Other lots by Christofle, Paris
-
#248Christofle, Paris
Een grote plateau, een ronde schotel, 2 onderzetters en een tafelschuier. Alle gemerkt.
Un grand plateau, un plat rond, 2 protège-plats et un ramasse-miettes.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#188Christofle, Paris
“Les cloisonnés”. Een bestek van verzilverd metaal en Chinese lak. Nieuwstaat met originele verpakkingen. Compleet voor 6 personen, 69 stuks: 6 visvorken, 6 -messen, 6 messen, 6 vorken, 6 lepels, 6 dessertvorken, 6 -messen, 6 -lepels, 6 taartvorken, 6 koffielepels, taartschep, sauslepel, flessenopener, rijstschep, dessertvork, pollepel, dienlepel, botermes, kaasmes.
”Les cloisonnés”. Un service à couverts en métal argenté et laque chinoise. Etat neuf et emballage d’origine. Complet pour six personnes, 69 pièces: 6 fourchettes à poisson, 6 couteaux à poisson, 6 couteaux, 6 fourchettes, 6 cuillères, 6 fourchettes à dessert, 6 couteaux à dessert, 6 cuillères à dessert, 6 fourchettes à gâteau, 6 cuillères à café, une pelle à tarte, une cuillère à sauce, un ouvre-bouteille, une cuillère de service, une grande fourchette, une louche, un couvert de service, un cou(..)No longer availableEstimate: € 700 / 1000 -
#251Christofle, Paris
Diverse voorwerpen van verzilverd metaal en glas: pepervat, zoutvat, suikerstrooier, suikerschaar, zoutstel (massief zilveren monturen), pique-fleurs. Alle gemerkt.
Un lot d’objets divers en verre et métal argenté: un poivrier, une salière, un saupoudroir à sucre, une pince à sucre, un ensemble à sels (montures en argent massif) et un pique-fleurs. Marqués.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#163Christofle, Paris
Twaalf onderzetborden van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.
Douze dessous-de-plat en métal argenté. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 300 / 500 -
#131Christofle, Paris
“Les cloisonnés”. Een tafelkandelaar van verzilverd metaal met bruine Chinese lak. Twee armen. Onderaan gemerkt.
”Les cloisonnés”. Un candélabre de table à deux bras en métal argenté et laque chinoise brune. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 19,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#247Christofle, Paris
Twee tafelkandelaars van verzilverd metaal met twee en met drie armen. Onderaan gemerkt.
Deux candélabres de table en métal argenté à deux et à trois bras. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#358Christofle, Paris
Een paar kleine tafelkandelaars van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.
Une paire de petits candélabres de table en métal argenté. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 150 / 200 -
#123Christofle, Paris
Een paar tafelkandelaars van verzilverd metaal in Lodewijk XIV-stijl. Onderaan gemerkt.
Une paire de candélabres de table en métal argenté, style Louis XIV. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 300 / 400
Other lots in this auction
-
#766
Een rond houten wandklokje.
Petite pendule murale ronde en bois.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#448
Een lot van twaalf kleine vrouwenbustes van gesculpteerd Afrikaans ivoor.
Un lot de douze bustes en ivoire africaine sculptée.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#183
Een replica van een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap in een toren.
Une réplique d’une pièce de maîtrise d’un escalier en colimaçon en bois dans une tour.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 260 / 300 -
#395
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,47 gEstimate: € 160 / 200 -
#526
Handgeknoopt Kashmir tapijt van wol en zijde. Met religieuze teksten.
Un tapis Kashmir en soie et laine nouée main. Décoration de textes religieux.No longer availableDim. 184 x 125 cmEstimate: € 400 / 600 -
#675
Drie antieke dekselpotjes van meerkleurig Chinees porselein, versierd met bloemendecors. De twee grote met een haarscheur.
Trois petits pots à couvercle en porcelaine de Chine polychrome, décors de fleurs.No longer availableDim. h: 10 & 13 cmEstimate: € 200 / 240 -
#164S. Heinz
“Personages aan een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Personnages au bord d’un lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 150 / 200 -
#119Alphonse Proost
“Vissersvrouwen op de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Femmes de pêcheurs et rivage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x47 cmEstimate: € 300 / 500 -
#531
Een klein Chinees kraagvaasje van olijfgroen porselein. Onderaan gemerkt.
Un petit vase à col chinois en porcelaine olive verte. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 120 / 160 -
#136
Een eikenhouten buffet in Régencestijl met twee gemoulureerde deuren.
Un buffet style Régence en chêne à deux portes moulées.No longer availableDim. 123 x 131 x 51 cmEstimate: € 50 / 100 -
#203
Een bronzen barometer van vuurverguld brons met een beeltenis van Chronos en een cherubijn.
Un baromètre en bronze doré au feu , décor de Chronos et un chérubin.No longer availableDim. l: 85 cmEstimate: € 3000 / 3400 -
#462Dane Andeyer
“Incertitude”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 15/20 en gedateerd ‘86 buiten de plaat.
”Incertitude”. Une lithographie. Signée et numérotée 15/20 et datée ‘86 hors planche.No longer availableDim. 39,5 x 49 cmEstimate: € 120 / 180