#514WiskemannEen lot van verzilverd Art-Deco theeservies waaronder Wiskemann.
A lot of silver plated Art Deco thee service, Wiskemann among others.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#433Antoon AmorgastiPeriod: 1880-1942“Olifant”. Een Art Deco beeld van geglazuurd keramiek, gemerkt “Cerabelga” en gesigneerd.
#516Handgeknoopt Oosters wollen tapijt met levensboom en afbeelding van dieren.
#338Een set magazine advertenties. Waaronder één van Cadillac en drie van Mobilgas.
#667Een lot van 9 gevarieerde borden.
A lot of 9 varied porcelain plates.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#585Een set van 2 mannequin poppen op een ronde houten voet .
#325Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rieten rugleuning.
#254Stanislas WarniePeriod: 1879-1958“Vijverzicht in de herfst.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Pond view in autumn.” Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 34 x 45 cmEstimate: € 180 / 220 -
#578Een lot van 3 grote recente Imari borden en 1 Arabisch Chinese stijl bord.
A lot of 3 large recent Imari plates and 1 Arabic Chinese style plate.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#362“Je n’arrive pas a m’ arrêter” & “Je suis un emmerdeur”. Twee posters van Ben.
“Je n'arrive pas a m'arrêter” & “Je suis un emmerdeur”. Two posters from Ben.No longer availableDim. 68 x 98 cmEstimate: € 120 / 200 -
#564Alfons Van Meirvenne“Loopvogel”. Oostindische inkt op papier. Gesigneerd.
"Flightless bird". India ink on paper. Signed.No longer availableDim. 50,5 x 62,50 cmEstimate: € 80 / 100