#450Een halssnoer met grijze keshiparels en een zilveren slot.
#103Limousin“Jachttafereel met antilopen.” Beeld van zamak op groen en wit marmeren sokkel.
“Hunting scene with antelopes.” Statue of zamak on a green and white marble base.No longer availableDim. 36, 5 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#137Een zilveren 86-delig bestek gemerkt 800 en DB in 4 doosjes, met een totaalgewicht van 4020 gram.
#360Herodia Swiss MadeEen 18 karaats geelgouden dameshorloge. Gemerkt “Herodia ancre 17 Rubis”.
An 18 karat yellow gold ladies watch. Marked "Herodia ancre 17 Rubis".No longer availableDim. 8,55 gEstimate: € 150 / 200 -
#162Een gevarieerd lot bestek met zilveren heften.
#288Een set van grote 2 messing kandelaars.
#193Een paar houten lampenvoeten in Art Deco stijl.
A pair of wooden lamp bases in Art Deco style.No longer availableDim. 33 x 15cmEstimate: € 75 / 125 -
An 18 carat yellow gold necklace with pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.50 ct. and a central ruby of +- 2 ct.No longer availableEstimate: € 750 / 850 -
#109V. Apner“Bloemenstilleven met rozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#696Een lot van 3 houten voetbankjes met gestoffeerde bekleding, waarvan 1 met gobelin.
Lot of 3 footstools with upholstery. One with tapestry.No longer availableDim. 18 x 33 x 27cmEstimate: € 30 / 35