#603HutschenreutherEen beeld van 2 zwanen in porselein gemerkt Hutschenreuther .
A statue of 2 swans in porcelain marked Hutschenreuther.No longer availableDim. 35 x 33 x 27 cmEstimate: € 120 / 160 -
#95Brunello CucinelliEen lederen tasje met bijhorende stofhoes, gemerkt “Brunello Cucinelli”. Lichte gebruikssporen.
A leather bag with matching dust cover, marked "Brunello Cucinelli". Light signs of use.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#125Yves Saint LaurentEen Yves Saint Laurent zwart lederen handtas met originele stofzak.
An Yves Saint Laurent black leather handbag with original dust bag.No longer availableEstimate: € 525 / 575 -
#193Een paar houten lampenvoeten in Art Deco stijl.
A pair of wooden lamp bases in Art Deco style.No longer availableDim. 33 x 15cmEstimate: € 75 / 125 -
#124Peter ColfsPeriod: 1906-1983“Havenzicht”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd, achterzijde gemarkeerd “P. Colfs Antwerpen”
#245Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#400Een 18 karaats witgouden ring bezet met met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 karat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.30 ct.No longer availableDim. 1,80 gEstimate: € 150 / 200 -
#520ChanelEen paar vergulde oorclips, gemerkt Chanel.
#398Een set van 2 Chinese vazen met de afbeelding van 3 jongedames .
A set of 2 Chinese vases depicting 3 young ladies.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 60 / 100