#352Een eikenhouten kruk.
An oak stool.No longer availableDim. 48 x 45 x 26cmEstimate: € 20 / 25 -
#192Een butler spiegel met verguld houten lijst.
A butler mirror with gilded wooden frame.No longer availableDim. Ø79cmEstimate: € 150 / 200 -
#311Val Saint LambertEen lot van vier stuks gegoten kristal, waaronder twee vazen, een kandelaar, en een schaal. Rood, met één stuk groen.
A lot of four pieces of cast crystal, including two vases, a candlestick and a bowl. Red, with one piece of green.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 70 / 100 -
#314Limoges FranceEen porseleinen koffie-en eetservies. Model ‘D’artois’ met handgeschilderd decor met rozen en vergulde accenten. Compleet voor 12 personen. (Deksel suikerpot ontbreekt).
A porcelain coffee and dinner set. Model 'D'artois' with hand-painted decor with roses and gilded accents. Complete for 12 people. (Sugar bowl lid is missing).No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#174Een lot van 5 zilveren bekers met een totaalgewicht van 380 gram.
Lot of five silver beakers. 380 g.No longer availableEstimate: € 125 / 175 -
#318Willy VandersteenEen lot van 18 strips van Suske en Wiske. Waaronder vijf eerste drukken: Ijzeren Schelvis”, “De Gramme Huurling.”, “De Schone Slaper.”, “De Kaartendans.”, “Het sprekende testament.”
A lot of 18 comics from Suske en Wiske. Including five first editions: Ijzeren Schelvis”, “De Gramme Huurling.”, “De Schone Slaper.”, “De Kaartendans.”, “Het sprekende testament.”No longer availableEstimate: € 90 / 100 -
#232Karel Van LerberghePeriod: 1889 -1953“Vlaams winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Flemish winter landscape”. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 300 / 400 -
#286Een gebeeldhouwd houten kamerscherm met vier panelen. Opengewerkt en gepolychromeerd.
A carved wooden screen decorated with 4 panels. Polychrome painting.No longer availableDim. 161 x 208 cmEstimate: € 80 / 120 -
#265Een lichtgroene Val Saint Lambert vaas uit de jaren 60 van de vorige eeuw.
A light green Val Saint Lambert vase from the 1960s.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 40 / 45