#693Sellmann, WeidenEen gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
A set of white porcelain tableware with a silver-colored rim. Marked on the bottom. Mid-20th century.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#392Boy Haerden“Naakte wezens”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Glas rechtsonder beschadigd.
"Naked beings." A painting, mixed media on paper. Shows slight water damage, frame with broken glass.No longer availableDim. 51 x 65cmEstimate: € 40 / 60 -
#100Een paar 18 kt geelgouden oorbellen telkens met een diamand JVS1-JVVS1 met een gezamenlijk gewicht van 1,96 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings each set with a diamond JVS1-JVVS1, with a total weight of 1.96 ct.No longer availableDim. 2,14 gEstimate: € 2700 / 2900 -
#575Een Engelse mahoniehouten tafel met 3 verlengstukken.
An English mahogany table with 3 extendable pieces.No longer availableDim. 76 x 106 x 162 +(3x45)cmEstimate: € 100 / 120 -
#131DelheidEen art deco zilveren koffieset, gemerkt onderaan.
An Art Deco silver coffee set, marked at the bottom.No longer availableDim. 800‰ - 2855g brutoEstimate: € 500 / 800 -
#355Een paar vintage design draaistoelen met faux leder bekleding en gechromeerde voet. Sporen van slijtage.
A pair of vintage design swivel chairs with faux leather upholstery and chrome base. Signs of wear.No longer availableDim. 79 x 40 x 41cmEstimate: € 40 / 60 -
#591Hans BodyEen Harp Zither. Een houten snaarinstrument in koffer meet toebehoren, binnen in gemerkt met label: Hans Body Innsbruck.
A Harp Zither. A wooden string instrument in a case with accessories, marked inside with label: Hans Body Innsbruck.No longer availableDim. 77 x 43cmEstimate: € 100 / 120 -
#176Een Engelse mahoniehouten bibliotheekkast, zesdeurs met 3 laden.
#201Een bronzen beeld van een maraboe met blauwgroen patina.
#534Keth Haring FoundationPeriod: °1953“Compositie met figuren”. Genummerd 85/150 en in de plaat gesigneerd met stempel en droogstempel.
"Composition with Figures." Numbered 85/150 and signed in the plate with stamp and embossed stamp.No longer availableEstimate: € 200 / 220