Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar miniatuur kalebasvaasjes van Chinees porselein met decor van rood en blauw bloemdecor.

Een paar miniatuur kalebasvaasjes van Chinees porselein met decor van rood en blauw bloemendecor.

A pair of Chinese porcelain miniature gourd vases with a red and blue flower decoration in Imari style.
Dim. 11,5 cm
SKU: 2305230381.
Auction day: 24 May 2023 19:00
Catalogue #381
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #471

    Een Ottomaans vuursteenpistool met koperen decoratie. Laat XIXde eeuw.

    An Ottoman flintlock pistol with copper decoration. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. l 53 cm
    Estimate: € 360 / 420
  • #259
    Lode Van Vaernewijck

    Een lot van 3 aquarellen op papier. Onderaan gesigneerd.

    A lot of 3 watercolors on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #651

    Een Art-Deco vaas in aardewerk onderaan gemerkt .

    An Art-Deco vase in faience marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #182

    Een zilveren schaaltje met handvat, Engelse keurmerken gedateerd London 1831 met een wapenschild voorstellende een arm met 3 pijlen in de vuist. Mogelijks het wapenschild van William Brodie. Gewicht bedraagt 105 gram.

    A silver salver with handle, English hallmarks London 1831 with possibly the coat of arms of William Brodie. 105 g.
    No longer available
    Dim. 12 x 16.5 x 9.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #41

    Een zilveren sigarettendoos, gemerkt 935/1000 met monogram A.M. en een Dupont aansteker, evenals een zilveren kettinkje met clips.

    A silver cigarette case, marked 935/1000 with monogram AM and a Dupont lighter, evelans a silver chain with clips.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #441

    Een polychrome Chinees porseleinen vaas. Decoratie met figuren.

    A polychrome Chinese porcelain vase. Decoration with figures.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #283

    Een Tiffany tafellampje beige met groene rand.

    A Tiffany table lamp, beige with green edge.
    No longer available
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #302
    Martin Wallaert
    Period: °1944

    “Meisje met geit”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Girl with goat". Lithograph. Signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 45 x 52 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #86

    Een paar gebeeldhouwde en gebeitste houten zetels met bijhorende poef in Louis XVI stijl.

    A pair of carved and stained wooden seats with matching ottoman in Louis XVI style.
    No longer available
    Dim. 94 x 80 x 90cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #493

    Een luchter van koper en kristal.

    A chandelier of copper and crystal.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #20

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,18 ct.

    An 18 carat yellow gold ring set with a solitaire of +- 0.18 ct.
    No longer available
    Dim. 2,75 g
    Estimate: € 320 / 380
  • #616

    Een wit en zwart marmeren zuil.

    Column in white and black marble.
    No longer available
    Dim. 60 x Ø28cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More