#88HergéLes Avontures de Tintin. “Tintin au Congo”. Hard cover. Ed. Casterman 1952. Uitstekende staat.
Les Avontures de Tintin. Tintin au Congo. hardcover. Ed. Casterman 1952. Excellent condition.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#19Luyckx“De kerk van Borsbeek”. Litho. Gesigneerd en genummerd 50/55.
“The Church of Borsbeek”. Lithograph. Signed and numbered 50/55.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 25 / 30 -
#62Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Zelfportret met hoed en bril.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘41.
“Self-portrait with hat and glasses.” Oil on canvas. Signed. Dated '41.No longer availableDim. 37 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#331Een paar kandelaars van kleurloos kristal. Gemerkt Val Saint-Lambert.
#467Fang“Voorouderpaar”. Een dubbelzijdig beeld van gesculpteerd hout, Fang, Gabon.
#567Een paar Chinees porseleinen vazen met verguld decor en personages. Onderaan gemerkt.
#205Een grote eikenhouten opbergkoffer.
#148Een likeurset bestaande uit een kristallen karaf met 6 gekleurde borrelglaasjes op voet.
A liqueur set consisting of a crystal decanter with 6 colored shot glasses on a foot.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 150 / 200 -
#657Een vaas van aardewerk met Afrikaanse figuren .
A faience vase with African figures.No longer availableDim. h 17 diam 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#424“Abstract dorpszicht.” Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Abstract village view.” Oil on canvas. Bears signature.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 280 / 340