#107Een lot zilver, 10 stuks bestaande uit een schoteltje, servietringen, kannetje, etc.
A lot of silver, 10 pieces consisting of a saucer, napkin rings, jug, etc.No longer availableDim. 925‰Estimate: € 300 / 500 -
#205Een grote eikenhouten opbergkoffer.
#239Van Wauwel“Bloemenstilleven met kerstrozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘94.
“Flower still life with poinsettias.” Oil on canvas. Signed. Dated '94.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#325Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rieten rugleuning.
#76Een Biedermeier sofa met 2 rolkussens onder de armleuning, XIXde eeuws met walnotenhouten gesculpteerd frame en opnieuw gestoffeerd, chocolade bruin fluwelen bekleding.Koperen wieltjes apart te bevestigen, waarvan 1 gebroken en te herstellen.
#230Een 18 karaats driekleurige gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct.
An 18 carat tricolor gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.18 ct.No longer availableDim. 8,45 gEstimate: € 500 / 600 -
“Mother and child on the beach, 63 times.” Oil on 63 canvases.No longer availableDim. 76 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#394“Spirituwheel.” Pastel op paneel.
“Spirituwheel.” Pastel on panel.No longer availableDim. 54 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#634Een stuk koraal met houten sokkel.
A piece of coral with a wooden base.No longer availableEstimate: € 40 / 60