#187Een lot van zilveren Mesh handtasjes met een totaalgewicht van 291 gram.
#74Pierre HendrixPeriod: °1913“Dorpszicht in de Ardennen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#561Een paar Chinees porseleinen sang de boeuf vazen.
A pair of Chinese porcelain sang de boeuf vases.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#373Een paar Chinese blauwe en witte porseleinen gemberpotjes.
A pair of Chinese blue and white porcelain ginger jars.No longer availableDim. h: 32 en 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#34172 Amsterdamse huisjes van blauw en wit aardewerk uitgegeven door BOLS-HENKES voor KLM. Grotendeels verzegeld met waszegel.
#42Een gesculpteerd houten paneel met een schaars geklede dame met wijnkruik. Einde XIXde eeuw.
A carved wooden panel with a scantily clad lady with a wine jug.No longer availableDim. 44 x 22cmEstimate: € 35 / 50 -
#344Een houten klaptafel met rond blad, 3-potig.
#29W.M.F.Een verzilverd metalen sigarettendoosje, onderaan gemerkt.
A silver-plated metal cigarette box, marked at the bottom.No longer availableDim. h 5 x 13 x 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#584Piet Van De WallePeriod: 1905-1980“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Getekend en gedateerd 1957.
#338Een set magazine advertenties. Waaronder één van Cadillac en drie van Mobilgas.
#394“Spirituwheel.” Pastel op paneel.
“Spirituwheel.” Pastel on panel.No longer availableDim. 54 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#219Een spiegel van gebeeldhouwd hout met console.
A mirror with sculpted wooden frame and console.No longer availableDim. 105 x 70 cmEstimate: € 80 / 120