#471Een Ottomaans vuursteenpistool met koperen decoratie. Laat XIXde eeuw.
An Ottoman flintlock pistol with copper decoration. Late 19th century.No longer availableDim. l 53 cmEstimate: € 360 / 420 -
#259Lode Van VaernewijckEen lot van 3 aquarellen op papier. Onderaan gesigneerd.
#651Een Art-Deco vaas in aardewerk onderaan gemerkt .
#182Een zilveren schaaltje met handvat, Engelse keurmerken gedateerd London 1831 met een wapenschild voorstellende een arm met 3 pijlen in de vuist. Mogelijks het wapenschild van William Brodie. Gewicht bedraagt 105 gram.
#41Een zilveren sigarettendoos, gemerkt 935/1000 met monogram A.M. en een Dupont aansteker, evenals een zilveren kettinkje met clips.
#441Een polychrome Chinees porseleinen vaas. Decoratie met figuren.
A polychrome Chinese porcelain vase. Decoration with figures.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#283Een Tiffany tafellampje beige met groene rand.
#302Martin WallaertPeriod: °1944“Meisje met geit”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
"Girl with goat". Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 45 x 52 cmEstimate: € 35 / 45 -
#86Een paar gebeeldhouwde en gebeitste houten zetels met bijhorende poef in Louis XVI stijl.
A pair of carved and stained wooden seats with matching ottoman in Louis XVI style.No longer availableDim. 94 x 80 x 90cmEstimate: € 100 / 120 -
#493Een luchter van koper en kristal.
A chandelier of copper and crystal.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#20Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,18 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with a solitaire of +- 0.18 ct.No longer availableDim. 2,75 gEstimate: € 320 / 380 -
#616Een wit en zwart marmeren zuil.
Column in white and black marble.No longer availableDim. 60 x Ø28cmEstimate: € 120 / 180