#63
Een vroeg XXste eeuwse polychroom houten console.
An early 20th century polychrome wooden console.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 35/45 -
#160
An 18 karat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.58 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 1100/1200 -
#398
Een set van 2 Chinese vazen met de afbeelding van 3 jongedames .
#174
Een lot van 5 zilveren bekers met een totaalgewicht van 380 gram.
Lot of five silver beakers. 380 g.No longer availableEstimate: € 125/175 -
#677Bergen
Een porseleinen vaasje van plateelwerk.
A porcelain faience vase.No longer availableDim. 12cmEstimate: € 40/60 -
#366
Een presenteervitrine uit notenhout, met gesculpteerde bovenrand.
#233
Een biscuit beeld van twee spelende engeltjes. Circa 1900.
A biscuit sculpture of two playing angels. Circa 1900.No longer availableDim. h 34,5 cmEstimate: € 120/180 -
#500
#344
Een houten klaptafel met rond blad, 3-potig.
#520Chanel
Een paar vergulde oorclips, gemerkt Chanel.
#469
“Ekster”. olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd , gedateerd 48 .
#656
Een modern vierkante bijzettafel met rieten tablet en onderblad.
A moderne tea table with square wicker top and lower tablet.No longer availableDim. 50 x 58 x 58cmEstimate: € 30/40