Other lots in this auction
-
#234
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘82.No longer availableDim. 81 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#484Heins
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 48 x 56 cmEstimate: € 100 / 150 -
#485
Een rood gelakt Chinees kastje met twee deuren.
Une petite armoire chinoise laque rouge à deux portes.No longer availableDim. 80 x 58 x 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#540
Nederlandse kanonneerboot omstreeks 1830. Grote maquette.
Une canonnière des Pays Bas, +- 1830. Une grande maquette.No longer availableDim. L. 116 cmEstimate: € 60 / 100 -
#91
“Mémorial Jubilaire du Cardinal Mercier 1874 - 1924”. Genummerd exemplaar: 212/700. Gedrukt bij Van Dieren & Co. Antwerpen, 1924.
”Mémorial Jubilaire du Cardinal Mercier 1874 - 1924”. Exemplaire numéroté: 212/700. Van Dieren & Co. Anvers, 1924.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#79Nest Martens
“Boer met hooischoven”. Pastel op papier. Gesigneerd. In de stijl van de Latemse school.
”Fermier et meules de foin”. Pastel sur papier. Signé. Style école de Lathem.No longer availableDim. 33 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#117
“Labradora”. Beeld gesigneerd Miro en genummerd 100/2500. Met certificaat.
”Labradora”. Une statue signée Miro et numérotée 100/2500. Avec certificat.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 200 / 250 -
#556Kerman Lavar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 472 x 350 cmEstimate: € 200 / 260 -
#245
Een 18 karaats geel gouden speld bezet met een diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en robijn baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une pince en or jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,20 ct et de rubis baguette ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 5,11 gEstimate: € 300 / 400 -
#665
Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.No longer availableDim. 150 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#236
Een gefineerde ronde tafel in empirestijl met een zwart marmeren blad.
Une table ronde en bois de placage style Empire à tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 81 cmEstimate: € 250 / 280 -
#804
Een reeks van zes eikenhouten stoelen met rug en zit van gedreven leder. Lichte slijtage, één grondig te restaureren.
Une série de six chaises en chêne avec assises et dos en cuir repoussé. Quelques usures, une chaise à restaurer.No longer availableEstimate: € 90 / 120