Similar lots by type
-
#218
Een grote messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Un grand chandelier d'église en laiton de style baroque.No longer availableDim. h: 137 cmEstimate: € 100/150 -
#125
Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 250/300 -
#16
Een paar smeedijzeren vuurmanden.
Une paire de paniers à feu en fer forgé.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 50/70 -
#145
Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250/280 -
#187
Een paar indrukwekkende wandkandelaars van zwartgepatineerd en vuurverguld brons met twaalf lichtarmen in twee rijen, gedragen door gevleugelde hermenfiguren.
Une paire d'imposantes appliques murales en bronze patiné noir et doré au feu avec douze bras de lumière sur deux rangs, soutenus par des hermens ailés.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 3000/3500 -
#205
Een smeedijzeren luchter, versierd met druivenranken. De lichtpunten eindigend met drie gekleurde glazen kapjes en centrale coupe (lichte randschade aan de coupe).
Un lustre en fer forgé, décoré de pampres. Les points lumineux se terminent par trois abat-jour en verre coloré et la coupe centrale (léger dégât des bords de la coupe).No longer availableDim. H:80cmEstimate: € 80/120 -
#485
Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.
Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#85
Een paar schijfkandelaars van geel en rood koper.
Une paire de chandeliers à disque en cuivre jaune et rouge.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/180 -
#227
Een verguld messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met korenhalmen.
Un lustre en laiton doré à six points lumineux et décoré de gerbes.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100/120 -
#195
Een grote Marie-Thérèseluchter met achttien lichtpunten in drie rijen en versierd met kristallen pendeloques.
Grand lustre Marie-Thérèse à dix-huit lumières en trois rangés, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 200/300 -
#524
Een verguld messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met lauriertakken en een centrale glazen coupe.
Lustre en laiton doré à trois bras de lumière, décoré de branches de laurier et d'une coupe centrale en verre.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60/100 -
#266
Een verguld bronzen staande lamp met tien lichtpunten.
Lampadaire en bronze doré à dix points lumineux.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 120/200 -
#215
Een koperen bolluchter met twee keer acht lichtarmen en getooid met een dubbele adelaar.
Un lustre en cuivre à deux huit bras de lumière et décoré d'un double aigle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 40/80 -
#185
Een luchter van verguld brons en hout met vijf lichtpunten, versierd met fluitspelende saters en eindigend in bloemvormige glazen kapjes.
Lustre en bronze doré et bois avec cinq lumières, décoré de satyres jouant la flûte et se terminant en fleurs en verre.No longer availableDim. H:40cmEstimate: € 200/300 -
#241
Een paar messingen wandlampen met bol glas.
Une paire d'appliques en laiton avec verre convexe.No longer availableDim. l: 57 cmEstimate: € 60/80 -
#197
Een tweearmige wandkandelaar van groengepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met geslepen spiegeltjes en guirlandes.
Applique à deux bras en bois patiné vert de style Louis XVI à miroirs taillés et guirlandes.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 60/80 -
#495Noveroy, France
Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.
Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 80/120 -
#527
Een vintage roze metalen hanglamp. Jaren ‘70. Gemerkt ‘VH’.
Suspension vintage en métal rose. années 70. Marqué 'VH'.No longer availableDim. H:55cmEstimate: € 80/120 -
#659
Een lot van een twintigtal antieke olielampjes in diverse uitvoeringen.
Lot d'une vingtaine de lampes à huile anciennes aux décors variés.No longer availableDim. H:10-15cmEstimate: € 40/60 -
#302
Een goudgepatineerd smeedijzeren luchtertje met drie lichtpunten.
Lustre en fer forgé patiné or à trois points lumineux.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/120 -
#133
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
Une paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur des socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 260/300 -
#135
Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.
Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 320/360 -
#504
Een sac-à-perlesluchter van messing en glas.
Lustre sac-à-perles en laiton et verre.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60/100 -
#415
Een lot van drie messingen kerkkandelaars, waarbij één gemonteerd als lampenvoet.
Lot de trois bougeoirs d'église en laiton dont un monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 32, 60 & 76 cmEstimate: € 35/45
Other lots in this auction
-
#97
Een lot van zeven oude fotocamera’s en een verrekijker.
Lot de sept anciennes caméras à photographies et une paire de jumelles.No longer availableDim. H:10cmEstimate: € 120/180 -
#675Val Saint Lambert
Een lampenvoet van blauw kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal bleu. marqué.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35/45 -
#561
Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.
Tortue en faïence verte. Travail chinois.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 120/160 -
#157
“De bronstijd”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Rodin.
"L'âge du bronze". Une sculpture en bronze à patine verte d'après une oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 360/380 -
#609Roger SomvillePeriod: 1923 - 2014
“Rubens... attentif”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Rubens...attentif". Une gravure. Signé à l'extérieur de la plaque. essai d'artiste.No longer availableDim. 56 x 45 cmEstimate: € 85/100 -
#370
Vier verschillende 18 K geelgouden trouwringen .
Quatre alliances différentes en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 11,88 gEstimate: € 350/450 -
#486
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 390 x 300 cmEstimate: € 150/200 -
#412
“Horizon.” Olieverf op hout. Draagt monogram achteraan W.S. 93. Beschadiging.
"Horizon." Huile sur bois. Porte monogramme à l'arrière WS 93. Dégât.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 120/180 -
#611
Een vierdelig koffie- en theestel van fraai bewerkt tin. We voegen er een Brussels porseleinen klepkan met tinnen deksel aan toe.
Un service à café et à thé de quatre pièces en étain magnifiquement travaillé. On y ajoute un pichet à valve en porcelaine de Bruxelles avec un couvercle en étain.No longer availableDim. h: 25 cm - 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#396
Vier gigognetafeltjes van zwartgelakt hout, versierd met decors van ingelegd parelmoer.
Quatre tables gigogne en bois laqué noir, ornées de décors incrustés de nacre.No longer availableDim. 78 x 58 x 37 cmEstimate: € 100/120 -
#512
Een zwartgelakt Japans bureau, het blad versierd met een pietra dura decor van geisha’s in een landschap. Met glazen blad.
Bureau japonais laqué noir, le plateau orné de pierre dure présentant des geishas dans un paysage. Avec tablette en verre.No longer availableDim. 80 x 140 cmEstimate: € 200/300 -
#584Robert Van CauwenberghePeriod: 1905 - 1985
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op board. Gesigneerd en met dédicace aan Isidore Opsomer.
"Nu féminin". Technique mixte sur carton. Signé et dédicacé à Isidore Opsomer.No longer availableDim. 76 x 60 cmEstimate: € 75/100