#696Een lot van 3 houten voetbankjes met gestoffeerde bekleding, waarvan 1 met gobelin.
Lot of 3 footstools with upholstery. One with tapestry.No longer availableDim. 18 x 33 x 27cmEstimate: € 30 / 35 -
#69G. Gilson“Landschap met hoeve”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
“Landscape with farm”. A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 25 x 32cmEstimate: € 80 / 100 -
#479Pol MaraPeriod: 1920-1998“Collage met naakt en veer”. Een litho op papier. Genummerd onderaan 44/120, gesigneerd buiten de plaat.
“Collage with nude and feather”. A lithograph on paper. Numbered at the bottom 44/120, signed outside the plate.No longer availableDim. 51,5 x 78cmEstimate: € 220 / 280 -
#645Een verzilverd metalen art deco coupe gemerkt Yarel.
#350Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#250Een 18 karaats witgouden ketting met hanger van wit- en geelgoud bezet met diamanten oude slijp +- 1 ct. en twee saffieren van +- 0,40 ct.
#94Een schilderij van een oude hoeve met watermolen getekend Gilain J.
#287Een groot lot verzilverd bestek in 7 originele etuis. Bestaande uit: een taartschep, 3 sets van 12 en 1 set van 6 vorken. 4 sets van 12 en 1 set van 6 lepels, 12 kreeftvorken, een set ‘toi et moi’ servetringen, sets kleine lepels van resp. 12, 6, 2 en 2 in aantal, en 12 kleine vorken.
A large lot of silver-plated cutlery in 7 original cases. Consisting of: A cake server, 3 sets of 12 and 1 set of 6 forks. 4 sets of 12 and 1 set of 6 spoons, 12 lobster forks, a set of 'toi et moi' napkin rings, sets of small spoons of resp. 12, 6, 2 and 2 in number, and 12 small forks.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#306Een set van 2 bijzettafeltjes met namaak marmeren bladen .
Two side tables with faux marbre tops.No longer availableDim. 46 x 65 x 32 cmEstimate: € 40 / 45