#672Een halbankje in Bretoense stijl met eiken onderstel met gobelin bekleding.
A hall stool in Briton style. Oak frame and tapestry upholstery.No longer availableDim. 51 x 92 x 39cmEstimate: € 40 / 50 -
#480Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.
An 18 karat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.35 ct.No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 550 / 600 -
#282Een spiegel met vergulde lijst.
A mirror with gilded frame.No longer availableDim. 54 x 49Estimate: € 35 / 45 -
#532Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.
#419“Abstract met gekleurde stippen.” Gemengde techniek op board. Deense school.
“Abstract with colored dots.” Mixed technique on board. Danish school.No longer availableDim. 57 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#527Een Chinees porseleinen tegel met spelende figuren in het decor.
#29W.M.F.Een verzilverd metalen sigarettendoosje, onderaan gemerkt.
A silver-plated metal cigarette box, marked at the bottom.No longer availableDim. h 5 x 13 x 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#490Mont BlancEen zilveren armband in originele doos. 925‰. Gemerkt.
#254Stanislas WarniePeriod: 1879-1958“Vijverzicht in de herfst.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Pond view in autumn.” Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 34 x 45 cmEstimate: € 180 / 220