#352Een eikenhouten kruk.
An oak stool.No longer availableDim. 48 x 45 x 26cmEstimate: € 20 / 25 -
#35Een milieu de table op verzilverde voet.
An milieu de table on a silver-plated foot.No longer availableDim. 22 x 56 x 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#632Een lot van 3 gekleurde kristallen vazen waarvan 2 met geslepen vogeltjes.
A lot of 3 colored crystal vases of which 2 with cut birds.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 75 / 125 -
#442Banksy“Trolley Hunters”. Een litho op papier, genummerd 24/150, printzegel “P.O.W.”.
Trolley Hunters. A lithograph on paper, numbered 24/150, printing stamp "POW".No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#195Christofle, ParisEen porseleinen servies gemerkt Christofle Paris, serie Torsade Bleue.
#591Val Saint LambertEen lot van 4 champagnecoupes en één grote van kleurloos kristal.
A lot of 4 champagne coupes and one large one of colorless crystal.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#641Een lot van 3 kunstboeken.
A lot of 3 art books.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#612Paul Tuerlinckx“Op-Sinjoorken 1647.” Pastel op board. Gesigneerd.
#196Een marqueterie commode Louis XV stijl met 3 laden en marmeren blad. Steunend op bronzen leeuwenpoten. Her en der kleine fineerschade.
A marquetry commode Louis XV style with 3 drawers and marble top. Resting on bronze lion feet. Small veneer damage here and there.No longer availableDim. 89 x 130 x 53cmEstimate: € 200 / 280 -
#44Charles Trumper“Rivierzicht met koppel in boot.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#582LallemandPeriod: 1809-1892Een schilderij , olieverf op paneel getekend en gedateerd 1960 , getiteld “Le Soulard“.
A large white tablecloth, cleaned and 12 matching unused napkins.No longer availableDim. 280 x 140 cm en 47 x 47 cmEstimate: € 250 / 350