Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar mondgeblazen glazen karaffen. Met gesatineerde decoratie. Eén schilfer aan de bovenrand.

Een paar mondgeblazen glazen karaffen. Met gesatineerde decoratie. Eén schilfer aan de bovenrand.

Paire de carafes en verre soufflé à la bouche. Avec décoration satinée. Un éclat sur le bord supérieur.
214
h 33 cm
Estimate: 6080
Catalogue #214
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #182

    Een zeshoekig dekselvaasje van meerkleurig Delfts aardewerk met een decor van bloemen en vogels en het deksel getooid met een leeuwtje. Omstreeks 1800. Bijgevoegd een XVIIIe eeuws achthoekig bordje van blauw en wit aardewerk met beschadiging.

    Vase à couvercle hexagonal en faïence de Delft multicolore à décor de fleurs et d'oiseaux et le couvercle orné d'un lion. Vers 1800. Attaché est une assiette octogonale du XVIIIe siècle en faïence bleue et blanche endommagée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26,5 & Ø: 22,5 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #273

    Een verzilverd messingen dienblad met opengewerkte rand en met gegraveerd decor.

    Un plateau en laiton argenté à bord ajouré et décor gravé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 46 x 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #141
    Kaiser - Siam

    Een porseleinen vaas naar Japans voorbeeld.

    Un vase en porcelaine d'après un exemple japonais.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35
    Estimate: € 40 / 60
  • #20

    Een paar neo-renaissance kandelaars van messing en een geelkoperen kandelaar met drie lichtpunten in de vorm van lelies.

    Une paire de bougeoirs en laiton Néo-Renaissance et un bougeoir en laiton à trois lumières en forme de fleurs de lys.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #236
    Capodimonte

    “Elegante dame met bloemen”. Groepje van gekleurd biscuit. Onderaan gemerkt met de gekroonde N. Italiaans werk. Vingertje afgebroken.

    « Dame élégante aux fleurs ». Groupe de biscuits colorés. Marqué en bas du N couronné. Travail italien. Doigt cassé.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #279
    Max (?)

    “Hoevezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue de la ferme." Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 48 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #235
    L. Meyer

    “Grootouders met baby”, olieverf op paneel, gesigneerd.

    "Grands-parents avec bébé" tableau huile sur panneau, signé.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #65

    Een lot snuisterijtjes, bestaande uit vier antieke brilletjes in etui en enkele instrumentjes.

    Lot de bibelots, composé de quatre verres anciens dans un étui et de quelques instruments.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #23
    A. Camos, Valauris

    Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.

    Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un poisson. Un cheveu.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #28

    Twee theekoppen van Brussels porselein met meerkleurige en vergulde decors. XIXe eeuw.

    Deux tasses à thé en porcelaine de Bruxelles aux décors multicolores et dorés. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 & 11,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #287
    Lladro

    “Meisje met bloemenmand”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Gemerkt en gedateerd 1983. Enkele bloemblaadjes beschadigd.

    "Fille au panier de fleurs". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué et daté 1983. Quelques pétales abîmés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #256
    Henri d’Ainecy Montpezat

    “Chevaux & Voitures” n°3 Dog-Cart a deux roues, ets paard en koets.

    « Chevaux & Voitures » n°3 Dog-Cart a deux roues, gravure cheval et calèche.
    No longer available
    Online only
    Dim. h64cm x b77cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only Varia - Januari 2023

Op Maandag 30 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday January 30th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

30 January 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More