#666Een zwartgelakte Chinese klapsecretaire met uitgestoken en gepolychromeerde decors.
Un secrétaire chinois à abattant laqué noir à décors sculptés et polychromes.No longer availableDim. 112 x 92 x 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#49“Zicht met boten bij een brug”. Olieverf op doek.
"Vue avec des bateaux sur un pont". Huile sur toile.No longer availableDim. 65 x 95 cmEstimate: € 55 / 65 -
#23Een phrenologische buste van aardewerk.
#28Een faience lampenvoet met een handgeschilderd decor.
#387Val Saint LambertEen paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal.
#107Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.
#322Een lange rechthoekige spiegel.
#270Een 18 K geelgouden gemarteleerde broche in de vorm van een tak.
#145Tori BurchEen kleurrijke lederen geldbeugel met rits en sleutelhanger.
#618Een schaaltje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
Un bol en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages. Marqué en bas.No longer availableDim. 22,5 x 28 cmEstimate: € 65 / 75