Other lots in this auction
-
#278
Twee lege oude houten Legodozen.
Deux vieilles boîtes de Lego en bois vides.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 40 x 47 cmEstimate: € 15/30 -
#259Goebel, Germany
“Meisje met beer” & “Jongetje met mandoline” Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van Nina Marco.
Fille à l'ours & Garçon à la mandoline Une paire de figurines en biscuit multicolore de la série Nina Marco.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 15 & 14 cmEstimate: € 30/40 -
#91Ilmenau
Een eironde vaas van kobaltblauw porselein met een rozentuil in een uitsparing. Onderaan gemerkt.
Un vase ovoïde en porcelaine bleu cobalt avec un bouquet de roses dans une cartouche. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H. 30 cmEstimate: € 30/40 -
#211
Een lampenvoet van meerkleurig glaspasta. Originele kap manco.
Un pied de lampe en pâte de verre multicolore. Abat-jour d’origine manque.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H:52cmEstimate: € 40/60 -
#267
Een paar antieke schoteltjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders op celadonkleurige fond. Onderaan gemerkt. Randschade.
Une paire de soucoupes antiques en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons sur fond céladon. Marquées en bas. Bords endommagés.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø: 18 cmEstimate: € 40/60 -
#174MargueritePeriod: 1868-1946
“Landschap met palmbomen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd E.M.
"Paysage avec palmiers". Peinture à l'huile sur toile. Monogrammée EM.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 22 cmEstimate: € 25/35 -
#175
Een gevarieerd lot foto-albums e.d., bestaande uit twee albums met lederen kaft, twee met imitatielederen kaft, een album met houten fotokader als kaft en drie kastjes met uitneembare fotomapjes.
Un lot varié d'albums photos, etc., composé de deux albums avec couvertures en cuir, deux avec couvertures en similicuir, un album avec cadre photo en bois comme couverture et trois coffrets avec chemises photo amovibles.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 100/150 -
#58
Een Chinese moeder en kind van polychroom steencomposiet. Hoofdje manco. Hoofd van de moeder hersteld. Laat 19de eeuw.
Une mère chinoise et son enfant en composite de pierre polychrome. Une tête manque. La tête de la mère réparée. Fin 19ème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h 27 cmEstimate: € 40/60 -
#115Peter Jonckheere
“Demon op de berg”. Een houtsnede. Gesigneerd, gedateerd ‘97 en genummerd 52/100 buiten de plaat.
"Démon sur la montagne". Une gravure sur bois. Signé, daté '97 et numéroté 52/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 36,5 x 13,5 cmEstimate: € 10/20 -
#253Goebel, Germany
“Ich mag nicht”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Eerste uitgave 1997. Onderaan gemerkt. No. 630.
"Ich mag nicht". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Première édition 1997. Marquée en bas. no. 630.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 20/30 -
#290
De kat van Jan, Jans en de kinderen. Geweven strip.
Le chat de Jan, Jans et les enfants. Bande tissée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 23 x 68 cmEstimate: € 30/35 -
#166
“Vrouwenbuste met oester als halsketting”. Een beeldje van brons.
« Buste de femme avec huître en collier ». Une statuette de bronze.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 60/100