#108Een doos met zilver visbestek bestek bestaande uit twee serveerstukken en resp. 12 vismessen en vorken. Nederlandse keur, 2de gehalte. Makers merk N.V. Zilverfabriek Voorschoten.
A box of silver fish cutlery consisting of two serving pieces and resp. 12 fish knives and forks. Dutch hallmark, 2nd title. Maker’s mark N.V. Zilverfabriek Voorschoten.No longer availableDim. 1425 gEstimate: € 600 / 700 -
#682Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#392Een lot van 12 niet ingelijste gravures, buiten de plaat gesigneerd en genummerd. Bart d’Eyckermans, “Moet boven een renaissance landschap” (7/20). Goedele Peeters 1993, “Solid Ground” (zeefdruk, 22/25). ?, “Inflexio” (E.A. 25). H.B. 91, “De Hal” (47/50). Louis ‘74, “Daken”. Edwig 1973, “Nar en monster” (A.P.) en “Stadsscènes”. Marc De Boever, “Votez...” (37/80). Renaat Ivens, “Aankondiging van de Winter” (B 1/15). Goedele Peeters, “Verses” (1998, 2/20, 3/20)(1993, 1/25).(..)
Lot of 12 unframed engravings, signed and numbered outside the plate. Bart d'Eyckermans, “Must above a renaissance landscape” (7/20). Goedele Peeters 1993, “Solid Ground” (silkscreen, 22/25). ?, “Inflexio” (EA 25). HB 91, “De Hal” (47/50). Louis '74, “Rooftops”. Edwig 1973, “Jester and Monster” (AP) and “City Scenes”. Marc De Boever, “Votez...” (37/80). Renaat Ivens, “Announcement of Winter” (B 1/15). Goedele Peeters, “Verses” (1998, 2/20, 3/20)(1993, 1/25).(..)No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#428H. VallaurisEen moderne geglazuurde aardewerken vaas, oranje in de massa. Gesigneerd onderaan. Pièce Unique.
A modern glazed earthenware vase, orange in the mass. Signed at the bottom. Piece Unique.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#32Een lot van vier ingekleurde gravures. Met betrekking tot Antwerpen, Milaan, Brussel, en Parijs. XIXde eeuws.
#347Een Jugendstil tuintafeltje in brons .
#319Een noten-en mahoniehouten klaptafeltje met ovaal blad en gesculpteerde poten op wieltjes.
A walnut and mahogany folding table with oval top Carved legs on wheels.No longer availableDim. 69 x 104 x 89cmEstimate: € 40 / 50 -
#692Een roodkleurig handgeknoopt tapijt.
A carpet.No longer availableDim. 150 x 115 cmEstimate: € 40 / 60 -
#124Peter ColfsPeriod: 1906-1983“Havenzicht”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd, achterzijde gemarkeerd “P. Colfs Antwerpen”
#235Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIIIde eeuw.
#415Een set van een kristallen karaf met tien glazen, handgeslepen met een floraal decor.
A set of a crystal decanter with ten glasses, hand-cut with a floral decor.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 40 / 60