#398Een set van 2 Chinese vazen met de afbeelding van 3 jongedames .
#610Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#355Een kunststoffen bureaumeubel uit de jaren 60 van de vorige eeuw naar de Boby trolley van Joe Colombo .
#67Een porseleinen buste van een dame met hoed.
A porcelain bust of a lady with a hat.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120 / 180 -
#367Goebel - M.I. Hümmel“On our way.” Aardewerken beeldje. Gemerkt. Century collection 1992. Model 1987. Eau 794.
#642Een moderne glazen vaas met gesluierd patroon in de massa.
A modern glass vase with a veiled pattern in the mass.No longer availableDim. 23 x Ø15cmEstimate: € 40 / 60 -
#483Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor.
#322Een keramische lamp op sokkel uit de jaren 80 van de vorige eeuw . Groen / zwart met goudkleurige accenten .
A ceramic lamp on stand form the eighties, green and black with gilded details.No longer availableDim. 152 cmEstimate: € 120 / 200 -
#69G. Gilson“Landschap met hoeve”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
“Landscape with farm”. A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 25 x 32cmEstimate: € 80 / 100 -
#331Een paar kandelaars van kleurloos kristal. Gemerkt Val Saint-Lambert.
#632Een lot van 3 gekleurde kristallen vazen waarvan 2 met geslepen vogeltjes.
A lot of 3 colored crystal vases of which 2 with cut birds.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 75 / 125 -
#417Een lot van 4 Chinese porseleinen borden.
A lot of 4 Chinese porcelain plates.No longer availableEstimate: € 40 / 50