Other lots in this auction
-
#182Een zilveren schaaltje met handvat, Engelse keurmerken gedateerd London 1831 met een wapenschild voorstellende een arm met 3 pijlen in de vuist. Mogelijks het wapenschild van William Brodie. Gewicht bedraagt 105 gram.
A silver salver with handle, English hallmarks London 1831 with possibly the coat of arms of William Brodie. 105 g.No longer availableDim. 12 x 16.5 x 9.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#449Dees De Bruyn“Portret van een zangeres.” Litho genummerd 22/35. Gesigneerd buiten de plaat.
“Portrait of a singer.” Lithograph numbered 22/35. Signed outside the plate.No longer availableDim. 56 x 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#328Een lot van 10 stripalbums, bestaande uit eerste drukken 5 Michel Vaillant en 3 van Alex. Evenals nr 14 van de Lustige Kapoentjes & “De negen peperbollen” van Nero.
A lot of 10 comics, consisting of first editions of 5 Michel Vaillant and 3 of Alex. Added is no. 14 of the lusty Kapoentjes & De negen perperbollen by Nero.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#132Victor DolphynEen schilderij getekend Vic Dolphyn 1944 voorstellende een zicht op een boerderij met paardenkar . Olieverf op doek .
A painting signed Vic Dolphyn 1944 depicting a view of a farm with a horse cart. Oil on canvas .No longer availableDim. h 70 x l 92 cmEstimate: € 120 / 200 -
#405J.W.Een vilten hoge hoed in originele doos. Gemerkt “J.W.”.
A felt top hat in original box. Marked "JW".No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#153Een lot zilver bestaande uit een inktpotje en een sauskom. Birmingham 1903 en 1908.
A lot of silver consisting of an inkwell and a sauce boat. Birmingham 1903 and 1908.No longer availableDim. 925‰ Bruto:720gEstimate: € 300 / 400 -
#31Lot postzegels waarvan een album “Postage stamps of the U.K.”, begin jaren 70; een album “Nederland”; een album DDR; een album “Oostenrijk 1975-1984”.
Lot of stamps including an album “Postage stamps of the UK”, early 1970s; an album “Netherlands”; an album GDR; an album “Austria 1975-1984”.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#396Een Lodewijk XVI stijl tafeltje met gesculpteerde ornament in verguld kunstbrons.
A Louis XVI style side table with gilded bronze ornaments.No longer availableDim. 73 x 50 x 50cmEstimate: € 180 / 200 -
#327Kleurloos glazen art deco vaasje gemerkt Lalique France.
Colorless glass art deco vase marked Lalique France.No longer availableDim. H.13 cmEstimate: € 350 / 400 -
#398Een set van 2 Chinese vazen met de afbeelding van 3 jongedames .
A set of 2 Chinese vases depicting 3 young ladies.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#221‘Bastet Kat.’ Bronzen beeld op marmeren sokkel. Draagt handtekening ‘Levy’.
"Bastet Cat." Bronze statue on marble base. Bears signature 'Levy'.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#434Dordevic Miodrag“Lijnenspel.” Litho, genummerd 14/60. Buiten de plaat gesigneerd. Bijgevoegd attest Kunstgalerij Antoon van Dyck (12/1983).
“Line art.” Lithograph, numbered 14/60. Signed outside the plate. Attached certificate Art Gallery Antoon van Dyck (12/1983).No longer availableDim. 50 x 72 cmEstimate: € 60 / 140

