniture de toilette six pièces en verre aux motifs dorés. Années 50.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100

Other lots in this auction

  • #301

    Een gietijzeren wandfonteintje, versierd met een Bacchushoofd.

    Une fontaine murale en fonte, tête de Bacchus en décoration.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #77

    “Vrouw met mandoline en kind” & “Jongen met viool”. Twee groepjes van meerkleurig porselein.

    “Femme à la mandoline et enfant” et “ Garçon au violon”. Deux groupes en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #723

    Een groep van meerkleurig gepatineerd zamak in de vorm van twee eenden bij een kikker en een slak op een onyxen sokkel.

    Un groupe en régule patiné en forme de deux canards et une grenouille et un escargot, le tout sur socle en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #223

    Een lot van drie kleine en een grote deurklopper, waarvan drie in de vorm van leeuwenkoppen en één in de vorm van een klassiek vrouwenhoofd.

    Trois petits et un grand heurtoirs dont trois en forme de tête de lion et un en forme de tête de femme classique.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #108

    Een schouwpendule van rood marmer en bronsbeslag, bovenaan getooid met een waterdraagster van bruingepatineerd zamak.

    Une pendule en marbre rouge et bronze, représentant une porteuse d’eau, en régule.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #196

    Grote tweedeurs kast van palissanderhout. Met twee deuren en vier laden. Vooraan twee bolpoten. Origineel slot. Nederland, XVIIIde eeuw.

    Grande armoire à deux portes en palissandre. Deux portes et quatre tiroirs. Pieds boules. Fermoir d’origine. Pays-Bas, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #498

    Een groot lot Afrikaans ivoor, bestaande uit een slabestek, enkele hoofden, een halssnoer, enz. evenals een vaasje van ebbenhout en een vogeltje van hoorn.

    Un grand lot d’objets africains en ivoire, comprenant un couvert à salade, quelques têtes, un collier, etc. Egalement un petit vase en ébène et un petit oiseau en corne.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #730

    Een etagere van wit gietijzer voor in de tuin.

    Etagère en fonte à patine blanche.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 140
  • #554

    “Compositie met zwart, groen en blauw. Olieverf op paneel. Draagt handtekening “Winter”.

    “Composition en noir, vert et bleu”. Huile sur panneau. Porte une signature “Winter”.
    No longer available
    Dim. 50 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #111

    Een Engelse helm uit de Eerste Wereldoorlog

    Un casque anglais datant de la Première Guerre Mondiale.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #501

    Een reeks van negen in elkaar passende schaaltjes van meerkleurig en verguld porselein, versierd met meerkleurige decors van personages. In gesculpteerd houten dekseldoos.

    Une série de neuf coupelles qui s’emboîtent en porcelaine polychrome avec dorures, décor de personnages. Dans un coffret à couvercle en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. 28 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #506

    Bijzettafeltje van rood- en goudgepatineerd hout. Het blad versierd met een decor van personages in een landschap. Chinees werk.

    Table d’appoint en bois doré et rouge. Tablette décorée de personnages dans un paysage. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More