#620Een Engelse staande klok.
An English longcase clock.No longer availableDim. 230 x 50 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#663MuranoEen paar Murano clowns met diverse kleuren in de massa.
A couple of Murano clowns with various colors in the crowd.No longer availableDim. 30 en 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#450Een halssnoer met grijze keshiparels en een zilveren slot.
#414“Abstract met raster.” Gemengde techniek. Draagt handtekening.
“Abstract with grid.” Mixed technique. Bears signature.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 160 / 220 -
#222Een butler spiegel met verguld houten lijst.
A butler mirror with gilded wooden frame.No longer availableDim. Ø42cmEstimate: € 75 / 125 -
#649“Il Vecchio Porto Di Tolone”. Een litho op papier. Opschriften “Veduto dalla Parte dell'Academia di Pittura” - “Dall’acqua Figlio 1780”. Naar tekening door Claude Joseph Vernet.
“Il Vecchio Porto Di Tolone”. A lithograph on paper. Inscriptions “Veduto dalla Parte dell'Academia di Pittura” - “Dall'acqua Figlio 1780”. After a drawing by Claude Joseph Vernet.No longer availableDim. 28 x 40cmEstimate: € 25 / 50 -
#17SèvresEen paar karaffen en bijpassende glazen van kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
A pair of decanters and matching glasses in colorless crystal. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 20,5 & 9,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#636Een gesculpteerd houten zitbankje met blauw kussenzitting.
A small carved wooden bench with blue cushion seat.No longer availableDim. 100 x 120 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#574Paul Tuerlinckx“Portret van een roodharige dame.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#436Een houten Chinese opbergkist met snijwerk in het decor.
#149G. De Wit“Bloemenstilleven in bacchante vaas met classieke achtergrond.” Een wandtapijtje uit de werkhuizen van het bekende Mechelse bedrijf.
"Flower still life in bacchante vase with a classical background."No longer availableDim. 127 x 96 cmEstimate: € 120 / 200 -
#307Een lot van 2 koperen kandelaars, 3-potig, en 2 koperen lampadaires.
A lot of 2 copper candlesticks 3-legged, and 2 copper lampadaires.No longer availableDim. 50 cmEstimate: € 50 / 80