#93Een klokstel van gedreven koper, met twee rijkelijk gedecoreerde cassolettes.
A clock set of hammered copper, with richly decorated cassolettes.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 300 / 400 -
#545Recammier bank van mahoniehout. Omstreeks 1860.
#353La LouvièreEen crackleware vis, medio XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
#77Jef LambeauxEen gipsen buste van een dame, naar Jef Lambeaux.
A plaster bust of a lady, after Jef Lambeaux.No longer availableDim. 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#203SecondoEen bronzen beeld van een vogel op marmeren voet. Gesigneerd “Secondo”.
#179Een eiken kerkbank in gotische stijl met een bijhorend voetbankje .
#176Een gesculpteerde houten rollertop secretaire met 9 laden.
#24Roger Hebbelinck“Straatzicht in Oostkerke.” Kleurenlitho. Genummerd 255/350.
“Street view.” Color lithograph. Numbered 255/350.No longer availableDim. 31,5 x 41 cmEstimate: € 25 / 35 -
#589“De Omhelzing”. Oieverf op paneel. Getekend Mon Gelper ‘83 .
A painting , oil on panel , The Embrace signed Mon Gelper '83 .No longer availableDim. h 38 x b 43 cmEstimate: € 50 / 100