#146Een houten bureau in Engelse stijl met 9 laden.
#457DanEen Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Dan, Ivoorkust.
An African mask in carved wood, Dan, Ivory Coast.No longer availableDim. 37cmEstimate: € 80 / 100 -
#38Val Saint LambertEen karaf van geslepen kristal, met rood in de massa. Circa 1900.
#474Keith Haring“Tree of life”. Een litho op papier, genummerd 22/150, met naamstempel Keith Haring + droogstempel & stempel “The Keith Haring Foundation Inc.”
"Tree of Life". A lithograph on paper, numbered 22/150, with name stamp Keith Haring + embossing stamp & stamp "The Keith Haring Foundation Inc."No longer availableDim. 55 x 75cmEstimate: € 225 / 275 -
#684Een Engels eiken houten stoel met armleuning, wieltjes en witte stoffering.
#579René CarcanPeriod: 1925-1993“La Fleur Paysage”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
“La Fleur Paysage”. Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 56 x 65 cmEstimate: € 50 / 70 -
#345Een houten haltafeltje met marmeren blad en 1 lade.
#48Een glazen Art Deco punchbowl met 8 tasjes en scheplepel. Lichte schilfer aan rand van een tasje.
A glass Art Deco punch bowl with 8 cups and ladle. Light flake on the edge of a bag.No longer availableDim. 24 x Ø 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#396Een Lodewijk XVI stijl tafeltje met gesculpteerde ornament in verguld kunstbrons.
A Louis XVI style side table with gilded bronze ornaments.No longer availableDim. 73 x 50 x 50cmEstimate: € 180 / 200 -
#494Boudewijn Tuerlinckx“Mannenportret.” Pastel op papier. ‘B. Tuerlinckx naar Louis Tuerlinckx.’ Gesigneerd.
A Chinese porcelain ginger jar with a polychrome decoration of characters. With base. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 80 / 120